Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Niewiele brakowało aby Podbeskidzie strzeliło kilka bramek...
    Wystarczy że zaczną strzelać przynajmniej metr obok bramkarza a nie w niego, choć też trzeba przyznać, że Miśkiewicz w niektórych sytuacjach popisał się niezłym refleksem. Już sobie wyobrażałem jak te piłki wpadają do siatki gdyby stał tam Skaba

Komentarz

• Matko Boska, co za lebiegi biegają w tym Podbeskidziu.
      A Wisła po meczu z Zagłębiem notuje kolejny mega fartowny mecz.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Co za mecz

P.S. Ale łapę Ojrzyńskiego widać.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Meczu nie oglądałem, ale patrząc na podsumowanie chciałem powiedzieć, że:
            Typowy mecz walki.
            Liga się wyrównała.
            Jak nie można meczu wygrać, to trzeba go zremisować.
            Piłkarze się starali, ale zabrakło tego co jest solą futbolu.
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Co to za akcja z wąsami w Lidze + Extra ? . Smokowski wygląda jak lovelas z meksykańskiego serialu . ed : nevermind dzięki za oświecenie .
              Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                Co za mecz

P.S. Ale łapę Ojrzyńskiego widać.

Dokładnie!

Ciekaw jestem czy to tak wyjątkowo ten mecz im wyszedł, czy podobny styl zachowają w kolejnych. Obiektywnie szkoda PBB, zasłużyli na 3 pkt.
                Zegary odmierzają chwile już zużyte
                Od razu stare, choć dopiero przeżyte
                Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
                Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                  Co to za akcja z wąsami w Lidze + Extra ? . Smokowski wygląda jak lovelas z meksykańskiego serialu .
                  http://en.wikipedia.org/wiki/Movember
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Kaziu Węgrzyn dziś w Lidze + Extra mówi, że nie lubi drużyn, które nie mają własnego stylu i oczywiście na przykład dał Legię w Europejskich Pucharach... mówić o drużynie, która jest liderem w tabeli i strzela najwięcej bramek i jako jedyna z Polskich drużyn gra w Europejskich Pucharach, że nie ma stylu to co powinien powiedzieć o reszcie ? Dobrze, że Wdowczyk był w studio i szybko go uciszał. Nie wiem co ten najbardziej nieobiektywny człowiek w sporcie robi w jakimkolwiek programie poświęconym piłce nożnej a on przecież jeszcze spotkania komentuje ja pierdole..
                    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Dokładnie. Jeśli porównać ilość krytycznych uwag Węgrzyna pod adresem Legii z tym, co mówi o klasę gorszej Cracovii ("ah, oh, eh, styl mają, są przewidywalni" itp.) to

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                        mówić o drużynie, która jest liderem w tabeli i strzela najwięcej bramek i jako jedyna z Polskich drużyn gra w Europejskich Pucharach
                        I to jak gra! Stylowo!

Jeśli drużyna zdobywa w kraju wszystko, co było do zdobycia, to czy kogoś powinno dziwić, że oczekuje się od niej więcej niż od reszty?
                        Ostatnio edytowany przez me(L)u; [ARG:4 UNDEFINED].
                        raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                        ------------------------
                        Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                          I to jak gra! Stylowo!

Jeśli drużyna zdobywa w kraju wszystko, co było do zdobycia, to czy kogoś powinno dziwić, że oczekuje się od niej więcej niż od reszty?

Dokładnie...mamy "zajebisty i niebanalny" styl, który polega na braku jakiegokolwiek stylu...no chyba, że można za taki uznać: chaos, szarpaninę, miotanie się, gra na aferę i jakoś to będzie...
                          Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Figurowi się, kierwa, znowu odezwali.
                            Sześć poprzednich sezonów było tak "stylowych", że ja wpierdolę.
                            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                            Up the Anchor!

Komentarz

• Z tym stylem drużyn, to na ogół zwykłe bicie piany... Tak właściwie to ile drużyn z ekstraklasy miało w ostatnich sezonach rzeczywiście "własny sznyt" ??

Korona Ojrzyńskiego utożsamiana z walką, walką i jeszcze raz walką. Na pewno. Niezależnie od wyników kończyli mecze na czworakach. Efekty były różne, ale można rzeczywiście powiedzieć, że mieli swój styl.

Tegoroczna Cracovia próbująca grać "po hiszpańsku". Ok, niech będzie. Chociaż na moje to opinie o ich "klepaniu" zdecydowanie na wyrost.

Śląsk z mistrzowskiego sezonu. Kandydatura kontrowersyjna, bo zdarzały im się spore wpadki... Mistrza wygrali dzięki nieudolności Legii, ale ich grę cechowała w tamtym sezonie pewna prawidłowość. Kluczowe bramki zdobywali w dużej mierze dzięki stałym fragmentom gry (tu z wolnego, tam z rożnego i jakoś ciułali te punkty). Ktoś powie, że to nie styl, ale mimo wszystko ja uważam inaczej. Mieli fachowca od dośrodkowań (Mila) do tego zawodników dobrze grających głową (Kaźmierczak, Celeban, Jodłowiec, Elsner) więc taktyka była poniekąd do tego dostosowana. Jak wspomniałem wcześniej kandydatura trochę na wyrost - bo stylu "grania" jako tak nie było, ale pomysł na stałe fragmenty gry jak najbardziej.

Z bardziej odległej historii Wisła - Kasperczaka na pewno miała swój styl. Bardzo dobrze grająca z kontry, z szybkimi skrzydłami (Kosowski-Uche). Do tego skuteczni napastnicy (Żurawski, Kuźba, Frankowski). Grali podobnie zarówno w lidze jak i w pucharach. Dość szybko i wysoko łapali pressing na rywalu. Na pewno ta ekipa miała swój pomysł na granie.

To tak na szybko, i w zasadzie w ostatnich 10 latach nie przychodzą mi do głowy jakieś inne ekipy.
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ruch gra z Zawiszą i Goulon czerwona , jak na mój rozum z dupy ta kartka, żółta by starczyła.
                                Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy.

Komentarz

Pracuję...
                                X