Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie żebym kogoś atakował, ale pytam jak najbardziej poważnie.

To co według Was ma zrobić Smuda teraz? Macie lepszą wizje budowania kadry? Sami wiecie że u nas nie ma dobrych piłkarzy, sami piszecie że 2 lata to za mało, to do kogo macie pretensje ?

Skoro każdy na początku pisał Smuda jest dobrym wyborem na selekcjonera, to teraz dajcie mu pracować. Ma swoją koncepcje i niech robi swoje. My ocenimy to wszystko po EURO.

Edit:

iniemamniejusz, to tylko dotyczyło tego konkretnego meczu. Jeśli chodzi o resztę, to nie mam zastrzeżeń.
    Ostatnio edytowany przez Zawsze(L); [ARG:4 UNDEFINED].
    Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Gloria chwała zwycięstwo victoria na stówe,
    Jestem z tego miasta gdzie, pietnastak za połówe.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zawsze(L) Zobacz posta
      Co do samego meczu, to uważam że gdybyśmy zagrali z kontry i bronili się cały czas to wynik byłby z pewnością inny. Nie rozumiem Smudy jak chciał grać z Hiszpanami otwartą piłkę - czemu to miało służyć?
      Sam sobie odpowiadasz.

E.
      A pretensje. I do piłkarzy i do trenera. Jaka otwarta gra z czołówką? Aż boje się pomyśleć jak by wynik wyglądał gdyby Hiszpanie zagrali na 100%.
      A piłkarze, bo często szczere chcęci i żarcie trawy wystarczy żeby się nie skompromitować.

Komentarz

To co według Was ma zrobić Smuda teraz? Macie lepszą wizje budowania kadry? Sami wiecie że u nas nie ma dobrych piłkarzy, sami piszecie że 2 lata to za mało, to do kogo macie pretensje ?
        nigdzie nie napisałem, że to wina Smudy, nawet gdyby trenerem był Mourinho niewiele by to dało, potrzeba kilku klasowych graczy bo sam Błaszczykowski czy Obraniak niestety nie wystarczą.

Pretensję mam w głównej mierze do mediów, które po takim wpierdolu zamiast wieszać psy na piłkarzach piszą że trzeba być spokojnym, że 2 lata wystarczą żeby zbudować drużynę która może być czarnym koniem itp.

Komentarz

• Najgorsze, że ci ludzie zamiast zwiesić łby na kwintę i ze wzrokiem wbitym w ziemię udać sie w milczeniu do sztani w najlepsze uganiali się po meczu za koszulkami Hiszpanów.
          Mentalność...
          No hay otro como Durán.

Komentarz

Nie żebym kogoś atakował, ale pytam jak najbardziej poważnie.

To co według Was ma zrobić Smuda teraz?
            Nic nie zrobi bo nie ma z czego. Będzie jak zwykle - najpierw balon się nadmucha, potem balon trzaśnie i do następnych eliminacji / mistrzostw / czegokolwiek...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

Pierwszy raz mogę być wyrozumiały jeśli chodzi o kadre. Moim zdaniem przesadą jest pisanie że ten mecz to kompromitacja, że nasi nie walczyli, przeszli obok meczu. Bo prawda jest taka że oni zagrali z najlepszą drużyną na świecie. Spodziewaliście się że wygramy? Wczoraj zweryfikowali swoje umięjętności, bo poziom którzy prezentują Hiszpanie jest najważszy. Jak było widać jest to różnica kolosalna, ale może to będzie lekcja i zachęta dla niektórych do ciężkiej pracy. Ja mam nadzieje że od tej pory będziemy grać tylko z takimi drużynami. Niech dostają w dupe od najlepszych, niech uczą się pokory, niech każdy kto z nimi zagra pokaże ile oni są warci. Może dopiero wtedy zaczną myśleć jak profesjonalni zawodnicy.

Co do samego meczu, to uważam że gdybyśmy zagrali z kontry i bronili się cały czas to wynik byłby z pewnością inny. Nie rozumiem Smudy jak chciał grać z Hiszpanami otwartą piłkę - czemu to miało służyć? Piłkarze mogą mieć żal do trenera, że pozwolił na coś takiego. Zwłaszcza że było kim grać z kontry, a Hiszpanie zostawiali na swojej połowie bardzo dużo miejsca na bocznych sektorach boiska.

PS. Pamiętajcie że wszystko zweryfikuje EURO, i po EURO będziemy mogli ocenić pracę Smudy.
              Zawsze(L)

Ale moze wlasnie o to chodzilo, zeby do konca nasze miernoty poczuly, co to jest roznica klas.
              Do konca grali otwarta pilke - i zgadzam sie , walczyli, najlepiej, jak potrafia.
              A ze c... potrafia to tyle wlasnie pokazali.
              Mam tylko nadzieje, ze Smuda to planowal (O przegranej 6-0 przed meczem wspominal, prorok jakis, czy cus) i jak po wygranej z 10-) z amatorami niektorym sie samopoczucie zbytnio poprawi, to Smuda wyciagnie ten wlasnie mecz - pokaze grajkom i bedzie im tlukl do glow - ze sa przech..owi i musza zap.. za trzech.
              I moze te przeplacane lachudry to wreszcie zrozumieja.
              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Też uważam że jedyny pozytyw po tym meczu to fakt że Hiszpanie uświadomili naszym gdzie tak na prawdę się znajdują, nie będę odkrywczy jak napisze że w dupie bo niestety ale tak jest. Piłkarsko z tego meczu nie ma co wyciągać wniosków skoro my piłki praktycznie nie mieliśmy. I może to zmieni u niektórych kopaczy podejście do zawodu. Takie brutalne zejście na ziemie to z pewnością nie jest nic miłego, ale może da im coś do myślenia.
                Ostatnio edytowany przez Zawsze(L); [ARG:4 UNDEFINED].
                Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
                  Taką samą potęgę miła Austria budować na dwa lata przed mistrzostwami u siebie i jakoś im nie wyszło. Dwa lata to trochę mało na to, żeby urodzili się nowi piłkarze wychowali i weszli do kadry.
                  I dlatego powinniśmy robić to co robią Niemcy i pół świata. Jeśli jest gdzieś piłkarz który na swojej pozycji byłby najlepszy u nas w kadrze, to powinniśmy robić wszystko by tacy piłkarze wybrali naszą reprezentację. Oczywiście tylko w przypadku jakiegoś związku z Polską. Mam tu na myśli chociażby Perquisa, Kościelnego czy Boenischa.

Komentarz

• Internationals - Friendly (Under 21)
                    20:46 June 9
                    88' Luxembourg 1 - 0 Poland

Polska pilka lezy na dnie. I raczej sie z niego nie wydobedzie za naszego zywota...
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Strzelili nam w 54 minucie a nie 88

Skład tych naszych wspaniałych orłów (niestety maczali w tym palce i nasi):
                      Polska: 1. Prus (46, 12. Małecki) - 2. Salski (46, 14. Szymura), 3. Malarczyk, 4. Jędrzejczyk, 5. Hus (60, 15. Bartosiak) - 7. Kosecki (60, 18. Łętocha), 6. Mandrysz, 8. Lesik (68, 17. Dybiec), 11. Jaroń (46, 13. Cegliński) - 9. Jankowski, 10. Lebedyński (46, 16. Górski).

żółte kartki: Malarczyk, Salski, Mandrysz.
                      czerwona kartka: Mandrysz (79. minuta, Polska, za drugą żółtą).
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• No to pięknie...
                        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Panowie teraz to jest kaszana ale idzie wielka młodzież :P coś tu jest bardzo chore i najgorsze że miśki udają że nic sie nie dzieje

Komentarz

• Plakac sie chce na ta zenade wykonana przez Naszych Mlodych Pilkarzy oraz Naszych "Orlow" z Hiszpanami....

Komentarz

• http://www.weszlo.com/news/5065

Rewolucja polskiej piłki według weszło

Szkoda że to jest niemożliwe, bo pomysł kapitalny

Komentarz

• Nie przesadzałbym z tym, że wyszli na ten mecz tylko po to, żeby postać czy też czasami kawałek przebiec w ciągu 90 minut. Wyszli na ten mecz tak samo jak na mecz z Finami czy Serbami, ale że różnica klas pomiędzy Polakami a Hiszpanami jest kolosalna, to nie skończyło się na 0-0 tylko dwie bramki tracili już po 15 minutach. Pierwsze 10 minut jeszcze "jakoś" wyglądało. Próbowali, biegali, ale z każdą straconą bramką zwalniali obroty i jak to się skończyło każdy widział.

Inną kwestią jest taktyka jaką Smuda ustalił na ten mecz. Założenie było, żeby wyjść i grać z Hiszpanią jak równy z równym.
                                Jednak jak dla mnie Smuda źle to rozegrał. Powinien ich ustawić defensywnie na grę z kontry. Co jak co, ale żeby grać otwarty football z Hiszpanią czy innymi potęgami to nie będziemy gotowi przez najbliższe 10 lat (oby tylko 10). Jedyny plus tego wszystkiego jest taki, że teraz już nikt nie ma wątpliwości, iż z tak klasowymi rywalami możemy grać tylko z kontry. Jesteśmy skazani na defensywną grę i przez długo, długo to się nie zmieni.

No i jeszcze jedno. Żadna bramka nie padła z kontry To jest najgorsze. Tracili bramki i zamiast rzucić się do ataku, żeby chociaż strzelić honorową to wszyscy stali na swojej połowie. Przy wyniku 3-0 to na naszej połowie powinien stać Kuszczak i Żewłakow, a nawet i to nie.
                                To nie są piłkarze tylko STATYŚCI!

Komentarz

Pracuję...
                                X