Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Lech traci do nas 4 pkt - taka gigantyczna strata, że nie liczy się już w walce o MP???
    Z taką grą jaką prezentują możesz spać spokojnie
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Nie powiedziałbym. Chrapek, który na obecną chwile nakłada czapką Łukasika czy Furmana, jest też Stolarski albo Uryga. Jak na kompletny brak zaplecza i akademii to nie jest tak tragicznie u nich...
      Jest taki Stolarski, ale co z tego? Widziałeś jak on gra? Parodia zawodnika.

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
        Jest taki Stolarski, ale co z tego? Widziałeś jak on gra? Parodia zawodnika.
        Aha, pewnie dlatego już kilka klubów sie nim interesowało w lecie.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Aha, pewnie dlatego już kilka klubów sie nim interesowało w lecie.
          Żyro, Kucharczykiem czy innym Furmanem tez sie inni interesowali, czyli tez są konkretnymi grajkami?
          Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Badynski Zobacz posta
            Żyro, Kucharczykiem czy innym Furmanem tez sie inni interesowali, czyli tez są konkretnymi grajkami?
            Kucharczykiem się ktoś interesował? Pierwsze słyszę. Oglądałem ze 2-3 mecze Wisły jak grał ten Stolarski i za każdym razem był chwalony w C+. Także nie wiem o co chodzi z tą parodią zawodnika.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Stolarski nie ma jeszcze 18 lat nawet. Jak na ten wiek prezentuje się nieźle.Na pewno nie można go nazwać parodią zawodnika
              A czy będzie z niego grajek dużego formatu-czas i jego "głowa" pokaże.
              Co do Chrapka i jego nakrywania czapką Furmana bądź Łukasika-moje zdanie jest takie że jednak wasi gracze są lepsi , bardziej uniwersalni na swojej pozycji.
              Być może jest tak że "cudze chwalimy, swego nie znamy".
              Ja Chrapka obserwuję na co dzień, waszą dwójkę jednak rzadziej i praktycznie tylko w TV.
              Wy dokładnie odwrotnie.

Komentarz

• Raffels dla mnie to, że "go chwalono w canal+" to żaden argument. Tam pracują tacy eksperci, że głowa mała. Nie wiem jak Stolarski grał w ME czy rezerwach Wisły, ale widziałem go właśnie w meczach pierwszego zespołu Wisły i nie pokazał nic, co pokazywałoby, że ma talent. Może z tą parodią piłkarza to przesadziłem, ale pokazał tyle, co ze stu innych zawodników. Ze względu na wiek ma jeszcze czas, ale jeśli będzie grał na tym poziomie co teraz, to nic z niego nie będzie.

Kluby się ciągle interesują Żyro, więc to mega gracz musi być. A to niestety drewno jakich mało.

Ja się opieram na tym co widziałem, a nie na tym co jaki ekspert twierdzi na temat zawodnika, czy też zainteresowaniu innych klubów. A tak w ogóle to kto się interesował tym Stolarskim? I skoro się interesowali, to czemu go nie wzięli? Przecież kończył mu się kontrakt z tego co kojarzę.

Komentarz

• Nie kończy mu się kontrakt tylko kończy 18 lat, więc będzie mógł podpisać kontrakt profesjonalny z kim zechce.Dokładnie tak jak Stępiński z Widzewa w poprzednim sezonie.
                  Co do zainteresowania innych klubów-plotka, podkreślam plotka chodziła iż chce go Juventus ( dla mnie osobiście ściema-za wysokie progi).

Komentarz

• Jak oglądam mecz Lecha z Górnikiem to mimo ogólnej nędzy piłkarzy z Poznania to uważam, że Gostomski byłby lepszym bramkarzem niż nasz Wojtuś.

Komentarz

• Po odejsciu Nawałki, morale Górnika spadło. Druga z rzedu porażka.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Czyli tak jak myślałem jeszcze przed meczem w Krakowie: naszym największym rywalem do mistrzostwa będzie Wisła.
                        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• W następnej kolejce do Zabrza zawita Wisła, ktoś straci punkty, a idealnie by było gdyby zagrali na remis

tak btw. Zawisza będzie kończył kolejkę we wtorek i rozpoczynał następną w piątek - nie to żeby było mi ich szkoda,ale.. dosyc dziwnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Edi Zobacz posta
                            W następnej kolejce do Zabrza zawita Wisła, ktoś straci punkty, a idealnie by było gdyby zagrali na remis

tak btw. Zawisza będzie kończył kolejkę we wtorek i rozpoczynał następną w piątek - nie to żeby było mi ich szkoda,ale.. dosyc dziwnie.
                            Dziwne ? My jakoś musimy grać co 3 dni i nikt nie płacze. Nie przesadzajmy.
                            "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                            Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                              Czyli tak jak myślałem jeszcze przed meczem w Krakowie: naszym największym rywalem do mistrzostwa będzie Wisła.
                              Ja obstawiam, że naszym największym rywalem będzie sama Legia czyli głowy piłkarzy i niezliczona ilość urazów spowodowanych nową dietą
                              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Ale padakę gra Wisła w Bielsku. Przegrywają wszystkie górne piłki przy rożnych. Niewiele brakowało aby Podbeskidzie strzeliło kilka bramek...

Komentarz

Pracuję...
                                X