Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wielkim fanem Cześka nigdy nie byłem, ale widać było jak chłop przeżył to spotkanie. Po tym co pokazaliśmy ze Szkocją to byłem mega pesymistą, ale trzeba szczerze przyznać - Czesiek, dałeś radę.
    To nie było męczenie buły, obrona Częstochowy, tylko zasłużone zwycięstwo i awans. Brawo!
    W klubach kończyło się nieciekawie, może reprezentacja to jest to miejsce dla Michniewicza.

No i w końcu Zieliński w ważnym momencie nie zawiódł(ale Seba da o wiele więcej reprze). Nawet Szczęsny wyglądał dobrze.

Lewy kocur. Marzy mi się król strzelców MŚ, żeby pokazał tym chujkom ocb ze Złotą Piłką.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta

Facet sie poplakal,a ja razem z nim
      Ja również, tylko Czesiek moze nas doprowadzic do gry o medale

Komentarz

• Mówiłem, że Czesiek to trener skrojony pod szybkie akcje Czuję, że w Katarze wykręci mega wynik.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
          Mówiłem, że Czesiek to trener skrojony pod szybkie akcje Czuję, że w Katarze wykręci mega wynik.
          Jakąś przyśpiewkę trzeba by skonstruować na cześć Cześka

"Czesiu Michniewicz naszym przyjacielem jest...."

https://www.youtube.com/watch?v=K7i5YGNN4v8
          Ostatnio edytowany przez krollek; 454.

Komentarz

• Zamieszczone przez drops Zobacz posta
            Kurowski. Że mu Czesiek pojechał to mało powiedziane, Borek musial tam sie wbić w środek wywiadu żeby smród był mniejszy. A Szczęsnego tak nie odebrałem.... chociaż może przy 1-2 pytaniach sie powstrzymywał, żeby nie sapnąć, że troche infantylne pytania
            Macie gdzie ten wywiad w necie? ciekaw jestem co tam sie działo

Komentarz

• Czesiek najbardziej miał za złe te komentarze zaraz po wyborze go na selekcjonera, że podzielił Polskę, na co wpadł "genialny" Przegląd Sportowy, dając do zrozumienia, że uwiera go to jak drzazga w dupie, poza tym, ten Kurowski kilka dni wcześniej pytał go na czym opiera swój optymizm i jaki ma plan na Szwedów oraz na jakiej podstawie sądzi, że uda się ich czymś zaskoczyć, no to Czesiu spuentował, że był, jest i nadal będzie optymistą, co występ repry pokazał, to tak najkrócej.
              Ogólnie ten Kurowski uja się zna, a ciągle mądraluje.

https://www.sportmarketing.pl/aktual...awdziwa-burze/
              https://www.sport.pl/pilka/7,65037,2...i-pewniak.html

Wracając do meczu, to wystarczyło w większości odsunąć grupę poznańską z genem przegrywu (Jóźwiaki, Puchacze), przywrócić Szymiego i efekty są

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                Czesiek najbardziej miał za złe te komentarze zaraz po wyborze go na selekcjonera, że podzielił Polskę, na co wpadł "genialny" Przegląd Sportowy, dając do zrozumienia, że uwiera go to jak drzazga w dupie, poza tym, ten Kurowski kilka dni wcześniej pytał go na czym opiera swój optymizm i jaki ma plan na Szwedów oraz na jakiej podstawie sądzi, że uda się ich czymś zaskoczyć, no to Czesiu spuentował, że był, jest i nadal będzie optymistą, co występ repry pokazał, to tak najkrócej.

https://www.sportmarketing.pl/aktual...awdziwa-burze/
                https://www.sport.pl/pilka/7,65037,2...i-pewniak.html

Wracając do meczu, to wystarczyło w większości odsunąć grupę poznańską z genem przegrywu (Jóźwiaki, Puchacze), przywrócić Szymiego i efekty są
                Przecież gdyby nie członek grupy poznańskiej to nie było by karnego.

Komentarz

Czesiek najbardziej miał za złe te komentarze zaraz po wyborze go na selekcjonera, że podzielił Polskę, na co wpadł "genialny" Przegląd Sportowy, dając do zrozumienia, że uwiera go to jak drzazga w dupie, poza tym, ten Kurowski kilka dni wcześniej pytał go na czym opiera swój optymizm i jaki ma plan na Szwedów oraz na jakiej podstawie sądzi, że uda się ich czymś zaskoczyć, no to Czesiu spuentował, że był, jest i nadal będzie optymistą, co występ repry pokazał, to tak najkrócej.
                  Iskrą rzuconą na cześkową beczkę prochu było to, że Kurowski praktycznie zaczął wywiad od stwierdzenio-pytania, że taktyka była zaskoczeniem dla piłkarzy, którzy wcześniej w tym ustawieniu nie trenowali (zbyt dosłownie zrozumiał wcześniejszą wypowiedź Szczęsnego). Czesław się zagotował, odebrał to jako przytyk i powiązał to z jazdą wokół 711 połączeń. Tak późbiej skomentował w hejt parku:

"– Rozumiem, że ktoś może być negatywnie do mnie nastawiony, jako człowieka. Wiadomo, grupa zgredów, że tak powiem: Tuzimek i ta ekipa: Kołodziejczyk, ten cały Kurowski, Stefan „mokra koszulka, spocona” [Szczepłek – przyp.] może oceniać mnie na różne sposoby. Tylko oceniaj mnie sportowo, nie jako człowieka, bo nie masz do tego prawa. Bo sam leżałeś w krzakach pod redakcją pobity przez zdradzonego męża. My wygrywamy bardzo trudny mecz, a on mówi, że zawodnicy nie wiedzieli, w jakim systemie zagramy. Co on ******** za głupoty… – mówił Czesław Michniewicz, odnosząc się do pomeczowego wywiadu w „TVP Sport”.

Ostatnio edytowany przez drops; 66749.

Komentarz

• No to raczej wywiady z Kurowskim ma z głowy

Komentarz

No i podobno mocno go lansował u Kuleszy.
                      Ale to nie z sympatii do Czesia, tylko dlatego, żeby mu pensja Michniewicza zeszła z listy płac. Aż taki Robin Hood to Dariusz nie jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                        O jaka smutna onuca.
                        no mówiłem, że dureń

polecam

https://youtu.be/jRiuRTqv5n8?t=10222
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez mafioso Zobacz posta

Ale to nie z sympatii do Czesia, tylko dlatego, żeby mu pensja Michniewicza zeszła z listy płac. Aż taki Robin Hood to Dariusz nie jest.
                          To ja wiem i pewnie większość z nas, dlatego o tym nie wspominałem.

Komentarz

• Zamieszczone przez modzi Zobacz posta

Macie gdzie ten wywiad w necie? ciekaw jestem co tam sie działo
                            https://youtu.be/LZCxi2bAGOc?t=414

Komentarz

• Ech ten Czesio. Dał nam z Legią europejskie rozgrywki, pokonaliśmy drużyny z którymi prawie nie było szans na wyniki. Potem Legia się rozsypała i zanotowała najgorszy sezon od lat. Przyszedł Vuko, naprawił Legię, 711 zluzował etat w klubie, poszedł do Repry i mamy Katar.
                              To teraz tylko zdobyć PP i wszyscy szczęśliwi a Zielu ostro pracuje nad budową drużyny na lato.

Całkiem sympatycznie, że chciał korzystać z LTC, że pamięta o Jędzy czy Wietesie, to zawsze dobre zdarzenia dla naszych zawodników. Ten smutny rok nagle zamienił się w nieco bardziej słoneczny.

Taktykiem to on jest wybitnym jak na nasze polskie warunki. Życzę mu sukcesów z kadrą, ale jedno jest pewne - będą emocje, te pozytywne.
                              ps. Cash to kocur i sympatyczny chłopak, widać, że czuje się w drużynie jak ryba w dobrze natlenionej górskiej wodzie.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• W końcu zagraliśmy solidny mecz o stawkę z drużyną, która była raczej faworytem. W końcu Szczęsny dał coś "ekstra" i wybronił dwie na prawdę groźne sytuacje. Szymański pokazał się z bardzo dobrej strony. Fajnie wykonuje te stałe fragmenty No nic tylko się cieszyć i mieć nadzieję, że Michniewicz poukłada tą kadrę. Atmosfera się oczyściła, jest na czym budować.
                                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X