Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To co zrobił Sokołowski przy bramce na 2:1 to dramat

Komentarz

• Ksp i tak już o nic nie powalczy, a każda strata punktów Podbeskidzia to szansa dla Pogoni

Komentarz

• Myślę, że Pogoń i tak sobie poradzi a ja bym chyba wolał aby Podbeskidzie grając z Lechem jeszcze o coś walczyło.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Myślę, że Pogoń i tak sobie poradzi a ja bym chyba wolał aby Podbeskidzie grając z Lechem jeszcze o coś walczyło.
          Chyba nie sadzisz ze Podbeskidzie do meczu z Lechem straci szanse ? Brać należy pod uwagę to że Polonia nie otrzyma licencji a wtedy 15 drużyna się utrzyma

Komentarz

• Koń wystawia trochę rezerwowy skład: Kotorowski - Wołąkiewicz, Kamiński, Ceesey, Kędziora - Murawski, Trałka - Lovrencics, Możdżeń, Linetty - Teodorczyk

PS. Pierwszy raz rozgryzłem zjebany rebus Olbrychta - udka z kurczaka

Komentarz

• Bramka dla Amici to będzie chyba tylko kwestia czasu...

Komentarz

• z taką skutecznością to remis to jedynie kwestia czasu

dwa razy liniowy się myli i to na korzyść widzewa... zacznie się że PZPN faworyzuje...
                Ostatnio edytowany przez KOMAN; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Widzew się rozkręca. Do boju

Komentarz

• Wku...jace takie komentarze : "brak cwaniactwa ze nie upadł w polu karnym". A potem mamy takie buble co przy każdym dotknięciu padają jak zabici.

Komentarz

• Co nie zmienia faktu, że miał prawo się wyrżnąć i Lech miałby ciepło przegrywając do przerwy 0:1. Na moje jednak skończy się standardowo jedną bramką dla poznaniaków po jakimś błędzie obrony Widzewa, w pierwszej połowie już była ku temu sposobność.

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                        Co nie zmienia faktu, że miał prawo się wyrżnąć i Lech miałby ciepło przegrywając do przerwy 0:1. Na moje jednak skończy się standardowo jedną bramką dla poznaniaków po jakimś błędzie obrony Widzewa, w pierwszej połowie już była ku temu sposobność.
                        Ja tam wole styl angielski niż włoski i dobrze ze nie upadł jak nie musiał. Nadzieja w tym że Lech pierwszą połowe gra lepiej niż drugą.

Komentarz

• Gra Lecha dupy nie urywa. Można z optymizmem patrzeć na drugą połowę.
                          E: i chvj
                          Ostatnio edytowany przez Domino KG(L); [ARG:4 UNDEFINED].
                          SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• No i wpadło.

Komentarz

• Ładnie, ładnie.

Komentarz

• Przypierniczył ładnie

Komentarz

Pracuję...
                                X