Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Następna kolejka jest już o tej samej porze czy nadal piątek poniedziałek?
    ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
      Następna kolejka jest już o tej samej porze czy nadal piątek poniedziałek?
      Dwie ostatnie kolejki są o tej samej porze.
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
        GregorAE- nie ufam im. I jakoś trudno mi wyobrazić sobie sportową walkę Polonii w meczu z Lechem w sytuacji gdyby porazka czarnych z Lechem pozbawiała Legię tytułu.
        Oczywiste, ze jak pojdzie fama w sobote podczas meczu ze Lechia - Wisła 1X ( w co kompletnie nie wierze), a My beedziemy wyfgrywac ze Wrocławiu to czaarnuchy sie połoza aby tylko Lech strzelil. Pewne.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• to już chyba nie te czasy co Polonia kopała się w czoło, żeby tylko Katowice zagrały w pucharach...szczególnie że piłkarze tez jakas tam ambicje maja i pewnie będą chcieli się zrewanżować za porażke w pucharze. Chciałbym żeby to był nasz główny problem - przede wszystkim to my musimy wygrać.
          Patrząc na te kolejkę całkiem prawdopodobna jest strata punktów przez wszystkie 3 drużyny. Lechia gra z nożem na gardle i jesli nie chce grać derbów w drugiej lidze to nie może tego meczu przegrać a Wisła we wczorajszym meczu nie pokazała niczego specjalnego. Wynik wg mnie zamazuje przebieg meczu, cos podobnego do naszego meczu z Odrą.
          może to niepoprawny optymizm ale ja ciągle wierzę w mistrzostwo.
          O RETY! O RETY!

Komentarz

• Nie ma co debatować na podłożeniem się groclinowców Leszkom. Jak dla mnie to ksp jest po prostu za słabe. Nie oglądałem ich spotkań w całości ale wyniki mówią same za siebie - wykładają lagę. Niby mogą grać jeszcze w pucharach ale mnie nie przekonują, że im zależy.
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Oczywiste, ze jak pojdzie fama w sobote podczas meczu ze Lechia - Wisła 1X ( w co kompletnie nie wierze), a My beedziemy wyfgrywac ze Wrocławiu to czaarnuchy sie połoza aby tylko Lech strzelil. Pewne.
              E tam. Czas gdzie grali tam piłkarze, którzy kibicowali Polonii juz mineły. Jaki interes w tym miałby mieć jakis Ivanowski albo inny Lato? Owszem, pewnie ludzie na stadionie nie mieliby nic na przeciwko, ale nie wierze w takie motywy. Zgody i kosy na boisku nie grają. Tzn, na pewno nie zgody - kosy to moze jeszcze, czasami..

Optymista z tym Wrocławiem
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Jak ktoś nie wierzy że KSP może się podłożyć Lechowi...

... to radze zobaczyć jak przed spadkiem ratuje się craxa:

Warto zobaczyć co robi obrona polonii....

Nie wierze, że z pyrami bedzie inaczej... :/

Komentarz

• Przestańcie bredzić o jakimś podkładaniu się, bo jakie to ma znaczenie, jak mistrzem i tak będzie Wisła.
                  Grunt, żeby Lech nie zdobył dziś pucharu. A to że będzie nas reprezentował Ruch zamiast Dysko/Bełchatowa, to żadna różnica, bo jak pokazuje tabela, "poziom" ligi jest i tak bardzo wyrównany.

Komentarz

• Z góry przepraszam, jeśli ten temat był już poruszony, nie śledzę wątku na bieżąco-
                    Kto będzie mistrzem polski, jeśli drużyny A, B i C zgromadzą na koniec sezonu tyle samo punktów, przy czym A ma przewagę nad B, B nad C, zaś C nad A (mówię o obecnych przepisach, czyli np między A i B były dwa remisy, ale klub A strzelił bramkę na wyjeździe)?

Komentarz

• Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                      Kto będzie mistrzem polski, jeśli drużyny A, B i C zgromadzą na koniec sezonu tyle samo punktów
                      Lech

Komentarz

• Akurat sytuacja, którą nakreśliłem w swoim poście, znacznie różni się od sytuacji w polskiej lidze, także Twoja odpowiedź nic mi nie mówi.

Komentarz

• Decyduje:
                          -bezposredni bilans
                          -liczba zwycięstw
                          -liczba bramek
                          -pewnie cos jeszcze

Komentarz

• Mała tabela

W przypadku gdy 3 drużyny mają tyle samo punktów decyduje tzw. mała tabela:

Z regulaminu Ekstraklasy:
                            "9.2.2. przy więcej niż dwóch zespołach (z równą liczbą punktów, decyduje):
                            a. liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
                            b. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
                            c. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
                            d. przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu
                            e. przy dalszej równości, wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play w sezonie 2008/2009
                            f. przy dalszej równości, losowanie przeprowadzone przez Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA."

Na przykładzie obecnej sytuacji w lidze w małej tabeli prowadzi Lech (6 punktów), potem jest Legia (5), na końcu Wisła (4). Gdyby miały tyle samo punktów decydowały by bilans bramkowy itd.
                            Po burzy słońce...

Komentarz

• Lechia w 15 sekundzie

Komentarz

• Polonia Bytom niedługo później.
                                Proponuję wstrzymać się z komentarzami na temat Gdańska i Konwiktorskiej, aby nie zapeszyć. No chyba, że Śląsk nam walnie ze 3 bramy do 30 minuty....
                                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

Pracuję...
                                X