Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jedyne pytanie jakie nasuwa się oglądając Wisła - Widzew to czy Kulawik cały rok będzie popierdalał w tej skórce heh

Komentarz

• Chavez zrobił takie saneczki jak Choto w najlepszych swoich latach
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Nie wiem, może jest już w innym temacie, ale przed meczem komentatorzy bardzo krytycznie wypowiedzieli się na temat zamknięcia sektora gości w Krakowie i nie wpuszczenia Widzewa. Padły m.in. słowa, że decyzja wojewody to kompromitacja.
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Ja wiem, niecałe 18 lat, ale naprawdę- Stępiński nie pokazuje ZUPEŁNIE nic.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
            Ja wiem, niecałe 18 lat, ale naprawdę- Stępiński nie pokazuje ZUPEŁNIE nic.
            Miałem to własnie napisać. dziś mecz w jego wykonaniu to gorzej niż tragedia. Może niektórzy zwolennicy jego talentu się z tego wyleczą...

Obstawiam, że gdyby Widzew dostał karnego to by go nawet nie trafili no po prostu ręce opadały jak oni grali. Ale to nie nasz problem na szczęście.
            "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
            Wiedźmin

Komentarz

• Jak te mega talenty Stępiński i Pawłowski? Celniki źle nastawione, czy strzelali Panu Bogu w okno?

Komentarz

• Przyszedłem z tyrki do domu , włączyłem odbiornik telewizyjny i akurat załapałem się na najciekawsze akcje drugiej połowy : kiks jednego obrońcy i bramka oraz kiks drugiego obrońcy i czerwona kartka . Oprócz tego jeszcze jedna w miarę składna akcja i to wszystko . Gdyby obrońcy nie popełnili tych kardynalnych błędów to z całej połowy została by ta jedna w miarę składna akcja , to jakiś dramat .

Komentarz

• I Wisła się utrzymała.

A poważnie to w szoku jestem jakie tam jest podejście i oczekiwania. Drużyna drugi rok z rzędu się totalnie kompromituje, osiąga po prostu skandaliczne wyniki, a po meczu wspólne śpiewy z piłkarzami, oklaski, bo 1-0 z Widzewem.

Wystarczy przypomnieć nasze 1-0 z Widzewem chyba rok temu czy dwa lata temu (co Gol się obraził), po którym rozległ się jeden wielki gwizd albo ostatni mecz poprzedniego sezonu i 1-0 z Koroną, który był jednym wielkim protestem całej publiki, bo w naszym mniemaniu Legia się totalnie skompromitowała wygrywają PP i zajmując 3 miejsce w lidze.

Przecież gdyby Legia była dwa lata z rzędu na poziomie zdemotywowanych pierdół z Widzewa to piłkarze musieliby łazić kanałami, a każdy mecz pewnie byłby jedną wielką szyderą i bluzgiem, a może nawet wojną.

Niby Wisła kilka razy to mistrzostwo z tą publiką wygrała, ale oczekiwania jakieś takie jak byle średniak.
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Dlatego iż oni są tak słabi to nikt nie ma oczekiwań.
                    Po prostu klasa piłkarska żadna.

Komentarz

• Zamieszczone przez leh71 Zobacz posta
                      Dlatego iż oni są tak słabi to nikt nie ma oczekiwań.
                      Po prostu klasa piłkarska żadna.
                      Przecież to w dużej mierze ten sam zespół,który zdobywał tytuł za Maskaanta z byłymi reprezentantami Polski etc. Czy Kulawik ma takie poważanie wśród kibiców jak Cupiała czy to trener przejściowy jak Benitez w Chelsea bo ni uja nie rozumiem co on jeszcze robi na tej ławce trenerskiej poza prezentowaniem swojej słynnej już kurtałki?
                      "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Zamieszczone przez chajtgr Zobacz posta
                        Przecież to w dużej mierze ten sam zespół,który zdobywał tytuł za Maskaanta z byłymi reprezentantami Polski etc. Czy Kulawik ma takie poważanie wśród kibiców jak Cupiała czy to trener przejściowy jak Benitez w Chelsea bo ni uja nie rozumiem co on jeszcze robi na tej ławce trenerskiej poza prezentowaniem swojej słynnej już kurtałki?
                        W bardzo małej mierze ten sam zespół, co zdobywał mistrzostwo za Maaskanta, poza tym, umówmy się - mistrzostwo Wisły Maaskanta bardziej wynikało ze słabości innych drużyn niż z jakiejś przewagi sportowej Wisły.

W Wiśle nie ma kasy, o nic już w tym sezonie nie walczy, więc zostawienie Kulawika do końca sezonu nie jest niczym zaskakującym, wszak ma on jeden z najniższych trenerskich kontraktów w lidze. Jego odejście po sezonie jest praktycznie przesądzone, czekamy na Magicznego Franciszka hehe

Komentarz

• Wisła jeszcze sezon uratuje i o Puchary powalczy Bo z tego co widzę to spory awans zaliczyła.

Komentarz

• Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
                            W bardzo małej mierze ten sam zespół, co zdobywał mistrzostwo za Maaskanta, poza tym, umówmy się - mistrzostwo Wisły Maaskanta bardziej wynikało ze słabości innych drużyn niż z jakiejś przewagi sportowej Wisły.
                            Bo teraz to te inne druzyny sa jakies megamocne?
                            Wezmy takiego Lecha - Kriwec, Stilic, Rudniew wtedy. A teraz? Slusarski!

Gdyby Wisla miala trenera, to zupelnie inaczej by ta gra wygladala. Kilkanascie punktow wiecej by sie uzbieralo, tak mysle. Chocby Franio Smuda moze zrobic z tych zawodnikow zespol.
                            Tak btw. to z tzw trenerow przejsciowych juz chyba lepiej bylo trzymac Kazika Moskala? Nie sledze Wisly z zapartym tchem, ale odnosze wrazenie, ze za Kazia to jeszcze cos tam gralo.

Pozdrawiam
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• czarnulki w dziesiątkę, Bełchatów (z tym chujowym hejtowanym Zubasem w bramce) zaczyna ich trochę cisnąć... i nie dokończyłem pisać a wcisnął

Komentarz

• Czerwona kartka dla polonisty i ładna bramka z rzutu wolnego dla GKS.
                                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

Pracuję...
                                X