Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zbydlęceniem totalnym jest w ogóle myślenie o tym, branie tego pod uwagę.

  No nic, na razie poczekajmy na ostateczny werdykt komisji licencyjnej.
  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
  Zapamiętał.

  Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

  Komentarz


  • Zamieszczone przez casual Zobacz posta
   Zbydlęceniem totalnym jest w ogóle myślenie o tym, branie tego pod uwagę.
   Aaa tam, nie znasz się, bo:

   Temat może być nie do zrealizowania, bo chłopaki ze Stróża się nie zgodzą (mają prawo). Może być nie do zrealizowania, bo przepisy. Może oznaczać brak uwolnienia się od Króla i kolejny zaprzepaszczony sezon, a więc może być nieoptymalny. Ale nie wydaje się, by było w nim coś związanego z honorem.
   https://www.facebook.com/cocadillaz

   Komentarz


   • Mnie absolutnie nic nie dziwi w ich działaniach. Dla nich nie ma znaczenia czy będą Groclinem, czy Kolejarzem Stróże, bo czytając ich forum, można odnieść wrażenie iż dla sporej większości celem nadrzędnym jest to aby nam grac na gulu. Dlatego bedą robić najbardziej skurwiałe rzeczy aby być jak najwyżej. Ta akcja z Kolejarzem Stróże, jeśli PZPN tego nie zablokuje, pewnie wypali, bo nikt raczej nie będzie przeciw. A Kogut pewnie otrzyma sowitą zapłatę na warszawskich salonach.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

    Komentarz


    • wrzucajcie Panowie posty z ich zacnego forum, to tematu równie śmiesznego jak ich klubik

     http://forum.legionisci.com/showthre...t=14473&page=5

     nie każdy ma dostęp do ich forum, a czytając ich skur***le wypociny można sobie nieźle humor poprawić.
     Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

     Komentarz


     • Abstrahując od całej sytuacji związanej z dziewczętami, to kupczenie licencjami powinno być zabronione! To jest mega chora sytuacja, gdzie ktoś, kto albo nie był w stanie organizacyjnie, bądź też sportowo utrzymać się w lidze, próbuje pozostać na danym szczeblu rozgrywek poprzez jakieś krzywe zagrywki. Powinno się karać, zarówno tych, którzy chcą licencję "odsprzedać" jak i tych chętny do nabycia.
      Always look on the bright side of life!

      Komentarz


      • Miłosz Przybecki i Adam Pazio złożyli wnioski do Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych o rozwiązanie kontraktu z Polonią Warszawa z winy klubu. Obaj piłkarze nie otrzymali pensji od początku roku.
       Termin posiedzenia Izby, na którym wnioski zostaną rozpatrzone, nie został jeszcze ustalony. W ubiegłym tygodniu rozwiązano już umowę innego zawodnika warszawskiego klubu Łukasza Piątka.
       Nim sie sezon skonczy to oni zostana z Młodą Ekstraklasą
       CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

       Komentarz       • Legia podkradała piłkarzy, Polonia całe kluby
        22 maja 2013 - 11:59

        Polonia Warszawa ma wielką szansę na to, by opuścić ekstraklasę. I lament - co to będzie, dlaczego, zły Ireneusz Król pogrążył "zasłużony klub". Może nie wszystkim się spodoba to, co za chwilę napiszemy, ale… nie ma co lamentować. Polonia do ekstraklasy nie zdołała sportowo awansować, więc nie będzie żadną wielką niesprawiedliwością, jeśli w sposób niesportowy z niej spadnie, prawda? Ot, zwykła kolej rzeczy, w myśl podwórkowej zasady: "oliwa sprawiedliwa". Niestety, środowiska związane z Polonią nie uczą się na błędach i chcą szmacić swój "zasłużony klub" (to nie ironia, to cytat, po prostu wszyscy tak nazywają KSP) rok w rok.

        Tym razem stowarzyszenie kibiców opracowuje plan B, na wypadek nieprzyznania licencji także przez komisję odwoławczą (co na dziś wydaje się pewne). Plan ten polega na uśmierceniu jakiegoś innego klubiku, najchętniej z pierwszej ligi, na przykład Kolejarza Stróże. Czyli - odkupieniu pierwszoligowej licencji. Do tej pory Polonię udawał kupiony w 2008 roku Groclin, który zmienił barwy, nazwę i siedzibę. Teraz plan jest taki, by przy Konwiktorskiej występował Kolejarz Stróże, tylko też pod nowymi barwami, z nową nazwą i z nowym adresem. Nie wiemy, czy Kolejarz Stróże też będzie się kwalifikował do tego, by zwać go "zasłużonym klubem", ale niewykluczone, bo wielkie są pokłady piłkarskiej hipokryzji.

        Polonia lubi opowiadać o historii, ostatnio padały hasła o tym, że "przetrwaliśmy Niemców, przetrwaliśmy Rosjan". Niestety, nie każdy klub przetrwał polonistów. Uśmiercili ten z Grodziska, teraz chętnie uśmierciliby kolejny. Za sto lat może zabraknąć klubów, bo wszystkie będą już zarejestrowane przy Konwiktorskiej, by udawać Polonię. O Legii mówiło się, że w czasach komuny podkradała piłkarzy. Cóż, poloniści w czasach demokracji poszli dalej: podkradają całe kluby.

        - Być może uda się kupić licencję od innego klubu z wyższej klasy rozgrywkowej - powiedział Grzegorz Popielarz na łamach gazety, która kradnie od nas informacje i nigdy nie podaje źródła. Chęci, by skurwić się po raz kolejny zostały więc oficjalnie wyrażone. Ale musi pan Popielarz pamiętać, że stanie się tym, który ostatecznie ośmieszy polonijną martyrologię w oczach całej Polski. Raz taki numer mógł przejść, zwłaszcza, że nie kibice byli wówczas jego inicjatorami. Lecz po drugim razie odwrotu nie będzie. Polonia - lub raczej jej imitacja - stanie się wiecznym pośmiewiskiem. I stanie się też wiecznym… Kolejarzem Stróże.

        * * *

        Sam Popielarz nie sprawia wrażenia człowieka, który wszystko na nowo poustawia. Na razie chyba nawet nie rozumie do końca, na czym polega proces licencyjny. Powiedział (na łamach gazety, która kradnie od nas informacje i nigdy nie podaje źródła): - 25 maja będzie wiadomo, czy klub otrzyma licencję. By się tak stało, pan Król musi załączyć gwarancje spłaty zadłużenia i zarys budżetu na przyszły sezon.

        Cóż, gwarancje spłaty zadłużenia nikogo nie interesują. Król, by dostać licencję, nie ma przedstawić gwarancji, tylko ma przedstawić dowody wykonania przelewów do wszystkich podmiotów, które ma niespłacone. Nie jest więc to kwestia zapowiedzi regulowania rachunków, lecz po prostu i całkowitego uregulowania. A "zarys budżetu" to na zajęcia z rysunku, a nie do komisji odwoławczej…
        weszło.com
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

        Komentarz


        • Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
         Nim sie sezon skonczy to oni zostana z Młodą Ekstraklasą
         Raczej z Młodą IV Ligą

         Komentarz


         • Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
          weszło.com
          A byli bardziej warszawscy od Kolumny Zygmunta...

          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

          Komentarz


          • Taki chvvj

           Stowarzyszenie kibiców Polonii robi wszystko, by drużyna nie została zdegradowana do B-klasy. Jeśli warszawianie nie dostaną zgody na grę w ekstraklasie, to będą chcieli wykupić licencję od jednego z pierwszoligowców. Zdaniem "Przeglądu Sportowego" mógłby nim być Kolejarz. W Stróżach zaprzeczają jednak temu.
           - Nie zamierzamy nikomu sprzedawać prawa do gry w I lidze - ucina Stanisław Kogut, wiceprezes Kolejarza i senator PiS.
           Jego klub miał być jednym z dwóch, z którym stowarzyszenie fanów Polonii prowadziło rozmowy w sprawie odkupienia licencji na występy na zapleczu ekstraklasy. Będzie ona konieczna, jeśli 28 maja Komisja Odwoławcza nie przyzna Polonii zgody na występy w najwyższej lidze i zostanie zdegradowana do B-klasy.

           Spekulacje na temat tego, że Kolejarz miałby sprzedać licencje warszawianom, mogły wziąć się z tego, że w zeszłym roku stróżanie rozważali odstąpienie jej Polonii. - Było to jeszcze, zanim przejął ją pan Ireneusz Król. Chcieliśmy ratować zasłużony dla polskiej piłki klub - mówi Kogut.
           źródło: sport.pl
           To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

           Komentarz


           • Bezczelny typ z tego Koguta! Pewnie kana7arz
            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."


            Hans Frank, 14 grudnia 1943

            Komentarz


            • Wiadomo, że są jeszcze 3 kolejki, ale jakby dzielili już w tym sezonie to wyglądałoby to tak na ten moment:
             1. Legia 31
             2. Lech 29
             3. Piast 22
             4. Śląsk 22
             5. Polonia 20
             6. Górnik 20
             7. Wisła 17
             8. Lechia 17
             ------------------
             9. Korona 17
             10.Zagłębie 17
             11. Jagiellonia 17
             12. Widzew 16
             13. Pogoń 15
             14. Ruch 15
             15. Bełchatów 13
             16. Podbeskidzie 12
             Trzeba przyznać, że w szczególności na dole byłoby niezwykle ciekawe, praktycznie wszystkie drużyny zagrożone spadkiem. Zobaczymy jak za rok wyjdzie to w praniu, ale powinno być dobrze.

             Komentarz


             • Daniel Sikorski dzięki swojej fantastycznej postawie w tym sezonie i koronie króla ogóra po zakończeniu sezonu przechodzi do Sturmu Graz

              Komentarz


              • Więc będzie miał szanse na grę w el. Ligi Europy.

               Dzisiaj w PilkaNozna.pl: wyniki na żywo, statystyki, strzelcy, tabele, składy, relacje i analizy. Bądź na bieżąco dzięki witrynie tygodnika 'Piłka Nożna'.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                Więc będzie miał szanse na grę w el. Ligi Europy.

                http://pilkanozna.pl/index.php/3702/...sultsRank.html
                on to musi mieć kierwa zajebistego menadżera, żeby z PL gdzie nie umie dotknąć piłki do czołowej ekipy w Austrii

                Komentarz

                Pracuję...
                X