Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przecież Zubas nie miał okazji żadnych, żeby się wykazać więc czemu piszesz jakby cokolwiek w tym meczu od niego zależało?

Pazio powinien już dawno zejść z boiska za bezpardonowy faul w 26 minucie. Atak łokciem w głowę. Wielokrotnie już słyszałem, że za takie wejścia żółte kartki powinno rozdawać, a tu nic. Wcześniej oczywiście miał już jedną kartkę, której nie powinno być raczej.

E:
    Co do Zubasa jeszcze to właściwie jest bezrobotny. Miał w dodatku jeden błąd, gdy łapał prostą piłkę na raty. Tyle odnośnie niego. Specjalnie oglądam ten mecz ze względu na niego i niestety nie ma okazji, żeby mógł się wykazać.
    Ostatnio edytowany przez Alejku Masalama Muhamad; 50516.
    "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Przecież to zapewne ironia z tym Zubasem. A co do hejtowania Zubasa to zajrzyj do wątku Transfery.
      To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• otóż to

Komentarz

• W "normalnej" lidze skazywana na spadek drużyna z ostatniego miejsca powinna inkasować po 3 bramki w meczach z czołówką ligi, a tu kolejny raz na zero. Ciekawa ta nasza liga, aż strach się bać co będzie po tej reformie

Komentarz

• Trenerski geniusz Rudego z każdą kolejką jakby mniejszy . Lubię to .

Komentarz

• Przecież odebrałem to jako ironię. Nie widać tego w moim poście wcześniejszym?

Jeśli ktoś ironizuje pisząc, że ktoś jest chujowy to przynajmniej moim zdaniem uważa, że jest odwrotnie(zawsze zdawało mi się to logiczne). Czyli w tej sytuacji Zubas miałby być dobry.

Jedna przyzwoita interwencja ok 83 minuty po strzale Grzelczaka chyba z zza pola karnego to wszystko. Dodając tę sytuację, którą opisałem wyżej i brak pracy praktycznie przez cały mecz nie da się go ocenić.

p.s. Sam nie jestem jego zwolennikiem stąd pierwszy post. Mimo, że nie jestem zapewne tak radykalny jak inni w przywołanym wyżej temacie.
              "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Dla mnie młody koleś, który z marszu staje w bramce najsłabszej drużyny w lidze i mając przed sobą marnych obrońców ma takie statystyki jakie ma (9 meczów, 5 puszczonych bramek, 6 meczów na zero w tym z Legią, Lechem i Śląskiem) i którego kilka interwencji miałem okazję zobaczyć w tv (oglądając cały mecz, a nie highlights'y robione dla uzasadnienia wyboru go na piłkarza miesiąca) jest dobry. Czas pokaże jak dobry i czy na tyle żeby stanąć w bramce Legii albo innego dobrego klubu w lepszej lidze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                  Trenerski geniusz Rudego z każdą kolejką jakby mniejszy . Lubię to .
                  Trenerskiego geniuszu bym w to nie mieszał. Mam swoje zdanie w temacie, ale wygłoszę je po 30 kolejce. Zwłaszcza jeśli mistrzem będzie Lech.

Edit: A Wisła załapie się na LE.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• i Frankowski strzela kolejna bramkę i goni Cieślika hehehe..jeszcze Lechia powalczy o pkt.

Komentarz

• Zamieszczone przez marecki88 Zobacz posta
                      i Frankowski strzela kolejna bramkę i goni Cieślika hehehe..jeszcze Lechia powalczy o pkt.
                      Przecież to nie ten Frankowski tamten co goni Cieślika gra w Jagiellonii

Komentarz

• Przecież wiem

Komentarz

• Bez przesady kurva , napinka godna kibicenetowni

Komentarz

• Dajcie sobie spokój z pisaniem takich bzdur, bo gdyby to Lech pogubił pkt. to w tym temacie panowałaby taka sama ekstaza. Także proponuję zachować jednak jakiś poziom...
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Śląsk gra tak, jakby Levy był trzeźwy, a grajki naprute.
                              "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                              "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                              Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
                                Śląsk gra tak, jakby Levy był trzeźwy, a grajki naprute.
                                Levy nawet tym razem wygląda na trzeźwego
                                Widać jego drużynie to nie służy.

Można się pocieszać, że Śląsk gra gorszą padakę niż my z Piastem więc nawet Legia bez formy może sięgnąć po PP. Oby tylko nie było to ostatnie trofeum w tym sezonie (mam potem dość wymówek, że ligi nie wygrali, ale przecież zdobyli puchar).

Komentarz

Pracuję...
                                X