Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez niedzwiedz3
    właśnie o tym co sie dzieje a Argentynie...tam normalnie rządzą gangi , które wiedzą wszystko o piłkarzach...znają ich prywatne numery tel nawet. Było tam jeszcze o tym ,że przywódca gangu siedzi w kiciu i i tak steruje całą szajką....w sumie nie dziwę się ,że władze z tym nic nie robią skoro się boją...
    Dla mnie to jakaś to jest masakra w życiu się tam nie wybiorę...
    Biorąc pod uwagę ich ostatni tekst o angielskich kibicach to może być on mocno przesadzony. Mam ten numer, przy opisywaniu tych zachowań widnieją zdjęcia z opraw, racowiska - skojarzenia u laików są zapewne jednoznaczne. Nie wierz we wszystko co napiszą
    Dla mnie to jakaś to jest masakra w życiu się tam nie wybiorę...
    A ja bardzo chętnie jak będę miał możliwość
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

niedźwiedź trzeci chyba doświadczył dość traumatycznego doświadczenia na Pradze skoro tak na nią psioczy. Musisz pewnie nie za ciekawie wyglądać... hehe

Skoro piszesz takie farmazony wnioskuję, że pewnie tylko raz w życiu tam byłeś i boisz się na co dzień wystawić nosek z lewego brzegu. Zdarza ci się może zrywać się w środku nocy zlany potem? Pomyśl o wizycie u jakiegoś specjalisty
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
        Zdarza ci się może zrywać się w środku nocy zlany potem?
        żeby tylko potem

Komentarz

Wróćmy do tematu..! Dzisiaj media w RPA, poinformowały UEFA, że bilety będą o wiele tańsze niż na mŚ 2006 w Niemczech. Coś nie chce mi się w to wierzyć, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Komentarz

Wiesz....zawsze coś media naciągają by zrobić wrażenie ale w tym przypadku to prawda. Kiedyś był program na discovery....więc tutaj nikt nie przesadził.Reportaż był ostrzejszy niz artykuł w tej gazecie.

Komentarz

Zamieszczone przez lentyl
              Wróćmy do tematu..! Dzisiaj media w RPA, poinformowały UEFA, że bilety będą o wiele tańsze niż na mŚ 2006 w Niemczech. Coś nie chce mi się w to wierzyć, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość.
              Hmm a cóz dziwnego z w RPA taniej niz w Niemczech ?
              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

No bo, ceny teraz poszły w górę..Wszystkiego..więc wydawało mi się, że jeżeli spożywcze poszły do góry to i bilety pójdą w górę, a jednak..

Komentarz

Pojęcie tańsze - to pojęcie względne. Jak cena biletu spadnie to cię natną na bilecie lotniczym. i tak wyjdzie na jedno... wydasz majątek, więc lepiej już w tv oglądać.

Komentarz

No pewnie tak, ale w TV nie ma tej atmosfery co na stadionie. Tam to są przyśpiewki i ta atomsfera, "czuć" futbol. W telewizji oprócz lepszej oglądalności nie masz nic..no chyba, że zaoszczędzoną kasę;-)

Komentarz

• Co wy tak przrżywacie te ceny biletów... Naprawde taka różnica jak się będzie tłuc na to zadupie z Europy, jak się zapłaci za bilet 100 zamiast 200 ojro?

Komentarz

• No nie, ale każdy chciałby już wiedzieć w jakiej cenie będą bilety i czy ma na tyle funduszy by móc pojechać do RPA..

Komentarz

• Akurat dla mnie 100 a 200 euro to ogromna różnica..może dla kogoś to pikuś mnie interesuje każda złotówka tzn euro.Przezywam bo moim marzeniem jest pojechać.

Komentarz

• Heh..wątpię, żebyś pojechał..Biletów mało, ceny drogie, a jeżeli dla Ciebie liczy się każda złotówka, to ciężko będzie byś pojechał, bo ceny z dnia na dzień..niestety..wzrastają!

Komentarz

• Wiesz, ale chyba kiedyś staną w miejscu???Ja na to w każdym razie liczę...a ty sie wybierasz na MŚ?

Komentarz

• Po finale będzie można zauważyć tendencję spadkową
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X