Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No tak cieszmy się. Lepsza Nieciecza czy Łęczna.

Komentarz

• Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
      No tak cieszmy się. Lepsza Nieciecza czy Łęczna.
      Mam nadzieję, że zbiórki na długi nie musimy robić?
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
        zwłaszcza fragment o byciu najbardziej utytułowanym klubem ostatnich lat

Najbardziej!

Polska potęga piłkarska!

Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
        No tak cieszmy się. Lepsza Nieciecza czy Łęczna.
        Uwierz mi, ze gdyby była sytuacja odwrotna to Malinowi kibicowaliby zeby nas zdegradowali jak najnizej. Watpie zeby sie przejmowali tym, ze Legia zostałaby zastąpiona przez Nieciecze czy Łęczną

Takze niech lecą tam gdzie zlecieli w latach 90tych jak wycofali sie z rozgrywek
        Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Jeżeli postawiłbyś na to swoją ręke, to byś nie miał ręki. Ja osobiście żadnemu klubowi nie życzę upadłości itd z takiego powodu, spadek do niższej ligi sportowo, jak najbardziej, ale żadna dla mnie to przyjemność gdyby np Lech miał być zdegradowany z tego powodu, że jego właściciel jest kurwą

Komentarz

• Dlaczego dzisiaj był mecz?

Komentarz

• Bo 9 kolejka rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek. Pomiędzy 8 a 9 kolejką nie ma dnia przerwy nawet.

Komentarz

• Mam nadzieje, że Pogoń wygra dziś z Poznaniu wtedy Rumak raczej poleci
                Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
                  Mam nadzieje, że Pogoń wygra dziś z Poznaniu wtedy Rumak raczej poleci
                  Jak czegoś nie zmienią w grze to nie ma opcji. Za mało walki
                  Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
                    Bo 9 kolejka rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek. Pomiędzy 8 a 9 kolejką nie ma dnia przerwy nawet.
                    Pomiedzy 9 a 10 tez nie ma dnia przerwy

Komentarz

• Bardzo słabo się Pogoń prezentuje. Już z Lechią to nie był ten sam zespół z pierwszych kolejek.

edit: Jednak jak widać na dzisiejszego Lecha to wystarcza. Mam nadzieje, że jednak Rumaka nie zwolnią niech ich trenuje i kilka lat.
                      Ostatnio edytowany przez Antares; 59608.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                        Bardzo słabo się Pogoń prezentuje. Już z Lechią to nie był ten sam zespół z pierwszych kolejek.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• No i Maniek zawalił już dwie bramki
                          Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

Bardzo słabo się Pogoń prezentuje. Już z Lechią to nie był ten sam zespół z pierwszych kolejek.
                            A teraz? Może w końcu się nauczysz, żeby nie pierdzieć bezsensownymi postami przed końcem meczu?
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Co to za pitolenie, Pogoń non stop pressing, dla nich nie ma zmarnowanych piłek, czy wy oglądacie ten mecz....
                              węszysz nochalem, trzeba będzie zmienić dezodorant

Komentarz

edit: Jednak jak widać na dzisiejszego Lecha to wystarcza. Mam nadzieje, że jednak Rumaka nie zwolnią niech ich trenuje i kilka lat.
                                Przecież niektóre pyrki uważały, że po zdobyciu wyjazdowego Mistrzostwa Polski Rumak powinien zostać wielkopolskim Fergusonem
                                Oderint, dum metuant - Niechaj nienawidzą, byleby się bali.

Komentarz

Pracuję...
                                X