Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez hummel_155 Zobacz posta

Ale piszesz głupoty. Napastnik żyje z podań których nie dostaje. Ile razy było tak że Cristiano czy Messi nic nie grali jak cała drużyna grała piach. Jakoś w Barcelonie RL strzela non stop bo ma z kim grać a tu może i ma z kim grac ale inni nie wiedzą co mają grać a to już wina trenera przypuszczam.
    Ps. ta reprezentacja Czesia gra jeszcze gorzej niż Legia Kostusia Więc szacun dla Kostusia !
    No cóż, van Gaal również się z tym zgadza

- Nie powinniście tracić wiary w swoją reprezentację. Po prostu my dziś zagraliśmy bardzo dobry mecz. Prosiłem swoich piłkarzy o wywieraniu presji na całym boisku. Takim piłkarzom jak Lewandowski czy Milik było ciężko, bo byli odcięci od podań - stwierdził.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/louis-v...je/196663-n​

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Pewnie dlatego, ze od jakiegos czasu jest bez
      klubu I tu wlasnie nastepuje pytanie - dlaczego?
      Rekruterzy/skauci się nie znają, ot cała tajemnica.
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ja chciałem tylko uzupełnić, bo mój niewinny wpis wywołał niemałą dyskusję 😉 oczywiście Benek popłynął, ale nie zmienia to faktu, że czysto piłkarsko mamy najlepszych zawodników za życia większości użytkowników forum, bo 3 łapiących się w 11 (w sumie 5-7 w całej kadrze) Niderladczyków to mega dużo, jak na "jakość" piłkarską panującą przez ostatnie 30 lat w naszym kraju... Rozumiem, że można niedoceniac i nie bardzo lubić Milika, ale gra (i to dobrze) w Juve - uważacie, że van Gaal by tego nie zauważył? I tu popłynęli trochę oponenci Benka poprzez skrócenie kandydatów do ławki Holandii praktycznie do zera.

Komentarz

• Polska: Szczęsny - Bednarek, Glik, Kiwior - Bereszyński, Zalewski - Krychowiak, Żurkowski, Zieliński - Świderski, Lewandowski.

Walia: Hennessey - Roberts, Rodon, Cabango, Norrington-Davis, James, Morrell, Levitt, N. Williams, Johnson, Bale.

Komentarz

• Kto za Krychę, skoro Klicha nie ma?

Komentarz

• Lewy to gra dzisiaj?

Komentarz

• Właśnie się zameldował świetną asystą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                  Właśnie się zameldował świetną asystą.
                  Asysta palce lizac. A caly mecz niewidoczny. Swiderskiemu tez trzeba oddac spokojne i pewne wykonczenie.

Komentarz

• Wreszcie mozna powiedziec, ze Szczesny wybronil nam mecz. Moze nie bylo jakichs spektakularnych internwencji, ale poki co (87min) daje rade.

Komentarz

• Odziwo bardzo dobry występ Szczęsnego, w końcu dał coś ekstra drużynie.
                      Tak, zgadzam się z tym, że Lewy dzisiaj bardzo słabo, poza fajną asystą nic ciekawego nie pokazał, masa niecelnych zagrań czy złych wyborów.

Komentarz

• No coz, nie starczy to ani na Meksyk, ani nawet na Arabie. I ta rozpaczliwa koncowka… Nie jestem jakos szczegolnie uprzedzony, ale jak dla mnie z Krychowiakiem w skladzie gramy w 10.
                        Fajnie, ze udalo sie wygrac. Super, ze Siwderski pokazal, ze powinien grac on, a nie Milik. Fajnie pokazal sie Kiwior. Zielinskiemu mam nadzieje „przeskoczylo” na dobre. Tyle plusow. Natomiast caly czas sa te slabe przyjecia, niechlujne i niedokladne podania i pozorowane bieganie, ktore skladaja sie na ogolna bylejakosc tej druzyny.
                        Sorry, brawo za wygrana, ale daleko mi do optymizmu.

Komentarz

Odziwo bardzo dobry występ Szczęsnego, w końcu dał coś ekstra drużynie.
                          Tak, zgadzam się z tym, że Lewy dzisiaj bardzo słabo, poza fajną asystą nic ciekawego nie pokazał, masa niecelnych zagrań czy złych wyborów.
                          mecz ze Szwedami był tak dawno, że już można zapomnieć co tam wybronił

Komentarz

Lewy dzisiaj bardzo słabo.
                            zauwazcie ze przy naszym przechwycie Lewy w zasadzie zawsze pokazuje pilkarzowi przy pilce zeby gral do tylu i uspokoil, a potem po meczu mowi ze nie mamy tego co trzeba z przodu...

Komentarz

• Mecz nie był zły, ale ta ofensywa nie wygląda za mocno... Świder zrobił co musiał, Milika bym nie skreślał, to statyczny napastnik, są rywale na których pasuje.
                              Doczekaliśmy czasów, że NASZA LEGIA nie dostarcza już nikogo do pierwszej kadry
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                                Doczekaliśmy czasów, że NASZA LEGIA nie dostarcza już nikogo do pierwszej kadry
                                Wystarczy, że trenera dostarczyliśmy!
                                Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                                Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                                To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                                Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                                Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                                Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                                W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                                A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

Pracuję...
                                X