Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najsilniejszy atak w lidze?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najsilniejszy atak w lidze?

Jaka drużyna ma największy potencjał w ataku? Mam na myśli nie tylko dwójkę napastników, ale także zmienników i ofensywnych pomocników.

Amica: Burkhardt, Bąk, Dawidowski, Dembiński, Kryszałowicz, Mielcarski, Sobociński,
    Groclin: Rasiak, Niedzielan, Rocki, Moskała, Zając, Woś, Prusek, (Wieszczycki)
    LEGIA: SAGANOWSKI, SVITLICA, GARCIA, WRÓBLEWSKI, VUKOVOC, CIEŚLIŃSKI
    Polonia: (to tylko żart)
    Wisła: Brożek, Dubicki, Frankowski, Żurawski, Gorawski, Cantoro, Brasilia
    0
    Legia
    0%
    0
    Amica
    0%
    0
    Groclin
    0%
    0
    Polonia
    0%
    0
    Wisła
    0%
    0
    koko koko Skorza spoko...

Szkoda gadać, pytania są tendencyjne.

Wisła?
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Komentarz

patrząc na nazwiska Dembiński,Kryszałowicz,Mielcarski itp to amica ale jak wiadomo nazwiska nie grają a z tych panów dobry jest tylko Kryszał więc trzeba postawić na Wisłę.chociaz chciałbym się pomylić.

Przegląd Sportowy, 20 czerwca 2004
      tak więc kolejny sezon mamy za sobą.Mistrzem Polski Legia a królem strzelców z 40 golami Manuel Garcia.

:>

Komentarz

Patrząc na sam duet napastników to Frankowski - Żurawski, a dodając do napastników siłe ofensywną pomocników to Groclin ma chyba największy potencjał, a nie wiele mu ustępuje Amica.

Komentarz

a ja wam mowie ze napad Legii w tym sezonie ostrto powalczy
          Dragon na powietrzu

Komentarz

Zamieszczone przez Yankes-Natolin
            a ja wam mowie ze napad Legii w tym sezonie ostrto powalczy
            Tylko najpierw muszą się skompletować :git: 8-

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
              patrząc na nazwiska Dembiński,Kryszałowicz,Mielcarski itp to amica ale jak wiadomo nazwiska nie grają a z tych panów dobry jest tylko Kryszał więc trzeba postawić na Wisłę.chociaz chciałbym się pomylić.

[i]Przegląd Sportowy, 20 czerwca 2004
              tak więc kolejny sezon mamy za sobą.Mistrzem Polski Legia a królem strzelców z 40 golami Manuel Garcia.[/i]
              :>

... bym się chyba zapił ze szczęścia! '8

A w temacie:
              Trudno jest określić, który z ataków (ze zmiennikami i ofensywnymi pomocnikami) jest najsiliniejszy, ponieważ zapewne niewiele osób spojrzy na to z dystansem i obiektywizmem. Poza tym można dodać jeszcze np. Lecha (Gajtkowski, Ślusarski, Reiss, Scherfen, Grzelak, Madej).
              Ja osobiście obstawiam w tej chwili Groclin - grają najrówniej i nie mieli ostatnio żadnych zawirowań kadrowych, jak Legia, czy Wisła.

AMICA - Burkhardt - talent jakich mało, przyszłość przed nim (aczkolwiek fajny artykuł o nim był chyba w PN), Bąk - forma już nie ta (a poza tym go nie lubię), Dawidowski - uznana marka w lidze, dość młody więc może być lepszy, Dembiński - chyba lata już nie te, ale solidny zmiennik, Kryszałowicz - ???, ale narazie strzela jak dawniej, Mielcarski - tak jak Dembiński, Sobociński - też talent, tylko chyba niedoceniany, ale również jest jeszcze młody, więc będzie się rozwijał.

GROCLIN: Rasiak - wrócił po kontuzji, może byc groźny jak przed nią, Niedzielan - po okrzepnięciu w drużynie pewnie będzie strzelał jak w Górniku, Rocki - nie lubię go podobnie jak Bąka, ale trzeba przyznać, że jest bardzo dobry, Moskała - trochę zagubiony ostatnio, ale dobra zmiana dla napastników, Zając - wystarczy, że będzie grał tak jak w poprzednim sezonie, Woś - nie widzę go w kadrze (a gdzie Mila???), Prusek - uwaga jak przy Zającu, (Wieszczycki - coraz starszy i może rzeczywiście dobrze będzie, jak będzie grał tam gdzie go ustawił Radolsky w meczu z Gieksą).

WISŁA: Brożek - młody, ale rzadko gra, Dubicki - pewnie zmiennik Frankowskiego, Frankowski - nie ma Kużby, więc pewnie wróci do formy sprzed kontuzji, Żurawski - w klubie klasa światowa, ale w kadrze dupa, Gorawski - będzie miał ciężko, ale niech się stara, Cantoro - dobry, ale niegrałby gdyby Wisła miała lepszych, Brasilia - nie przekonuje mnie, ale przynajmniej nie jest takim bufonem jak Kosowski.

LEGIA: SAGANOWSKI - oby forma z poprzedniej wiosny się utrzymała, a nikt nie będzie tęsknił za Kucharzem i Miętowym, SVITLICA - niech już w cholerę jedzie zagranicę, bo im dłużej nie trenuje i nie zgrywa się z kolegami, tym gorzej dla nas, GARCIA - mam nadzieję, że będzie grał tak jak w sparingach, ale póki co nikt go w poważnym (ligowym, pucharowym) meczu nie widział, WRÓBLEWSKI - w ataku się marnuje, lepszy pożytek byłby chyba w pomocy, VUKOVĆ - tylko w formie z mistrzowskiego sezonu, CIEŚLIŃSKI - do tej pory grał w rezerwach lub słabszych klubach, gdy wyleczy kontuzję może być wartościowym zmiennikiem.

Osobiście oczywiście życzyłbym sobie, aby wiadomo którzy zawodnicy okazali się najlepszymi w seznonie 2003/2004!

Komentarz

Pytanie jest ciekawie postawione, bo o ile grającego duetu Żurawski-Frankowski raczej nikt nie przebije, o tyle włączając rezerwy i ofensywnych pomocników sprawa nie jest już taka oczywista.

Duży potecjał mają Groclin i Amica. Wydaje mi się, że wraz z Wisłą stanowią trójkę najlepszych ataków ligi.
                W przypadku Legii pewną niewiadomą stanowią umiejętności Garcii.
                Jeśli będą co najmniej równe Switlicy, to i ten atak będzie bardzo groźny.
                Pro-Miś supporters front

Komentarz

Groclin - o ich sile decyduje lawka i ofensywni pomocnicy...

Komentarz

Jak dla mnie najsilniejsze ataki to robią pseudokibice :P

Komentarz

Zamieszczone przez GuTek
                      Jak dla mnie najsilniejsze ataki to robią pseudokibice :P

Ale na murawie dosyć rzadko :tv:

Komentarz

ho: A patrz mecz z widzewem w tamtym sezonie ... Cyz nie atakowali na murawie ? '8 Dobra dobra niechce bana juz sie uspokajam :P Jak dla mnie najlepszy atak mają Wisła i Groclin...
                        PS ... i Carina Gubin (RADEK RZUN RZĄDZI !!!)

Komentarz

Według mnie największy potencjał wbrew pozorom posiada Groclin gdyż niewiele klubów jest w stanie posiadać w kadrze klubowej takich trzech uznanych napastników jak Niedzielan , Moskała i Rasiak. Każdy z tych zawodników mógłby z powodzeniem walczyć o pierwszy skład w każdym ligowym klubie ,a jeśli dodać do tego przezywający znaczny wzrost formy Wieszczyckiego i silnymi skrzydłami gdzie jest przedewszystkim Zając ukazuje sie nam zespół o najmocniejszej kadrze w kraju.

Ostatni wers jest również umotywowany ławką zespolu z Grodziska.
                          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Niklt nie stawiał na Polonię? :ksp4:
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Jak dla mnie to Groclin.
                              Mają najbardziej wyrównaną i mocną linię napadu (+ofensywni pomocnicy).

Komentarz

Pracuję...
                              X