Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Yachting

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
    tak to jest jak "wszyscy" potrafia pływać
    Ty, ale każdy wie, że się przed kanałami maszt składa przecież...
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

Nagroda Darwina dla tego pana

Komentarz

Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
        Ty, ale każdy wie, że się przed kanałami maszt składa przecież...

jak widać nie każdy
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Nie wiem jak On chciał na podniesionej pale pokonać kanał na którym znajduje się także chociażby ten most

Wejście do kanału też jest wyraźnie oznaczone

Śmierć przykra, lecz na własne życzenie. Kolejny dowód na to, że znoszenie obowiązku posiadania uprawnień przez sterników było debilnym pomysłem.
          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi Zobacz posta

Śmierć przykra, lecz na własne życzenie. Kolejny dowód na to, że znoszenie obowiązku posiadania uprawnień przez sterników było debilnym pomysłem.
            dokładnie !
            dowód dowodem ale jak widac bez wiedzy żeglarskiej tak ta zabawa będzie sie kończyła
            Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

niektórzy najwidoczniej uważają że prowadzenie jachtu jest tak proste jak chodzenie.
              Szkoda człowieka, ale na własne życzenie troche to się stało.

Komentarz

Ostatnio byłem na Mazurach i od miejscowego dowiedziałem się, że miał papiery sternika.

Na morzu nie ma przewodów...

BTW - gdyby ktoś kiedyś potrzebował sternika czy szotmena chociaż na Mazury, to dajcie znać, moi znajomi ani na mecze nie jeżdżą, ani na żagle
                Ostatnio edytowany przez adrianek; [ARG:4 UNDEFINED].
                Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

Wróciłem kilka dni temu z Mazur i dochodzę do wniosku, że lenistwo niektórych jest niesamowite. Ja nie położyłem masztu przy wejściu do Węgorzewa, bo miałem małą łódkę i ponad dwa metry zapasu od kabli(jak się zna wysokość jachtu od linii wody i wysokość kabli to nie jest to specjalnie trudne), ale mijał nas koleś, który przechodził wysokim Twisterem i zachaczył masztem o wiszące tam linie. Kabel wygiął się w łuk, rufa poszła mu w dół jakby zapakował na nią słonia, ale jakimś cudem nie zerwał liny. Chwilę później już tylko darł mordę z uśmiechem: "jestem hardkorem". Sam nie wyobrażam sobie żagli bez zimnego piwka, ale niektórym alko odbiera rozum do reszty.

Bez kitu, ludzie nie potrafią pływać. Ani na żaglach, ani na silniku, wystarczy zobaczyć co się dzieję przy wchodzeniu do portów. Co jeden, to lepszy pinball uprawia.
                  "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

Mimo wszystko nie powinieneś przepływać pod tymi kablami nawet mając 2 metry zapasu. Słyszałem o przypadkach, że duża wilgotność czy coś tam jeszcze i nie musisz zaczepić o kable, żeby popieściło...
                    Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

W kanale węgorzewskim jest izolacja na drutach. W sezonie wali w niego dziennie pewnie z 5 jachtów

Komentarz

W kanale węgorzewskim jest izolacja na drutach. W sezonie wali w niego dziennie pewnie z 5 jachtów
                        Otóż to... każdemu może się zdarzyć, prawda Arczi
                        "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

Ja wtedy nie stałem za sterem

Komentarz

Ja wtedy nie stałem za sterem
                            Ja tym bardziej
                            Aczkolwiek ludzie widzieli nas na tej łajbie... Co tam ludzie. Psy również

Komentarz

14 letnia gówniara, holenderka Laure Dekker, wypłynęła dziś z Gibraltaru w samotny rejs dookoła świata... Może wróci za dwa lata.
                              Kto następny? 10 letni Mateuszek ze Świętochłowic?

Komentarz

Zazdrościsz :P

Swoją drogą to ona chyba dłużej będzie baletować w portach świata niż płynąć. 2 lata?!

Komentarz

Pracuję...
                                X