Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niech ktoś mi odpowie czy Gliwy ojciec nie jest prezesem KGHM ? Bo ja po prostu nie wierzę, ile trenerzy mogą dawać temu człowiekowi kolejne szanse na gre. Nie strzelić Zagłębiu gola z Gliwą w bramce to jest chyba niemożliwe
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Komentarz

• Niezły parodysta z gwizdkiem w Krakowie. Nawet jak na warunki naszej Ekstrakapy.

Komentarz

• A kogo skręcił?

Komentarz

• Najpierw powinno być czerwo dla Wisły, potem ewidentne czerwo Małkowskiego za szczypiorniaka poza polem karnym (jak można za takie coś dać zółtą?!). Następnie zapomniał dać odłożoną żółtą za faul temu co się nazywa jak nasz pan premier, który następnie 3 minuty później zabawił się w siatkarza przerywając kontrę i dostał żółtą (jakby wtedy dostał, to by była druga).
          I takie tam.

Komentarz

• Wisła to ma mega szczęście do przeciwników, którzy jak z nią grają to strzelają we wszystkie możliwe strony obok bramki.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• W ogóle Wisła to mi strasznie przypomina Śląsk z sezonu 11/12 tym swoim wygrywaniem meczów psim swędem. Miejmy nadzieję że nie skończy się tak samo jak w przypadku tamtych.

Komentarz

• Fart też się kiedyś im skończy, niech się cieszą póki mogą Wiślaki
                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                Wiedźmin

Komentarz

• Słaby mecz Małkowskiego, strasznie niepewne interwencje i przy bramce się nie popisał. Szkoda, liczyłem na remis.
                  Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Ładnie sędzia przekręcił Cracovię.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                      Ładnie sędzia przekręcił Cracovię.
                      Powinien puscic, ale Cracovia sama sie przekreca dziurawymi rekami bramkarza i obijaniem slupkow.
                      Ale graja niezle, ciekaw jestem czy dadza rade cos z tego zrobic bo jak dla mnie pilkarsko sa lepsi.

edit: uuu, Kaminski. No to chyba po meczu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                        Powinien puscic, ale Cracovia sama sie przekreca dziurawymi rekami bramkarza i obijaniem slupkow.
                        Ale graja niezle, ciekaw jestem czy dadza rade cos z tego zrobic bo jak dla mnie pilkarsko sa lepsi.

edit: uuu, Kaminski. No to chyba po meczu.
                        Co puścić? Douglas wyraźnie obronił ręką ten strzał, powinna być czerwona kartka dla niego i karny dla KSC.
                        Ora et labora

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                          Co puścić? Douglas wyraźnie obronił ręką ten strzał, powinna być czerwona kartka dla niego i karny dla KSC.
                          Tam akurat nie było żadnej ręki, co nie zmienia faktu że niewiarygodnego farta mają kuchenki w tym meczu...

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                            Mowilem o nieuznanym golu dla Cracovii po niby spalonym.

Komentarz

• 6:1 no no .
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Łotewski napastnik Widzewa Łódź Eduards Vi¹ņakovs przedłużył w środę umowę z łódzkim klubem do końca czerwca 2016 roku - informuje "Widzewiak.pl".

- Eduards okazał się dużym wzmocnieniem Widzewa i tak, jak chyba wszyscy kibice, nie wyobrażam sobie w tym momencie naszej drużyny bez niego - mówi Grzegorz Waranecki, biznesmen dzięki któremu piłkarz występuje w łódzkim klubie. - Chciałbym też uciąć spekulacje na temat odejścia Eduardsa do innego polskiego klubu. On celuje w Bundesligę. Myślę, że do niej trafi, ale jeszcze ma czas - dodaje.

źródło: Widzewiak
                                90minut.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X