Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Anderlecht - Wisła

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Anderlecht - Wisła

zakładam temat bo pewnie wielu z nas zasiądzie dziś przed TV
    kibicując .... właśnie , komu ?

walcie tu też wasze spostrzeżenia , uwagi , refleksje przed i po meczowe.
    0
    Anderlechtowi
    0%
    0
    Wiśle
    0%
    0
    leję na to kto wygra
    0%
    0

Ja w praktyce z każdego wyniku ''wyciągne'' pewną satysfakcje...

z Jednej strony Polski zespół może utrzeć nosa dumnym Belgom i pokazac sie w elicie

z drugiej szowinistyczna radość z tego że jeden z naszych najwiekszych rywali musi obejść sie smakiem ...

ps. są tez kwestie finansowe ale tutaj nie zdradze z jakiego wyniku licze na profity
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Kibicuje to złe słowo, ale chyba wolałbym żeby Wisła przeszła Anderlecht (chociaż w związku z zastrzykiem finansowym w LM mam trochę dylemata 8- )

Komentarz

No właśnie o ta kase dla Wisly sie boje, gdyby ugrali coś w tej eLeM to mieli by najbardziej stabilny budżet w naszym kraju,a wiadomo jakie to jest u nas ważne > co za tym idzie wzmocnienia dzieki ktorym panowanie Krakowian przez wiele lat ( obym sie kurka mylił 8- )

Niektórzy podają fakt że dzieki punktom w klasyfikacji uefa Polska wprowadzi dwie druzyny do eleminacji Ligi mistrzów ale nie oszukujmy sie - taka sytuacja nastąpi ewentualnie za kilka lat pod warunkiem że Polacy beda regularnie tam grywac vide Kijów czy Rosenborg .

ps. osobiście wolałbym Legie w tych rozgrywkach startującej z mistrzowskiego tronu, a nie dzieki innej druzynie.
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Teoretycznie zawsze kibicuję w pucharach polskim drużynom, z tym że ostatnio nie dotyczy to Wisły Kraków - za 1.09. :/ Więc powstrzymam się od głosu! Ale ciekaw jestem wyników tej ankiety!

Komentarz

już to raz napisałem.i napisze drugi bo jest oddzielny temat. a wiec ogłaszam wszem i wobec że grające w dniu dzisiejszym :> drużyny mnie ani ziębią ani grzeją ale z powodów róznych wole żeby w LM zagrał Anderlecht.

Komentarz

R S C!

Komentarz

Replay:

Ja dziś jestem całym sercem z Anderlechtem... Wisła może dla mnie dziś przegrać i 9-0, a argumenty w stylu - reprezentują polski futbol - mam gdzieś. Reprezentują 1/3 Krakowa, swoich pokemonów (oczywiście są też porządne chłopaki) i złodzieja, więc mnie to serdecznie ******** co się dziś stanie.

Anderlecht do boju... :nir:

Komentarz

MaxyM... w kilku żołnierskich słowach ująłeś istotę rzeczy... to ja też dziś będę kibicował RSCA ho:

Tłoki do boju... :nir:
                  Niezłomny Związek wolnych republik
                  Zespoliła na wieki Wielka Rosja
                  Powstały w walce z woli ludu
                  Jedyny, potężny Związek Radziecki

Komentarz

No to ja się wyłamię.

Życzę krakusom powodzenia i przejścia Anderlechtu.
                    Przekonuje mnie argument o punktacji UEFA i o punktach do ugrania.
                    W super stabilizację finansową nie wierzę - była tam Legia, był tam Widzew. I co?

Piłka jest okrągła a bramki są dwie.
                    For those about to rock,
                    I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Menel
                      MaxyM... w kilku żołnierskich słowach ująłeś istotę rzeczy... to ja też dziś będę kibicował RSCA ho:

Tłoki do boju... :nir:
                      Wiesz Menel, że tobie i paru innym osobą które poznałem (niestety tylko przez net i tel.) życzę byście się dziś cieszyli ale to prywatnie, co do ogółu to mam nadzieję, że będzie blamaż, naprawdę mam gdzieś czy Wisła przegra, zremisuje czy (oby nie) wygra. Ja nic nie zyskuje jak i inni kibice Legii, a tylko stracimy i to dużo gdyby Wisła weszła do LM.

Anderlech do boju... :nir: <---Kozak ikonka.

Komentarz

http://www1.gazeta.pl/sport/1,35335,1618860.html

Wisła na dzień dobry zgarnia ok 3,6 mln Euro + kasa z TV i biletów .

Pewnie z 5 mln się uzbiera.

Z taką kasą - dominacja w lidze jest prawie pewna.

Z tego , jedynego, powodu jestem z Anderlechtem

Komentarz

Z tą dominacją nie przesadzajmy. Legia była 10 lat temu w ćwierćfinale LM i też miała zdominować ligę na ładnych parę lat. Potem do LM wszedł Widzew i przepowiadano to samo.

A mi się wydaje, że nawet dobrze dla Legi by było, gdyby Wisła weszła do LM (raz, żę mogłaby zapracować na to, żeby kolejny mistrz polski był rozstawiony, więcej naszych w UEFA). Sezon jest bardzo krótki. Wiśle grającej w LM sezon by się mocno wydłużył. Miałaby do rozegrania dwa razy tyle meczów co Legia w tej rundzie! (4 w eliminacjach / 2 już rozegrane/ i 6 w grupie) Siłą rzeczy będą zawodnicy Wisły mocniej zmeczeni. Dwa razy tyle meczów to 2x większa szansa na kontuzje. Ponadto grający na codzień z potęgami europejskimi piłkarze Wisły mogliby lekceważąco podejść do krajowcyh zespołów. Z drugiej strony wszystkie polskie zespoły będą się jeszcze mocniej na Wisłę sprężać.

A teraz jeszcze sobie wyobramy taką rzecz - Wiślacy się promują w LM. Wisła jednak mistrzostwa nie zdobywa! Co wtedy? Jest prawdopodobieństwo duże, że zespół się rozpada. Zagraniczne kluby ściągają do siebie wypromowanych wiślaków. Oczywiście w Krakowie zostaje dużo forsy, ale budowę drużyuny trzeba zacząć od początku.

W tym czasie inne druzyny, które dzięki m.in. Wiśle mają łatwiejszą drogę w Pucharach, także zarabiają na grze w Europie. Stan kasy się wyrównuje.
                          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

LM od czasów Widzewa i Legii znacznie się zmieniła. Nawet nie ma co porównywać pieniędzy z tamtej Champions League do tych, które są płacone w obecnej. :eee:

Komentarz

Wisla do boooju! Wisla! Wisla! Plocka! Wisla! :>

RS RSC RSC Anderlecht ole!

Komentarz

Pracuję...
                              X