Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na polską ligę jak znalazł, tu więcej nie trzeba.

Komentarz

• Odnośnie licencji i gry w LE Śląska Wrocław to ciekawy jest informacja opublikowana na weszlo

Uratuje się (tak na 90 procent, w tej sprawie nie znamy finalnych ustaleń) Śląsk Wrocław, to znaczy będzie mógł zagrać w europejskich pucharach. Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz oraz Zygmunt Solorz przysłali do PZPN wspólne zobowiązanie, w sprawie zapewnienia klubowi płynności finansowej na poziomie niezbędnym do gry w europejskich pucharach. Niewykluczone, że zostanie ustalone, iż jeśli PZPN otrzyma karę od UEFA za dopuszczenie Śląska do rozgrywek międzynarodowych, to będzie musiał ją pokryć właśnie wrocławski klub. Szacuje się, że gdyby taka kara faktycznie została nałożona, to wyniosłaby kilkaset tysięcy euro.
      Może się okazać, że Śląsk występem w LE pogrąży się finansowo... wtedy Romek będzie miał o czym pisać...
      Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• W jakimś radiu usłyszałem że to dziwna sprawa że Szkoci dogadali się z Poznaniakami . Dwie rozrzutne nacje .

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
          Odnośnie licencji i gry w LE Śląska Wrocław to ciekawy jest informacja opublikowana na weszlo
          Może się okazać, że Śląsk występem w LE pogrąży się finansowo... wtedy Romek będzie miał o czym pisać...
          Napisze, że to wina Legiuni, bo wygrywając z nimi zapewniliśmy im udział w rozgrywkach
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Tonew szykuje się do wylotu do Glasgow. Wartość transferu podobna do Jędrzejczyka.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Tonew szykuje się do wylotu do Glasgow. Wartość transferu podobna do Jędrzejczyka.
              A nie większa czasem? W końcu 2 miliony funtów w przeliczeniu na złotówki daje więcej niż 2 miliony euro.

Komentarz

• Tonev - 2mln funtów - 9,82 mln złotych
                Jedza - 2,2mln Euro - 9,24 mln złotych

Jesli wezmiemy ze Jedrzejczyk to obronca i jest chyba 3-4 lata starszy to roznica chyba niewielka.
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Kierunek Szkocja chyba będzie hitem tego okienka
                  http://sport.tvp.pl/11254712/wicemis...l-oferte-lecha

Mniej więcej chodziło mi właśnie o takie przeliczenie jakie zrobił mój przedmówca. Jak na pozycję i wiek to Jędrzejczyk wygląda na mój gust na lepszy deal.

Komentarz

• Poza Jelaviciem i Naismithem, którzy przeszli z zdegradowanych Rangersów to kto przeszedł do PL za grube mln ?

Orientuje się ktoś, jak finansowo wyglądają premie za miejsca w lidze ? Ile Legia dostanie pieniędzy za zdobycie mistrzostwa ?
                    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta

Orientuje się ktoś, jak finansowo wyglądają premie za miejsca w lidze ? Ile Legia dostanie pieniędzy za zdobycie mistrzostwa ?
                      Mistrzostwo i Puchar około 5 milionów złotych.
                      brak podpisu

Komentarz

• 5,5 mln to jest premia od klubu dla piłkarzy, a Neg pytał chyba o premię dla klubu od sponsora rozgrywek. Rok temu T-Mobile płacił za mistrzostwo 2 mln.
                        raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                        ------------------------
                        Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                          5,5 mln to jest premia od klubu dla piłkarzy, a Neg pytał chyba o premię dla klubu od sponsora rozgrywek. Rok temu T-Mobile płacił za mistrzostwo 2 mln.
                          Dokładnie o to mi chodziło, dzięki. Czyli premie dla piłkarzy w ogóle nie odnoszą się do pieniędzy dla klubu od sponsora rozgrywek i jak w tej lidze kluby mają mieć płynności finansowe heh. A dysponujecie może zestawieniem premii dla każdej pozycji w lidze ? Tak z czystej ciekawości chciałem to sprawdzić.
                          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Gdzieś wyczytałem, że po 200 tys zł za jedno miejsce (wychodziłoby 3,2 mln zł dla mistrza, a wydaje mi się, że to trochę dużo).

edit. Tak było napisane w dzisiejszym PS.

Komentarz

• 3,2 mln dla mistrza, to chyba nierealna kwota. Już 2 mln płacone przed rokiem, to była rekordowa kwota względem 1,2 mln jakie płacił wcześniej Orange.
                              raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                              ------------------------
                              Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Borek

Niezłe zamieszanie we Wrocławiu!Slask dzis ogłasza,ze przedluzyl kontrakt z Marcinem Kowalczykiem do 2015 a jego agent Mariusz Piekarski informuje, ze Kowalczyk 23 maja podpisal 3- letni kontrakt z rosyjska Wolga.
                                Stanowski

Będzie sprawa w piłkarskim sądzie, Kowalczyk kontra Śląsk.
                                http://www.weszlo.com/news/15096-Kow...yl_z_nim_umowe
                                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

Pracuję...
                                X