Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zasady kwalifikacji są takie same jak ostatnim razem. Najlepszy drugie miejsce automatem i 8 po barażach.
    9 + 1 + 4 = 14

Grupa fajna

Komentarz

Zamieszczone przez numer_10
      Zasady kwalifikacji są takie same jak ostatnim razem. Najlepszy drugie miejsce automatem i 8 po barażach.
      9 + 1 + 4 = 14

Grupa fajna
      Jak już wyżej napisałem Europa ma 13 miejsc nie 14
      888

Komentarz

Zamieszczone przez crolick
        W grupie ME przydałyby się Czechy - tak na przetarcie el. MŚ
        Obys nie wykrakał ')

Komentarz

Kadra rozgromiła Antalyaspor
          Reprezentacja Polski wygrała 9-0 (2-0) w spotkaniu sparingowym rozegranym w Turcji z tamtejszym drugoligowcem - Antalyaspor Kulübü. Kadra, która pojechała do Turcji, składa się z zawodników występujących w polskiej lidze. W sobotę o godzinie 18:00 reprezentacja Polski rozegra towarzyskie spotkanie z olimpijską reprezentacją Bośni i Hercegowiny.

12 grudnia 2007, 18:00
          Antalyaspor Kulübü 0-9 Polska
          Bartłomiej Grzelak 10, Jakub Wawrzyniak 32, Tomasz Zahorski 49, 51, 80, 87, Marcin Kuś 72, Dawid Nowak 75, Michał Goliński 84

Polska: (I połowa) Sebastian Przyrowski - Łukasz Broź, Adam Kokoszka, Mariusz Pawelec, Tomasz Lisowski - Rafał Boguski, Jakub Wawrzyniak, Radosław Majewski, Piotr Kuklis, Szymon Pawłowski - Bartłomiej Grzelak; (II połowa) Maciej Gostomski - Grzegorz Bartczak, Marcin Kuś, Michał Pazdan, Jakub Rzeźniczak - Grzegorz Bonin, Michał Goliński, Tomasz Nowak, Radosław Madejski - Dawid Nowak, Tomasz Zahorski.
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

24-25 stycznia ustalenie terminarza grupy chyba (tzn pierwsze spotkanie, spodziewam się, ze wlasnie po to).

Czy te mecze kadry są oficjalne? Tzn ten ligowy na pewno nie, ale ten z Bośnią ?
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

temat jest o MŚ 2010 więc znalazłem takie o to info, którym chcę sie podzielić z tymi, którzy wybierają się do Afryki:

Bilet na mecz otwarcia na stadionie First National Bank (FNB) będzie kosztował w granicach 500 randów (50 euro), a za wejściówkę na finał, na tym samym obiekcie, trzeba będzie wydać około 1000 randów (100 euro).

Źródło: Magazyn Futbol
              Jak dla mnie osobiście jest to dobra kwota i rozsądna, bo nie dość, że z Europy będą chcieli tam kibice jechać to mają przecież tyle kilometrów, to dużo dużo wybulą na transport, hotele itd. Dobre i to, że bilety są tanie.
              A Waszym zdaniem kwota jest oks? Czy powinno być drożej czy taniej?
              pozdrawiam tych co jadą do Afryki!

Komentarz

Zamieszczone przez niedzwiedz3
                pozdrawiam tych co jadą do Afryki!

Wołami mnie tam nie zaciągną.

Zajebią nas na starcie. Kula w łeb i już.
                jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Co ty piszesz???To chyba żarcik ...ja zamierzam jechać do Afryki, ale na razie kalkuluję wszelakie koszty z tym związane...

Komentarz

A zgadnij jakie jest najniebezpieczniejsze miasto na świecie i popatrz gdzie ma zostać rozegrany finał MŚ.
                    Dzięki postoję na Warszawskiej Pradze

Komentarz

Jak masz sie tak bać to nie wychodź z domu bo cegłą dostaniesz...
                      Wszędzie może sie cos stać..a propo Pragi- tam kulką nie dostaniesz...na Ząbkowskiej do naga rozbierają okradając.

Komentarz

na Ząbkowskiej do naga rozbierają okradając.
                        Ożesz kurnasz..

Co drugi dzien tam jestem.
                        Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Ja tam jade

Komentarz

Zamieszczone przez crolick
                            A zgadnij jakie jest najniebezpieczniejsze miasto na świecie i popatrz gdzie ma zostać rozegrany finał MŚ.
                            Bez przesady, rownie niebezpieczenie bywa w Rio, czy kilku miastach w Meksyku gdzie sa dzielnice do których raczej nie polecaja jezdzic turystom.

A skoro organizują tam MS to tez nie dlatego ze jest tam sama dzungla.
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

jak bywasz na Ząbkowskiej to bardzo ci współczuję....bo tam za ciekawie to nie jest naprawdę.
                              Co do najbardziej niebezpiecznych miejsc...to dawno temu bodajże magazyn futbol zamieścił dosyć ciekawy artykuł (jak chcecie to se gdzieś poszukajcie) właśnie o tym co sie dzieje a Argentynie...tam normalnie rządzą gangi , które wiedzą wszystko o piłkarzach...znają ich prywatne numery tel nawet. Było tam jeszcze o tym ,że przywódca gangu siedzi w kiciu i i tak steruje całą szajką....w sumie nie dziwę się ,że władze z tym nic nie robią skoro się boją...
                              Dla mnie to jakaś to jest masakra w życiu się tam nie wybiorę...

Komentarz

jak bywasz na Ząbkowskiej to bardzo ci współczuję....bo tam za ciekawie to nie jest naprawdę.
                                co to ***** za mitologia?
                                sorry za rozmywanie, ale pracowałem w tamtych rejonach do późnego wieczora przez ponad pół roku i jakoś ani jednej krzywej jazdy nie miałem

Kolega się chyba opowieści dziwnej treści nasłuchał

Komentarz

Pracuję...
                                X