Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raczej
    odpowiedział(a)
    No jprdl. Lewy niech bierze L4 na Bundesligę. I jeszcze czeka nas Puchar Narodów. Wiadomo co z Glikiem?

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Moder zerwał więzadła w kolanie.
    także Katar stoi pod znakiem zapytania
    Tydzień z życia piłkarza, we wtorek świętujesz awans na MŚ, w sobotę zdajesz sobie sprawę że prawdopodobnie cię ominą.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Moder zerwał więzadła w kolanie.
    także Katar stoi pod znakiem zapytania

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Oficjalnie

Zostaw komentarz:

• Marcino
    odpowiedział(a)
    Swojski chłop!

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Cash to kocur i sympatyczny chłopak, widać, że czuje się w drużynie jak ryba w dobrze natlenionej górskiej wodzie.
    https://twitter.com/mattycash622/status/1508918207754686470

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    W końcu zagraliśmy solidny mecz o stawkę z drużyną, która była raczej faworytem. W końcu Szczęsny dał coś "ekstra" i wybronił dwie na prawdę groźne sytuacje. Szymański pokazał się z bardzo dobrej strony. Fajnie wykonuje te stałe fragmenty No nic tylko się cieszyć i mieć nadzieję, że Michniewicz poukłada tą kadrę. Atmosfera się oczyściła, jest na czym budować.

Zostaw komentarz:

• Marcino
    odpowiedział(a)
    Ech ten Czesio. Dał nam z Legią europejskie rozgrywki, pokonaliśmy drużyny z którymi prawie nie było szans na wyniki. Potem Legia się rozsypała i zanotowała najgorszy sezon od lat. Przyszedł Vuko, naprawił Legię, 711 zluzował etat w klubie, poszedł do Repry i mamy Katar.
    To teraz tylko zdobyć PP i wszyscy szczęśliwi a Zielu ostro pracuje nad budową drużyny na lato.

Całkiem sympatycznie, że chciał korzystać z LTC, że pamięta o Jędzy czy Wietesie, to zawsze dobre zdarzenia dla naszych zawodników. Ten smutny rok nagle zamienił się w nieco bardziej słoneczny.

Taktykiem to on jest wybitnym jak na nasze polskie warunki. Życzę mu sukcesów z kadrą, ale jedno jest pewne - będą emocje, te pozytywne.
    ps. Cash to kocur i sympatyczny chłopak, widać, że czuje się w drużynie jak ryba w dobrze natlenionej górskiej wodzie.

Zostaw komentarz:

• Numer
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez modzi Zobacz posta

Macie gdzie ten wywiad w necie? ciekaw jestem co tam sie działo
    https://youtu.be/LZCxi2bAGOc?t=414

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mafioso Zobacz posta

Ale to nie z sympatii do Czesia, tylko dlatego, żeby mu pensja Michniewicza zeszła z listy płac. Aż taki Robin Hood to Dariusz nie jest.
    To ja wiem i pewnie większość z nas, dlatego o tym nie wspominałem.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    O jaka smutna onuca.
    no mówiłem, że dureń

polecam

https://youtu.be/jRiuRTqv5n8?t=10222

Zostaw komentarz:

• mafioso
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

No i podobno mocno go lansował u Kuleszy.
    Ale to nie z sympatii do Czesia, tylko dlatego, żeby mu pensja Michniewicza zeszła z listy płac. Aż taki Robin Hood to Dariusz nie jest.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    No to raczej wywiady z Kurowskim ma z głowy

Zostaw komentarz:

• drops
    odpowiedział(a)
    Czesiek najbardziej miał za złe te komentarze zaraz po wyborze go na selekcjonera, że podzielił Polskę, na co wpadł "genialny" Przegląd Sportowy, dając do zrozumienia, że uwiera go to jak drzazga w dupie, poza tym, ten Kurowski kilka dni wcześniej pytał go na czym opiera swój optymizm i jaki ma plan na Szwedów oraz na jakiej podstawie sądzi, że uda się ich czymś zaskoczyć, no to Czesiu spuentował, że był, jest i nadal będzie optymistą, co występ repry pokazał, to tak najkrócej.
    Ogólnie ten Kurowski uja się zna, a ciągle mądraluje.
    Iskrą rzuconą na cześkową beczkę prochu było to, że Kurowski praktycznie zaczął wywiad od stwierdzenio-pytania, że taktyka była zaskoczeniem dla piłkarzy, którzy wcześniej w tym ustawieniu nie trenowali (zbyt dosłownie zrozumiał wcześniejszą wypowiedź Szczęsnego). Czesław się zagotował, odebrał to jako przytyk i powiązał to z jazdą wokół 711 połączeń. Tak późbiej skomentował w hejt parku:

"– Rozumiem, że ktoś może być negatywnie do mnie nastawiony, jako człowieka. Wiadomo, grupa zgredów, że tak powiem: Tuzimek i ta ekipa: Kołodziejczyk, ten cały Kurowski, Stefan „mokra koszulka, spocona” [Szczepłek – przyp.] może oceniać mnie na różne sposoby. Tylko oceniaj mnie sportowo, nie jako człowieka, bo nie masz do tego prawa. Bo sam leżałeś w krzakach pod redakcją pobity przez zdradzonego męża. My wygrywamy bardzo trudny mecz, a on mówi, że zawodnicy nie wiedzieli, w jakim systemie zagramy. Co on ******** za głupoty… – mówił Czesław Michniewicz, odnosząc się do pomeczowego wywiadu w „TVP Sport”.

Ostatnio edytowany przez drops; 66749.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Czesiek najbardziej miał za złe te komentarze zaraz po wyborze go na selekcjonera, że podzielił Polskę, na co wpadł "genialny" Przegląd Sportowy, dając do zrozumienia, że uwiera go to jak drzazga w dupie, poza tym, ten Kurowski kilka dni wcześniej pytał go na czym opiera swój optymizm i jaki ma plan na Szwedów oraz na jakiej podstawie sądzi, że uda się ich czymś zaskoczyć, no to Czesiu spuentował, że był, jest i nadal będzie optymistą, co występ repry pokazał, to tak najkrócej.
    Ogólnie ten Kurowski uja się zna, a ciągle mądraluje.

https://www.sportmarketing.pl/aktual...awdziwa-burze/
    https://www.sport.pl/pilka/7,65037,2...i-pewniak.html

Wracając do meczu, to wystarczyło w większości odsunąć grupę poznańską z genem przegrywu (Jóźwiaki, Puchacze), przywrócić Szymiego i efekty są
    Przecież gdyby nie członek grupy poznańskiej to nie było by karnego.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X