Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bez żalu.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ciekawie się robi, także w kontekście Legii.
      Czy Czesław zluzuje etat w Legii? Czy Papszun nie wybierze 3 opcji zamiast Rakowa i Ł3?

I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zdecydowanie jako zadaniowiec na baraże to tylko Czesio. Pokazał niejednokrotnie, że na pojedyncze mecze potrafi ustawić zespół i zrobić niespodziankę, zarówno w młodzieżówce jak i u nas. Ale na dłuższą metę to już chyba nie.
        A Nawałka za mecz z Japonią niech wypier....
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Skoro na baraże, to może i na MŚ, wszak tam też zagramy z wymagającymi przeciwnikami (wiadomo co musi się wydarzyć, aby do tego doszło), więc spokojnie można to potraktować jako kontynuację zadania i dać Cześkowi kontrakt na baraże z opcją automatycznego przedłużenia na mistrzostwa.

Komentarz

• W sumie selekcjoner kadry jest takim zadaniowcem bardziej niż trenerem. Tak więc faktycznie, po ew. awansie dać mu szansę .
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Koterie przydupasów i dziennikarzy - cuchnące tło polskiej piłki, już grzeją nazwiska trenerów, nad którymi ma się pochylać opinia publiczna. Michniewicz/Brzęczek/Nawałka. Żałosne to jest.

Komentarz

• Boniek oczywiście uważa, że nie ma za co przepraszać w związku z Sousą.. Innymi słowy ''nie czuje kichy''. Czy ten człowiek kiedykolwiek przyznał się do błędu?

Pamiętam swoje styczniowe rozczarowanie, kiedy po giełdzie nazwisk, na której pojawiły się nazwiska naprawdę dobrych włoskich trenerów wytrzasnął tego Sousę.
                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Szczerze mówiąc, to jestem w szoku jak tutaj lud chce Michniewicza. Przecież kolejny selekcjoner nie będzie mieć ani jednego zgrupowania przed meczem z Rosją, będzie musiał działać na żywioł. Wypisz wymaluj sytuacja sprzed meczu z Karabachem. Jak się skończyło, wszyscy wiemy. W ogóle cała ta sytuacja to jakieś kuriozum.

Komentarz

• Ale to każdy trener będzie w przesranej sytuacji.

Więc szukamy tych, którzy mogą rozpracowaniem rywala i taktyką zrobić różnicę.

Czesław mimo swoich wad pokazał już, że to potrafi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta
                      Ale to każdy trener będzie w przesranej sytuacji.

Dokładnie tak, przecież tylko w tym kontekście rozpatrujemy jego ewentualną kandydaturę, w innym wypadku pewnie nikt by nawet o nim nie pomyślał, a że czasu jest ile jest, to tak to właśnie wygląda, jak parodia.

Komentarz

• No i Czeslaw preferuje nasz krajowy specjal - defensywka i konterka Raz juz sie w Moskwie sprawdzilo. Co prawda nie mamy w reprezentacji najszybszego skrzydlowego Europy, ani albanskiego Messiego, ale moze cos sie da z tego sklecic

Komentarz

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta
                          Ale to każdy trener będzie w przesranej sytuacji.

Trener z autorytetem też miałby szansę na dotarcie do tych naszych orłów (ktoś na wzór Benhakera w 2006). A tak to co, po Mundialu kolejna zmiana? Te baraże to tak czy inaczej trochę loteria. Moim zdaniem warto budować długofalowo, tym bardziej, że eliminacje do Euro to w obecnym formacie formalność, więc naprawdę jest sporo czasu by za te 2,5 roku mieć mocna kadrę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                            Szczerze mówiąc, to jestem w szoku jak tutaj lud chce Michniewicza. Przecież kolejny selekcjoner nie będzie mieć ani jednego zgrupowania przed meczem z Rosją, będzie musiał działać na żywioł. Wypisz wymaluj sytuacja sprzed meczu z Karabachem. Jak się skończyło, wszyscy wiemy. W ogóle cała ta sytuacja to jakieś kuriozum.
                            Wypisz wymaluj wyłącznie to, że pierwszy mecz jest meczem o wszystko w danych rozgrywkach, reszta jest zupełnie inna i wg mnie nie ma sensu porównywać. Aczkolwiek też jestem zdziwiony tym naganianiem forumki na Czesia. Tzn. nie twierdzę, że to zły pomysł, ale nie spodziewałem się tu takiej aprobaty.

Komentarz

• Na trenera z zagranicy obecnie szans nie ma. czas znowu na Polaka. Ja bym chciał żeby Kulesza rozyebał tę zaklęta karuzelę nieudaczników z mrocznych lat 80/90, obarczonych genem przegrywu i postawił na selekcjonera młodego, który grał w dobrych klubach, uczył się od najlepszych trenerów w Europie, nie miałby problemów z komunikacją czy brakiem szacunku w tej drużynie, który nie sfajda się w gacie na samą myśl że musi coś krytycznego przekazać Lewemu czy Zielińskiemu. Czasem warto zaryzykować. Myślę o trenerze LKS Goczałkowice Zdrój. Czasem metoda jest w szaleństwie.

"Rozumiem, że jest wiele wątpliwości co do mnie i doświadczenia, jakie posiadam. Wiem, że znalazłem się tutaj między innymi dzięki temu, że odnosiłem sukcesy jako piłkarz. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy wszelkie wątpliwości znikną", powiedział na temat słuszności powierzania mu tego stanowiska."
                              2008 - Pep obejmujący Barcelonę.

Komentarz

• Długofalowo, to szkoda, że Czerczesow zdążył znaleźć robotę

Komentarz

Pracuję...
                                X