Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    Nike Polska twierdzi że było to konsultowane z PZPN, który nie widział nic złego w granacie.
    No to wiele wyjaśnia.... 3 im w 4 za takie podejście do tematu, jednak pzpn to niereformowalna instytucja - banda debili
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Wogole podpisanie kontraktu z firma Nike to jedna wielka pomylka. Co do PZPN oni wszystko zaakceptuja tylko zeby suma w kieszeni sie zgadzala.

Komentarz

• Ostatnio najładniejsze moim zdaniem były pumy z akcentem husarii. Jak zobaczyłem nowe koszulki nike, chyba najtańsze jakie były w serek uznałem że są padaczne, ale to co dzisiaj nam zaserwowali to dramat.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pag Zobacz posta
          Ostatnio najładniejsze moim zdaniem były pumy z akcentem husarii. Jak zobaczyłem nowe koszulki nike, chyba najtańsze jakie były w serek uznałem że są padaczne, ale to co dzisiaj nam zaserwowali to dramat.
          Zgadza się, koszulki z motywem Husarii były naprawdę na poziomie.

Komentarz

• Ta..
            Zwłaszcza że takich "Husarów" to miało na swoich koszulkach pół świata podczas MŚ.
            Stroje Nike w bieli i czerwieni prezentują się na prawdę dobrze. No ale skoro Nike woli szokować...

Jakoś nie przypominam sobie ładnych strojów na reprze. Pod tym kątem zawsze coś nie grało. Puma, no może był ostatnio okres bez większych wpadek, ale to w późniejszej fazie, wcześniej dano dupy sponsorowi kadry (Era) który co prawda odział meczową kadrę w biel i czerwień, ale już wszystkie pozostałe stroje (dresy, kurtki i treningówki) były na niebiesko. Wcześniej bylo dziadowskie Tico. Przypominam sobie jeszcze krótki romans z Adidasem (szału nie było). Generalnie najmniej dupy dawała chyba właśnie Puma. Ale też żadna ubierająca nas firma nie zaprojektowala dla naszej kadry specjalnej i unikatowej kolekcji. Zawsze wciskali nam taśmę. I zawsze PZPN miał to w dupie.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
              I zawsze PZPN miał to w dupie.
              A co można spodzieać się po ludziach, którzy tak wyglądają?

To są stare, leśne, komunistyczne dziady, które nie mają za grosz wyczucia taktu, nie mówiąc już o poszanowaniu dla barw narodowych. Ja mam wrażenie, że oni naprawdę w tych strojach nie widza nic złego.

Oni w tym, że wyglądają jak buraki, że nie potrafią mówić po Polsku czy się kulturalnie zachować nie widzą nic złego.

Komentarz

• Ten krawat symbolizuje chyba śmierć polskiej piłki.

Komentarz

• Weszlo nie odpuszcza.

http://www.weszlo.com/news/4574

Zdzisław Kręcina: - Z czym macie problem? Mnie stroje bardzo się podobają.

Zdzisiu, jak ci się podobają, to jest prośba - zjedz wszystkie dostępne sztuki.

Komentarz

• A i Nike dalej w gazie hehe...

Komentarz

• W środę na stadionie Czarnych Koszul podopieczni Franciszka Smudy podejmą Bułgarię. Trener i piłkarze wskazywali już na kiepski stan murawy, ale to nie jedyne uchybienie organizatorów. Na obiekcie Polonii leżą śmieci, a nawet cegły i kamienie, a krzesełka są brudne. – Zima odsłoniła wszystkie mankamenty. Chodzi o sprawy porządku i bezpieczeństwa. Kibic powinien czuć się na stadionie bezpiecznie, a śmieci – gdyby doszło do bójek – mogą posłużyć jako pociski – wyjaśnił delegat PZPN Andrzej Tomaszewski. – Są to rzeczy, które muszą być usunięte, poinformowałem o tym przedstawicieli Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dodał.

Największym problemem jest jednak murawa, która zimą została… "ugotowana". Ogrzewanie włączono na zbyt dużą moc, kiedy trawa przykryta była jeszcze grubą warstwą śniegu, a później trawę wydziobały jeszcze ptaki.
                      Głupie pierdolenie i zwalanie winy na zimę. Wiedzieli, że z murawą na Polonii nie jest najlepiej, to zamiast przenieść mecz na jakiś inny stadion będą grali na kartoflisku.

A sprawę pocisków ze śmieci przemilczę

Komentarz

• Ale to Bułgarzy stawiali warunek, "gramy w Warszawie albo w ogóle".

Komentarz

• Skoro tak to pzpn po raz kolejny pokazał klasę, bo z tego co wiem to gospodarze wyznaczają miejsce rozegrania meczu, a gościom nic do tego
                          Ostatnio edytowany przez gonzo(L); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
                            Skoro tak to pzpn po raz kolejny pokazał klasę, bo z tego co wiem to gospodarze wyznaczają miejsce rozegrania meczu, a gościom nic do tego
                            Nie koniecznie. Bługarzy są mocniejsi od nas, dają nam warunek że chętnie zagrają ale tylko w Warszawie - jak by nam nie pasowało to pewnie jest kilka innych drużyn chętnych by zagrać w tym terminie z nimi. To oni mają 30 m-c w rankingu nie My.
                            "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
                            Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
                            Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
                            Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• tak samo było z Rumunią. To my muslieśmy sie liczyć z ich zdaniem, że chcą grać bliżej lotniska, więc padło na Legię.

***** ten stadion i to boisko,bo wynik mnie nie obchodzi specjalnie- oby było ciekawie
                              Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                              Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                              Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                              ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                              A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                              będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Jeżeli ta sama śnieżyca,która przeszła nad Tarchominem odwiedzi Konwiktorską,to coś czuję,że będzie pograne

Poziom meczu będzie na pewno wysoki.
                                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Pracuję...
                                X