Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez (L)ukas_Ochota Zobacz posta
    Chodzi mi tylko i wyłącznie o statystykę. Wiem, że Pogoń nie przegrała żadnego meczu jako gość, ale Cracovia na wyjazdach zdobyła 16 pkt, najwięcej ze wszystkich drużyn. Pogoń ma 2 mecze mniej (jako gość), ale na tą chwilę, to krakowska drużyna ma najlepszy bilans (5-1-2).
    Mi też chodzi wyłącznie o statystykę i jeśli taki punkt obieramy to, Pogoń statystycznie na każdym meczu na wyjeździe zdobywa 2,3 punktu, a nożownicy 2,0. Wybrałem takie porównanie, bo nijak można porównać drużyny w ilości zdobytych punktów czy bilansie, jeśli jedna rozegrała 8 meczów, a druga 6. Dlatego też w mojej skromnej ocenie, to nie Oni mogą pochwalić się obecnie "najlepszą" drużyną na wyjazdach.

Niemniej jednak zaczęli oni ostatnio dobrze grać, czego efektem są ostatnie 4 mecze i komplet punktów.
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Pogoń już strzela. Robak w piątej minucie.

Już 2-0.

Wściekli się, bo już 3
      Ostatnio edytowany przez Korosiak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wdowiec wracaj

Komentarz

• Piast gra dosłownie dzisiaj na poziomie okręgówki, dawno nie widziałem zespołu tak bardzo nieporadnie zbierającego wpier.dol.

No dobra, może Ruch w Białymstoku

Komentarz

• Oj za Tarasiewicza tudzież tego Skowronka to podejrzewam by było w 90minucie ciężko wywalczone 1-0 ;|

Komentarz

• Robak drugą młodość przeżywa chyba.

Komentarz

• Wisła Widzew 3:0 ,
                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Widzew to chyba spadku w tym roku nie uniknie.

A Pogoń idzie jak burza, więc zbliżająca się wielkimi krokami potyczka z Portowcami będzie wreszcie ciekawa nie tylko przez wzgląd na trybuny, ale i sytuację w tabeli.
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Ogólnie liga stała się ciekawsza. Górnik i Pogoń idą mocno do przodu , choć z Zabrzanami będzie ciekawie , czy po zmianie trenera dalej będą tak grać. Beniaminkowie radzą sobie coraz śmielej , a skazywana na dół tabeli Wisła w czołówce.

Plusem jest Podbeskidzie na dole tabeli , oby to był ich ostatni sezon w TE.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                      Widzew to chyba spadku w tym roku nie uniknie.
                      Biorąc pod uwagę ich problemy finansowe spadek z ligi może być bardzo bolesny w skutkach.

Komentarz

• Fajnie ogląda się w tym sezonie Cracovię, a zwłaszcza w październiku. Wygrali wszystkie mecze, strzelają dużo goli. Coś czuję, że będą w top5 tej rundy. Tylko ciekawe kiedy Nowak się im zepsuje , bo Szizabąkiza sam tego nie pociągnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                          Ogólnie liga stała się ciekawsza. Górnik i Pogoń idą mocno do przodu , choć z Zabrzanami będzie ciekawie , czy po zmianie trenera dalej będą tak grać. Beniaminkowie radzą sobie coraz śmielej , a skazywana na dół tabeli Wisła w czołówce.

Wisła w tym roku będzie jedynym zagrożeniem dla Legii w walce o mistrzostwo (chyba że nagle ktoś inny wystrzeli, w co wątpię). Jedyne pocieszenie że poza tymi choć doświadczonymi to jednak emerytami, nie mają praktycznie utalentowanej młodzieży która zaprocentowała by na kolejne lata. Kiedyś wkońcu gwiazda braci Brożków, Garguły... musi się skończyć.
                          Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                            Wisła w tym roku będzie jedynym zagrożeniem dla Legii w walce o mistrzostwo (chyba że nagle ktoś inny wystrzeli, w co wątpię). Jedyne pocieszenie że poza tymi choć doświadczonymi to jednak emerytami, nie mają praktycznie utalentowanej młodzieży która zaprocentowała by na kolejne lata. Kiedyś wkońcu gwiazda braci Brożków, Garguły... musi się skończyć.
                            Nie powiedziałbym. Chrapek, który na obecną chwile nakłada czapką Łukasika czy Furmana, jest też Stolarski albo Uryga. Jak na kompletny brak zaplecza i akademii to nie jest tak tragicznie u nich...
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                              Może nawet Zagłębie Lubin wreszcie zleci? Ale suma państwowych synekur będzie stała, bo GKS Bełchatów szykuje się do powrotu...

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                                Wisła w tym roku będzie jedynym zagrożeniem dla Legii w walce o mistrzostwo (chyba że nagle ktoś inny wystrzeli, w co wątpię).
                                Lech traci do nas 4 pkt - taka gigantyczna strata, że nie liczy się już w walce o MP???

Komentarz

Pracuję...
                                X