Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
    Jaga -

Hajto -

Konsekwencja i powtarzalność godne bundesligi - 5 meczów, 5 w łeb, w bramkach 0:15.

Wygląda na to, że nasze zwycięstwo w Białymstoku nie było wcale jakąś wielką sztuką...
    a grają jeszcze z mającymi nóż na gardle Ruchem i GKS-em, także ten bilans może być jeszcze okazalszy

My tymczasem szczęśliwe i wymęczone zwycięstwo, brakuje 1 pkt. do pewnego utrzymania. No i wypadałoby jakoś ładnie pożegnać czarnuszków

Komentarz

• Stępiński w FC Nurnberg. Tym samym można zamknąć jego temat w Legii, o ile takowy w ogóle był.

Komentarz

• Kierunek wybrał całkiem dobry. Może się chłopak czegoś nauczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
          Kierunek wybrał całkiem dobry. Może się chłopak czegoś nauczy.
          na przykład niemieckiego

Komentarz

• Piotr Reiss:

”Chciałem wszystkim ogłosić, że mecz z Koroną Kielce będzie moim ostatnim meczem w barwach Lecha. Piłka przez wiele lat była moim życiem i chciałem podziękować trenerom i mojej rodzinie. Chcę także podziękować prezesom, piłkarzom z którymi grałem i kibicom. Dziękuje też kibicom drużyn przeciwnych, którzy także traktowali mnie z szacunkiem. Jesienią w przerwie na kadrę chcemy zorganizować pożegnalny benefis. Jest to przełomowy rok, bo karierę kończę nie tylko ja, ale Ferguson i Beckham. Tak to się wszystko ze sobą zbiegło.

Czy on wie, że naraża się na dużą śmieszność wymieniając siebie w takim gronie?
            Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• A tam, dla beki rzucił pewnie

Komentarz

• Historia się powtarza

Czwartkowy mecz Polonia Warszawa - Piast Gliwice może się nie odbyć. Firma ochraniająca spotkania stołecznego klubu zapowiedziała bowiem, że nie przystąpi do zabezpieczenia tego spotkania.

Oto treść oświadczenia Grupy DSF: "W związku z brakiem spłaty zobowiązań wynikających z zabezpieczenia pod względem bezpieczeństwa meczów z udziałem Polonii Warszawa Grupa DSF oświadcza, iż nie przystąpi do zabezpieczenia meczu z Piastem Gliwice w dniu 30 maja 2013r o godz. 18:00. Grupa DSF jest związana z Polonią od 2007r. Przez sześć lat wspieraliśmy Polonię bezpłatnie świadcząc usługi ochrony na turniejach z udziałem dzieci występujących w młodzieżowych drużynach. Pomagaliśmy organizować m.in. Turniej Małego Powstańca (edycje) i Etis Cup. Mając na względzie bieżące kłopoty klubu, obniżyliśmy do minimum stawki zabezpieczenia spotkań piłkarskich z udziałem drużyny seniorów. Niestety nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na to, aby dług Polonii wobec nas narastał. Życzymy Klubowi, jak najlepiej i mamy nadzieję, że Zarząd Spółki znajdzie wyjście z trudnej sytuacji, w której znalazł się ten zasłużony dla polskiego piłkarstwa Klub".

Teoretycznie mecz wciąż może się odbyć. Jeśli na stadion zostanie wpuszczonych tylko 999 kibiców, impreza nie będzie miała charakteru imprezy masowej, co oznacza, że nie wymagałaby dodatkowej ochrony. Specjalną zgodę na to musiałaby jednak wydać Ekstraklasa SA. Jeśli się nie zgodzi (według jej regulaminu każdy mecz ekstraklasy powinien mieć charakter imprezy masowej), Polonia zostanie ukarana walkowerem.

Rozegranie tego spotkania i tak stoi zresztą pod znakiem zapytania. Do wtorku właściciel Ireneusz Król musi spłacić długi, jeśli chce otrzymać licencję na przyszły sezon. Jeśli PZPN jej nie wyda, Czarne Koszule równie dobrze mogą zrezygnować z dokończenia rozgrywek.
                http://polonia-warszawa.przegladspor...266,1,717.html
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Będzie komplet.

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                    Na fecie mam nadzieję na odpowiednie pozdrowienie Lecha, Wisły, Śląska i reszty kvrew które śmiały nas wyzywać.
                    Po ****? Nie widzę sensu, nie będzie mniejsza ma radość gdy nie przejadę się po Lechu czy innym gównie. To jest nasz czas i szkoda poświęcać go tym ćwokom.

Komentarz

• LEGIA reprezentuje wysokie standardy dlatego nie mozna sie brudzic i znizac do poziomu wiadomo kogo

Komentarz

• W kontekście pomysłów naszych forumkowych scoutów, Rafał Leszczyński z Dolcanu ma trafić do Lechii - Orange Sport.

Komentarz

• Zagłębie - Groclin 0:0

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                            Zagłębie - Groclin 0:0
                            To pewne info, czy typujesz?
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                              To pewne info, czy typujesz?
                              Już po meczu.

Komentarz

• Prezes Polonii Ireneusz Król nie ureguluje długu wobec zawodników i pracowników Polonii. Oznacza to, że warszawski klub nie otrzyma licencji na grę w ekstraklasie.We wtorek rano Król przesłał do jednego z pracowników klubu informację, że pieniądze na konta piłkarzy nie wpłyną, choć wcześniej, w poniedziałek przed meczem z Zagłębiem Lubin, obiecał drużynie, że do godziny 12 dług licencyjny, który wynosi 5 milionów złotych, zostanie uregulowany.

Konsekwencję kolejnej niesłowności Polonii są oczywiste. Zadłużone po uszy "Czarne Koszule" nie mają prawa otrzymać licencji na grę w ekstraklasie, ale także w I lidze, gdzie kryteria finansowe są podobne.

Polonia w przyszłym sezonie zagra najprawdopodobniej albo w III albo w IV lidze. Nigdy w swej historii nie spadła tak nisko.
                                Oby, oby!
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X