Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najsilniejszy atak w lidze?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

mimo wszystko uważam ze nasi wrogowie tj. Wisła :/

Komentarz

Jeśli Legia by miała Sagana i Svitlicę w formie z poprzedniego sezonu + Garcię ze sparingów to postawiłbym na nas. Ale na dzień dzisiejszy Wisła 8o
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Legia
        Groclin
        Wisła (jeden Żurawski to nie wszystko)
        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

tak naprawdę to Legii nie powinno być w ankiecie bo ataku u nas nie ma. :fu:

Komentarz

najsilniejszy atak to Raul - Ronaldo wspomagany pomocnikami Zidane, Figo
            a w polskiej lidze to moze byc co najwyzej silny atak na tle tragicznie slabych formacji defensywnych. i to tez trudno wyczuc ktory jest najlepszy. najgorsze jest to, ze wielka niewiadomo jest atak Legii, ktory pewnie bedzie tworzyl Saganowski (jak skonczy pauzowac) i Garcia (chyba ze Kuba ma inny pomysl, choc tu za wiele wymyslic sie nie da). jak sie zgraja i beda w dobrej formie, to Legia bedzie miala najsliniejszy atak.
            Wisla ma tylko Zurawskiego (Frankowski to juz nie ta forma, a Dubicki jest cienki ja zyletki polsilver).
            a w ogole to polska liga jest tragicznei cienka. dla Mistrza Kraju silba druzyna jest zespol z Cypru. Litosci. podobno nie ma juz pilkarskich kelnerow. a moze jednak sa
            22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
              a w polskiej lidze to moze byc co najwyzej silny atak na tle tragicznie slabych formacji defensywnych. i to tez trudno wyczuc ktory jest najlepszy. najgorsze jest to, ze wielka niewiadomo jest atak Legii, ktory pewnie bedzie tworzyl Saganowski (jak skonczy pauzowac) i Garcia (chyba ze Kuba ma inny pomysl, choc tu za wiele wymyslic sie nie da). jak sie zgraja i beda w dobrej formie, to Legia bedzie miala najsliniejszy atak.

ale nie chodzi o to jak sie icj ustawi tylko jaki potencjal ma nasz atak...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                Zamieszczone przez MaxxxiM

ale nie chodzi o to jak sie icj ustawi tylko jaki potencjal ma nasz atak...

sparingi pokazują jaki mamy potencjał .... tylko trzeba go umiec wykorzystać

Komentarz

Zamieszczone przez dyha
                  sparingi pokazują jaki mamy potencjał .... tylko trzeba go umiec wykorzystać
                  sparingi nic nie pokazuja. jest zasadnicza roznica miedzy barmakami ktore sie strzela czwartoligowej druzynie i pierwszoligowej. jak na razie nie wiemy jaki w tym sezonie jest atak Legiii. w sparingach swietny, w lidze bramke strzelil pomocnik.

Komentarz

...
                    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zurawski kazdego napastnika grającego w polskiej idze bije na głowe...

Komentarz

Według mnie,w tej chwili największy potencjał posiadają Wisła i Groclin.W pierwszym składzie grają czołowi polscy piłkarze,a zmiennicy również posiadają spore umiejętności.
                        O nas w tej chwili wiele nie można wiele powiedzieć.Svitlica jest w tej chwili bez formy,te podróży nikomu na dobre nie wyszły.Garcia jest wielką niewiadomą,ale liczę,że te bramki w sparingach znamionują jego wielką klasę Pewien jestem tylko Saganowskiego.Na niego możemy liczyć.Cieśliński wielkim zawodnikiem nie jest,ale mam nadzieję,że z biegiem czasu będzie stawał się coraz lepszym piłkarzem.Szkoda,że nie mamy Mierzejewskiego :/
                        Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Yevaud
                          Niklt nie stawiał na Polonię? :ksp4:
                          Polonie(niestety)-Olimpie Elblag? ale to III Liga (niestety)

Komentarz

Wisła wg. mnie miała ten potencjal przewodni ale rok temu ..Żurawski miał wsparcie w Kuźbie a kwartet dopełniały najlepsze skrzydła w polsce.

Obecnie ten facet wciąż jest w stanie wygrać sam mecz ,ale wg. obecnie nie ma praktycznie wsparcia zawodnikow którzy odpowiadali by jego klasie,dlatego sadze ze najwiekszy potencjał jak i zarówno pole do manewru ma Groclin - tam praktycznie na każdej pozycji w ofensywie gdyby wypadł jakiś zawodnik to sa w stanie zapełnić te luke równie pożytecznym graczem czego niestety nie można powiedzieć o Legii i ostatnio o Wiśle.
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

po dzisiejszym meczu sa dwa wnioski: Legia nie ma ataku w ogole, a Wisla ma zajebisty na polska lige. Dubicki dwie, a Frankowski wszedl na boisko i minute pozniej strzelil na 4:0
                              jak dla mnie to bardzo przykre wnioski

Komentarz

napewno nie nasz... bo u nas go nie ma...

Komentarz

Pracuję...
                                X