Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    No Majewskiemu to bym szczególnie walnął, bo chłopak ma talent, a zachowuje się jak wiejski chłopaczek, ktory zadowala sie 10% tego co moglby osiagnać. Dudka podobnie. Natomiast, ze Boruc, człowiek o takiej pozycji...
    Pytanie co oznacza ostro zakrapiana impreza, czy może to było 3/4 na 6 osób... Borucowi można wybaczyć, bo znamy go i wiemy, że jak przyjdzie do ważnego meczu to jest profesjonalistą, zdarzyło mu się i tyle.... w każdym razie niepotrzebne zupełnie...

Swoją drogą jestem strasznie ciekawy co to za dziennikarki były, bo o tym już się jakoś nie mówi...

Komentarz

• Dla mnie jak zwykle przesadzone info. Walnęli pewnie po piwku i wielka afera o libacji. Brakuje w notce prasowej jeszcze informacji o dziwkach i koksie, oraz że Borubar spał na trawie hehe.
      Chłopaki zapłacą karę i rozejdzie się po kościach. A Leo pokazał, że arbeit must sein i reszta kadry będzie teraz trząść portkami ze strachu. Blablabla...
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Jedno piwo - dzień po porażce reprezentacji, na zgrupowaniu (w styuacji gdzie jest to zabronione) to jest zenada. Co oni, alkoholicy, nie moga wytrzymać do powrotu do domu?

Stawiam na Błońskiego.
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Ja mam tylko nadzieję, ze Boruc nie pił ze Stecem.
          jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209
          [FONT=Fixedsys]

[/FONT]

Komentarz

• Zamieszczone przez Jastrząb Zobacz posta
            Ja mam tylko nadzieję, ze Boruc nie pił ze Stecem.
            Stec nie pije, on fetuje kake
            Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Stec chyba w Pekinie siedzi

Swoją droga, tych dziennikarzy co pili z piłkarzami tez powinni ukarac, np. brakiem akredytackji na mecze reprezentacji

Komentarz

• Boruc mówi, ze to bzdura. Ciekawie, ciekawie sie zaczynaja nowe eliminacje.
                jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209
                [FONT=Fixedsys]

[/FONT]

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                  arbeit must sein

Komentarz

• A Kowal mawial.... http://www.weszlo.com/blog/2/122

Komentarz

• Listek potwierdził, ze ich wywalili. Grubo.
                      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Purzyk Zobacz posta
                        Najwyraźniej się Artur z kumplami źle zamaskowali

Komentarz

• Tak szastam tym weszlo.com jakby to bylo wiarygodne zrodlo ale.... czemu im nie wierzyc jak sie sprawdzily wiadomosci co do Dalibora Veselinovica. Teraz znow odkryli.... http://www.weszlo.com/news/883

Komentarz

• http://www.weszlo.com/news/916

no patrzac na niektore powolania do reprezantacji vide ten chlopek z Cracovii co do powolania nie mial zadnego meczu w ekstraklasie i na zachowanie Kokoszki w stosunku do krakowskiej Wisly, trudno sie nie zgodzic z Osuchem
                            [FONT=georgia][COLOR=#000000][CENTER] CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY [/CENTER]
                            [/COLOR]
                            [/FONT]

Komentarz

• mam takie pytanie.
                              czy ktoś móglby mi powiedzieć gdzie da rade wyczarowac bilety na mecz w Bratysławie?? zajmuje sie sprzedarza biletów ktoś po naszej stronie granicy czy musze je kupić w kasie na Tehelnym polu??

Komentarz

• na trybunach mamy prawdziwy "festwial chamtswa" w stronę pzpn

jak mówił Szpaku, San Marino ma średni bilans na mecz 0-4. *****, a my z nimi pewnie nie wygramy
                                Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                                Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                                Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                                ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                                A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                                będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Pracuję...
                                X