Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Czesiek to trener idealny pod turnieje, powinni go zostawić.
    Facet sie poplakal,a ja razem z nim
    "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Szkoda straconego roku i Mistrzostw Europy. Cofnęliśmy się poziomem do czasów smutnego Waldka i Smudy. A tu jest potencjał. Przynajmniej na to, żeby nie obrywać w ryj od każdego po kolei. Brawo!

Komentarz

• Brawo!

Komentarz

• Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta

Facet sie poplakal,a ja razem z nim
          Się chłopina wzruszył.

Komentarz

• Wygraliśmy mecz o wszystko. Niesamowite. Mioduch ojcem awansu, gdyby nie wyrzucił Michniewicza....

Komentarz

• W 3 punktach:
              1) Jak ja się cieszę, ze to Zielu zapakował tę brameczkę
              2) Szymański? TOP
              3) Jedyna zasługa Souzy, to że wynalazł nam Casha
              BRAWO!

Komentarz

• Pięknie ****** !! Brawo trenerze , brawo drużyno !! Dawno nie miałem takiej sympatii do kadry
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                  Wygraliśmy mecz o wszystko. Niesamowite. Mioduch ojcem awansu, gdyby nie wyrzucił Michniewicza....
                  No i podobno mocno go lansował u Kuleszy.

Komentarz

• Warto dodać mało znaczące dziś statystyki, że Wygraliśmy że Szwecją w 1991 roku i też 2:0. Poza tym dzisiaj Lewy strzelił swoją pierwszą bramkę w dniu 29.03 w karierze.

BRAWO NASI!! Jednocześnie publicznie przepraszam Trenera Kadry i Zawodników, że wątpiłem i zakładałem porażkę.

Komentarz

• Czesiek w swoim stylu znanym z naszych wygranych meczów w LE.....zrobił 2 zmiany, drugą w 89 min

Komentarz

• Mało kto z Was to będzie pamiętać (wiem, stary jestem ale bramka Zielńskiego bardzo podobna do bramki W. Lubańskiego z Anglią w czerwcu 1973(2-0, też na Stadionie Śląskim w Chorzowie) która była podwaliną pod nasz awans na MŚ w Niemczech 1974(po pamiętnym remisie na Wembley) gdzie zajęliśmy trzecie miejsce Oby tak dalej

Komentarz

• Słaby mecz. Mieliśmy farta, że Góralski nie dostał czerwa. Szkoda że Ibra wszedł tak późno.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
                            Słaby mecz. Mieliśmy farta, że Góralski nie dostał czerwa. Szkoda że Ibra wszedł tak późno.
                            O jaka smutna onuca.

Komentarz

• Czy tylko mi się wydaje ze człowiek z TVP przeprowadzający wywiady ma jechane ( Szczęsny, Czesio…. ) ?
                              bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Kurowski. Że mu Czesiek pojechał to mało powiedziane, Borek musial tam sie wbić w środek wywiadu żeby smród był mniejszy. A Szczęsnego tak nie odebrałem.... chociaż może przy 1-2 pytaniach sie powstrzymywał, żeby nie sapnąć, że troche infantylne pytania

Komentarz

Pracuję...
                                X