Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Jeśli to się potwierdzi to porażka.
  Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

  Komentarz


  • PawelPolak

   Troszkę odpłynołeś z tym że ktoś gloryfikuje Nawałke. Na pewno nie ja. Ja po prostu uważam że w zaistniałej sytuacji musi być to Polak. Najlepiej jeśli będzie znał osobiście kadrowiczów, a oni z kolei powinni wiedzieć co on chce grać. Jest tylko jeden trening przed meczem o wszystko. Ta perspektywa zmienia wszystko. To jest pierwsza podstawa.

   Nie jestem zwolennikiem Polskiej myśli szkoleniowej i od zawsze chciałem kogoś z zagranicy , co potrenował coś z sukcesami w poważnej piłce. Niezależnie od wyniku barażów, po ich ukończeniu optuję za jak najszybszym znalezieniem poważnego trenera z zagranicy.

   Jednak musimy uniknąć haosu przed decydującym starciem. Ktoś zupełnie nowy traciłby czas na aklimatyzacje, adaptacje, w mniejszym stopniu na barierę językową i poznanie wszystkich twarzy ( nie mówiąc o psychice i o tym jak reagują na różne boiskowe [ i nie tylko ] wydarzenia). Łatwiej będzie komuś kto zna kierownika, masażystę czy koordynatora hotelu. Kogoś kto zna zwyczaje, kulturę, i ewentualną drogę do szatni na Narodowym. Takich pierdół jest tysiące, ich przyswojenie nie wymaga nie wiadomo ile czasu, ale na pewno przydałoby się mieć go więcej niż jeden trening.

   Nawet nie zdążyłem wspomnieć o taktyce. Nie zdążą nic przećwiczyć, absolutnie nic. Logika podpowiada że na takim poziomie mogło by to skończyć się tragicznie.

   Tak serio uważam że za Nawałki było lepiej niż za Brzęczka. To jest druga podstawa. Za Wuja zęby bolały i oczy krwawiły w absolutnie każdym meczu. Wyjątek to spotkanie z Izraelem. No i debiut z Włochami. Tak na marginesie dodam że dla Manciniego to też był debiut a makarony były w kryzysie. Jaki postęp zrobił jeden zespół a jaki drugi. U modnego Adama, tak jak piszesz, również nie było często dominacji, ale nie było też tak kurewsko topornie jak za Jerzego. To pewnie kwestia subiektywna ale jak dla mnie ten styl gry był dużo lepszy, bez porównania.


   Na koniec: Zabawne że z największej przywary Brzęczka, robisz przytyk dla Nawałki. To że Lewandowski grał tak dobrze u AN to również jego zasługa, a to że u JB był kiepski to pokłosie niekompetencji tego drugiego. Przecież na niwie klubowej za jego kadencji RL9 był jeszcze lepszy. I choć sytuacja ze zwolnieniem Wuja była trochę krzywa, to on na to też zapracował. Tracił szatnie, nie miał autorytetu, cudował z psychologiem I nie potrafił się dogadać z być może najlepszym piłkarzem w Polskiej historii. Przypomnę że sama już nominacja dla niego była mocno na wyrost, błysk w oczu nie powinien mu jej dać. Więc z gorzkimi żalami nad jego osobą to bym nie przesadzał.

   Pozdrawiam
   Ostatnio edytowany przez Cohen; 163189.

   Komentarz


   • Uuuuu... napięta atmosfera na prezentacji Michniewicza. Jak mu się (odpukać) podwinie noga, to się chyba skończy sielanka dla Kuleszy

    Komentarz


    • Zamieszczone przez jednopostowiec
     Uuuuu... napięta atmosfera na prezentacji Michniewicza. Jak mu się (odpukać) podwinie noga, to się chyba skończy sielanka dla Kuleszy
     Noga to mu się raczej "powinie", chociaż mu tego nie życzę

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Keller

      Noga to mu się raczej "powinie"
      Forum bawi, Forum uczy. Człowiek całe życie używał niepoprawnej formy

      Komentarz


      • Nawet jak mu się noga powinie, to absurdem będzie winić za to Michniewicza.

       Nie wiem czy którykolwiek selekcjoner w historii miał tak paskudną sytuację na starcie.

       Zresztą pewnie niezależnie od wyników jakie osiągnie, nie będzie miał dobrej prasy. Poza jednym portalem.

       Komentarz


       • Dziennikarze ''Przeglądu Sportowego'' mają straszny ból dupy z tym Michniewiczem. Bugajski np. wypisuje jak to Nawała został skrzywdzony. Dali okładkę, że Michniewicz podzielił kraj itd. O co chodzi?
        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

        Komentarz


        • To tylko pokazuje, że Kościółek Nawałki to nie jest wymysł. Gdyby selekcjonerem został wybrany Nawałka to dziś wszyscy Ci święcie oburzeni piali by z zachwytu a i Piszczek ze swoimi wyrokami za korupcję by nikomu nie przeszkadzał.
         Ostatnio edytowany przez Moriarty; 138042.
         Bazinga!
         Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Tom Kruz
          Dziennikarze ''Przeglądu Sportowego'' mają straszny ból dupy z tym Michniewiczem. Bugajski np. wypisuje jak to Nawała został skrzywdzony. Dali okładkę, że Michniewicz podzielił kraj itd. O co chodzi?

          Z cyklu "znajdź różnicę" hehe:


          Komentarz


          • Zamieszczone przez jednopostowiec
           Uuuuu... napięta atmosfera na prezentacji Michniewicza. Jak mu się (odpukać) podwinie noga, to się chyba skończy sielanka dla Kuleszy
           Jeśli Kulesza ze swoim wyborem zaliczy wtopę to hejtu nie będzie końca. Obawiam się, że przebije to nawet marudzenie na G.Lato czy Z.Bońka.
           I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
           Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

           To warszawskie ballady ...

           Komentarz


           • Jestem zażenowany poziomem polskich dziennikarzy.
            zachowują się jak prostytutki, piszą ciepłe artykuły w zamian za wycieczkę do Dubaju.
            Tutaj przykład:

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Tom Kruz
             Dziennikarze ''Przeglądu Sportowego'' mają straszny ból dupy z tym Michniewiczem. Bugajski np. wypisuje jak to Nawała został skrzywdzony. Dali okładkę, że Michniewicz podzielił kraj itd. O co chodzi?
             Może dlatego, że mieli przygotowany pięknie wysmarowany artykuł jak to oni krok po kroku doszli do tej rewelacyjnej, owianej tajemnicą informacji o wyborze Nawałki jako pierwsi, a Kulesza tym Cześkiem pogrzebał ich wiarygodność

             Komentarz


             • Derby Rio nie dla bajeranta(gol w 89')

              Komentarz


              • Czesiek i jego świta.               Czesław Michniewicz, który 31 stycznia został trenerem piłkarskiej reprezentacji Polski, ogłosił w środę skład swojego sztabu szkoleniowego. Tego dnia został on zatwierdzony przez zarząd PZPN.

               Komentarz


               • Gianni Infantino o meczu Rosja - Polska: Musimy to przeanalizować i wtedy podejmiemy decyzję

                dzisiaj, 18:44
                Piłka nożna

                Gianni Infantino na specjalnie zwołanej konferencji prasowej zabrał głos ws. meczu Rosja - Polska w barażach MŚ 2022. - Otrzymaliśmy list przed obradami. Musimy to przeanalizować - przyznał.

                Piłkarskie federacje Polski, Szwecji i Czech poinformowały we wspólnym oświadczeniu, że w związku z agresją Rosji na Ukrainę nie biorą pod uwagę wyjazdu do Rosji i rozgrywania tam baraży o awans na tegoroczne mistrzostwa świata w Katarze.

                W środowy wieczór FIFA zorganizowała specjalną konferencję prasowej, na której pojawił się jej prezydent Gianni Infantino. Już na samym początku otrzymał pytanie właśnie o wcześniej wspomniane oświadczenie.

                - Sytuacja jest oczywiście bardzo tragiczna i niepokojąca. Musimy spojrzeć na to na poważnie i to przeanalizować. Otrzymaliśmy list przed obradami i po analizie właściwe biuro podejmie decyzję w tej sprawie - stwierdził. Chwilę po zakończeniu konferencji pojawiło się oświadczenie FIFA.

                - Przemoc nigdy nie jest rozwiązaniem, a FIFA wzywa wszystkie strony do przywrócenia pokoju poprzez konstruktywny dialog. FIFA nadal wyraża również solidarność z ludźmi dotkniętymi tym konfliktem. Jeśli chodzi o sprawy piłkarskie zarówno na Ukrainie, jak i w Rosji, FIFA będzie nadal monitorować sytuację, a aktualizacje dotyczące nadchodzących kwalifikacji do mistrzostw świata 2022 w Katarze zostaną ogłoszone w odpowiednim czasie - czytamy.
                Gianni Infantino na specjalnie zwołanej konferencji prasowej zabrał głos ws. meczu Rosja - Polska w barażach MŚ 2022. - Otrzymaliśmy list przed obradami. Musimy to przeanalizować - przyznał.

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎