Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No i WDŚ dla Górnika.
    Akcja Bonin - Jeleń (po szarpnięciu Nakoulmy z kontry) - bez komentarza.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Komentarz

• Jak teraz jest w przypadku, gdy 2 drużyny mają taką samą ilość pkt, ale dopiero na koniec sezonu? Mecze bezpośrednie czy bilans bramek?
      Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas_Ochota Zobacz posta
        Jak teraz jest w przypadku, gdy 2 drużyny mają taką samą ilość pkt, ale dopiero na koniec sezonu? Mecze bezpośrednie czy bilans bramek?
        Bezpośrednie

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
          4:0. No nieźle, nieźle.

A co do teorii, że Śląskowi będzie się "opłacało" przegrać w 30. kolejce z Legią, to jakoś taka myśl chodzi mi po głowie, może głupia, ale dziwnie realna, że Ślązeczek wolałby żeby Legia mistrzem nie była, niż żeby on zagrał w pucharach tylko dzięki temu. Tak po prostu z czystej nienawiści i zawiści do Nas. Wszystko byle Legia nie była mistrzem.

Nikt nie musi się ze mną zgadzać, to tylko moje wątpliwości, że wszystko się może zdarzyć.
          Żeby Śląskowi opłacało się przegrać w ostatniej kolejce z nami musi być jeden ważny warunek: Musi mieć zagwarantowane minimum 4 miejsce. W chwili obecnej są na granicy a patrząc na goniących i grę malinowych nosów mam wrażenie że nawet na czwartym oni nie wylądują.

Komentarz

• Zamieszczone przez KOMAN Zobacz posta
            Żeby Śląskowi opłacało się przegrać w ostatniej kolejce z nami musi być jeden ważny warunek: Musi mieć zagwarantowane minimum 4 miejsce. W chwili obecnej są na granicy a patrząc na goniących i grę malinowych nosów mam wrażenie że nawet na czwartym oni nie wylądują.
            Nie musi. Jeśli my zdobędziemy puchar to głównym warunkiem jest to, żebyśmy przed meczem ze Śląskiem byli liderem.

Komentarz

• Jeszcze w związku z WDŚ - banner motywacyjny:

Podziałało.
              "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
              "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
              Up the Anchor!

Komentarz

• Oświadczenie w sprawie systemu rozgrywek w sezonie 2013/2014
                Ekstraklasa S.A. informuje, że w dzisiejszym sondażowym głosowaniu większość klubów poparła projekt systemu rozgrywek na następny sezon pod roboczą nazwą ESA-37.

Drużyny T-Mobile Ekstraklasy po 30 kolejkach sezonu zasadniczego rozegrają dodatkowe 7 spotkań w dwóch grupach – mistrzowskiej i walczącej o utrzymanie. Podstawowa zmiana w stosunku do wcześniejszego projektu polega na rezygnacji z podziału punktów przez 2 po rundzie zasadniczej. Jednocześnie podkreślamy, iż reforma wejdzie w życie dopiero po zaakceptowaniu terminarza i regulaminu rozgrywek przez Zarząd PZPN, który podejmie tą decyzję najpóźniej do 22 maja. Do tego czasu Zarząd Ekstraklasy S.A. będzie prowadził robocze konsultacje z Zarządem PZPN.
                źródło: http://ekstraklasa.org/news,827-oswi...2013-2014.html

Komentarz

• Beznadzieja kompletna i idiotyzm.
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Jeszcze więcej emocjonujących meczów o pietruszkę.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Lech wygrywa w Białymstoku i zmniejsza stratę do Legii do 2 pkt.

Ciekawe co Pan Rumak powie na temat nieodgwizdanego faulu w 1 połowie po którym powinna być czerwona kartka dla gracza z Poznania.
                      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Mało mnie interesuje Rumak. Fakt jest taki, że to nam się teraz pali grunt pod nogami. Oni wywieźli 3 punkty z Białegostoku, my tam dopiero jedziemy. Drugi fakt jest taki, że już w sobotę, przynajmniej na kilkanaście godzin, mogą być liderem tabeli. Mamy swoje "coraz bliżej mistrza".

Komentarz

• Trzeba przyznać, że w II połowie Lech był beznadziejny, a w całym meczu w ogóle nie zachwycił. W meczu z Lubinem i Jagiellonią prezentuje się, jak my- słabo. Nie wygrają wszystkiego do końca- jestem tego pewien.
                          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• w sumie Jagiellonia w końcówce miała swoje szanse.. Ostatni rożny wystarczyło dostawić dobrze głowę, ale równie dobrze wystarczyłoby wygrać w Gliwicach

Komentarz

• Fajnie, że Norambuena jest takim kaleką -.- .

Komentarz

• Wypowiedź Hajty po meczu
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X