Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Generalnie w kontekście jutrzejszego meczu, to wynik w Lubinie dla nas idealny.
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Nie tylko w kontekście jutrzejszego meczu dla nas wynik bardzo dobry. Jeśli Śląsk spadnie poza podium, a my zdobędziemy PP, to ostatni nasz mecz w sezonie może być bardzo ciekawy

Komentarz

• No i 4:0.
        "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
        "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
        Up the Anchor!

Komentarz

• Obrona Śląska to jakaś parodia, skąd oni się wzięli? Kokoszka + Kowalczyk grają jak na treningu albo i jeszcze gorzej, a 4:0 to i tak mało. Jak ich obrona będzie wyglądała tak z meczu z nami to jakoś dziwnie spokojny jestem o wynik.

Komentarz

• 4:0. No nieźle, nieźle.

A co do teorii, że Śląskowi będzie się "opłacało" przegrać w 30. kolejce z Legią, to jakoś taka myśl chodzi mi po głowie, może głupia, ale dziwnie realna, że Ślązeczek wolałby żeby Legia mistrzem nie była, niż żeby on zagrał w pucharach tylko dzięki temu. Tak po prostu z czystej nienawiści i zawiści do Nas. Wszystko byle Legia nie była mistrzem.

Nikt nie musi się ze mną zgadzać, to tylko moje wątpliwości, że wszystko się może zdarzyć.

Komentarz

• Jak patrzę na to, co wyprawia dzisiaj Kelemen, to wcale ta teoria nie wydaje się być S-F...
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• S-F to jest cała nasza liga. I dlatego nie mam megapretensji o wczorajszy remis z Piastem. Fajnie po derby muszą się dzisiaj czuć kibice Śląska.
                Wychodzi też na to, że trzeba mecz o PP potraktować jak jeszcze jeden mecz o MP.
                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                Up the Anchor!

Komentarz

• no i git. Śląsk musi teraz spiąć poślady na Lecha jeśli wciąż ma pucharowe plany.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
                    4:0. No nieźle, nieźle.

A co do teorii, że Śląskowi będzie się "opłacało" przegrać w 30. kolejce z Legią, to jakoś taka myśl chodzi mi po głowie (...),że Ślązeczek wolałby żeby Legia mistrzem nie była, niż żeby on zagrał w pucharach tylko dzięki temu. Tak po prostu z czystej nienawiści i zawiści do Nas. Wszystko byle Legia nie była mistrzem.
                    Słuszna uwaga co do tej nienawiści, aczkolwiek zapominasz o pewnej małej subtelności - to nie kibice malinowych będą grali z Legią i z Lechem. Jeżeli Śląsk przegra puchar, to w interesie klubu i grajków będzie zdobycie mistrzostwa przez Legię. Wiadomo, kibice będą wściekli, ale co tak naprawdę obchodzi to klub WKS i jego piłkarzy? Są ważniejsze sprawy:
                    1. Kasa klubowa jest pusta, sytuacja finansowa ciężka i pieniądze z awansu do pucharów bardzo się przydadzą.
                    2. Grajki wolą raczej mieć ekstra kasę za awans do pucharów na koncie, niż dać chwilową radość swoim kibicom bo znienawidzona Legia nie wygrała ligi.

To również tylko moja opinia, ale wiedząc jakimi kryteriami kierują się Polscy kopacze, można w nią uwierzyć.
                    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Co dzisiaj musi czuć Roman?

Komentarz

• nevermind - edytuj wpis dla bezpieczeństwa

to, że liga jest cała zwałkowana to chyba nie jest wielkim odkryciem, ale co ja tam będę pisać...

p.s. nie jestem w temacie, ale czy może mi ktoś wytłumaczyć kim jest kurczak jest ten Levy? Bo jak widzę gościa to bym go nie odróżnił od osiedlowego Andrzeja z pod monopolowego, a podobno mając 25 lat zdobył mistrza Czech...

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
                          p.s. nie jestem w temacie, ale czy może mi ktoś wytłumaczyć kim jest kurczak jest ten Levy? Bo jak widzę gościa to bym go nie odróżnił od osiedlowego Andrzeja z pod monopolowego, a podobno mając 25 lat zdobył mistrza Czech...
                          Celebrytą w komentarzach na Weszło. A przy okazji trenuje Śląsk Wrocław.
                          My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• i dotarł do półfinału pucharu UEFA. Jak dla mnie to idealnie wpisuje się w rodzinkę kiepskich ;D

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                              [...]Są ważniejsze sprawy:
                              [...]
                              2. Grajki wolą raczej mieć ekstra kasę za awans do pucharów na koncie, niż dać chwilową radość swoim kibicom bo znienawidzona Legia nie wygrała ligi.
                              Tak gwoli przypomnienia, piłkarze Śląska do dnia dzisiejszego nie otrzymali jeszcze premii za zeszłoroczne mistrzostwo, więc ta ekstra kasa jest wirtualna

Komentarz

• Dziewczyny 4 pkt straty do 3 miejsca. Śmiech na sali to co się dzieje za plecami Legii i Lecha.

Komentarz

Pracuję...
                                X