Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie uważam Sousy za złego trenera natomiast pomyśleć co by było jakby to zrobił Brzęczek a nie on.
    "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
    (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
    Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Nie uważam Sousy za złego trenera natomiast pomyśleć co by było jakby to zrobił Brzęczek a nie on.
      Ale chodzi Ci o przeciętnego kibica czy 'expertów' ? U tych pierwszych Sousa ma dobrą opinię, choć jak widze, dla wielu decyzją o składzie była skandalem. No bo to był skandal! Mimo to słychać głosy że niezależnie od wyniku powinnien zostać, bo to jedyna droga by zrobić jakiś większy,trwały postęp. U tych drugich to Portugalczyk ma cały czas przejebane tak jak Wuja nigdy nie miał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cohen Zobacz posta

Ale chodzi Ci o przeciętnego kibica czy 'expertów' ? U tych pierwszych Sousa ma dobrą opinię, choć jak widze, dla wielu decyzją o składzie była skandalem. No bo to był skandal! Mimo to słychać głosy że niezależnie od wyniku powinnien zostać, bo to jedyna droga by zrobić jakiś większy,trwały postęp. U tych drugich to Portugalczyk ma cały czas przejebane tak jak Wuja nigdy nie miał.
        Dla mnie osobiście to jest pomyka od początku, taki trener z zagranicy mia sens gdy chce się zaangażować w rozwuj polskiej piłki, a ten facet jeśli pojawią się w naszym kraju to tylko gdy są mecze reprezentacji i tyle. Nie przyjeżdża na mecze, nie rozmawia z trenerami, właścicielami klubów, aby piłkarze wiedzieli co mogą zrobić aby zagrać w reprezentacji, czego brakuje mu w zawodnikach z polskiej ligii. Nie ma współpracy, konsultacji, facet skupia się na samych meczach i tyle. Żeby był chociaż jakiś efekt tego, a tu nic. Wychodzi nawet na to że tak się zamyka w tej swojej Portugalii że nie wiedział chyba o tym że są jakieś rozstawienia, musiał mieć taką informację jak ważny jest ten mecz. Dla mnie taki trener jest ***** warty, bo gardzi ewidentnie polską piłką w wydaniu krajowym. Wychodzi na to że dopóki grasz w ludze nie dostaniesz powołania, no chyba że masz naście lat. Dla mnie ten trener to pomyłka od początku, zawalił ME bo zlekceważył Słowację, zawalił prawdopodobnie awans na MŚ bo zlekceważył mecz z Węgrami. Facet albo jest ********, albo ma takie duże ego że nie słucha nikogo.
        EDIT: O ile wiem na Węgrzech i Albanii trenerzy reprezentacji takie właśnie pełnią funkcję, są selekcjonerami oraz uczestniczą aktywnie w budowaniu systemu który ma rozwinąć pile w kraju tak by nie tylko reprezentacja grała dobrze ale by zbudować silne podstawy. A u nas Sousa to trener od meczów, ma wybrać piłkarzy do reprezentacji na mecze i zagrać mecze oraz pojawiać się na konferencjach przed i po meczu. Potem pakuje walizkę i spier.dala do Portugalii na kilka tygodni lub miesięcy, koniec. I tyle go wszyscy widzieli, żenada.
        Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta

Dla mnie osobiście to jest pomyka od początku, taki trener z zagranicy mia sens gdy chce się zaangażować w rozwuj polskiej piłki, a ten facet jeśli pojawią się w naszym kraju to tylko gdy są mecze reprezentacji i tyle.
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• snorri

Ok szanuje zdanie, ale mam odmienne. Nie jesteśmy Albanią gdzie trzeba budować cały system. Jesteśmy dużym państwem w centralnej Europie, mamy bogaty związek i rozległe struktury.

Oczywiście fajnie by było gdyby pojawiał się chociaż na szlagierach ekstraklasy, czy wniósł jakiś wkład w szkolenie (choć akurat to nie powinnebtć jego obowiązkiem , tylko działaczy). Ale to są szczegóły, ja nie za to bym go rozliczał.

On ma sprawić by Polska pierwsza reprezentacja grała fajną i skuteczną piłkę. Na Europejskim poziomię, a nie owładniętą mrokiem polskiej myśli szkoleniowej. Da się osiągać lepsze wyniki, i grać atrakcyjnie, z potencjalnie zbliżonym materiałem ludzkim. Pierwszy przykład to Szwajcaria.

Liczyłem że Sousa wpoji odpowiedni mental i sprawi że zaczniemy grać piłkę inną niż dotej pory. Z tym pierwszym jest lipa, to drugie widzimy tylko fragmentami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Nie zrozumiałeś wypowiedzi z powodu błędu ? Mam cię przeprosić za to że robię błędy ? Bo nie rozumiem o co ci chodzi. Wstydzisz się za mnie, ja mam się wstydzić że błędy robię ? Mam poprawić ? Napisz o co ci chodzi, tak bym zrozumiał, bo nie wiem co chcesz powiedzieć umieszczając ten emotikon. Pozdrawiam ciepło.​

Zamieszczone przez Cohen Zobacz posta
              snorri

Ok szanuje zdanie, ale mam odmienne. Nie jesteśmy Albanią gdzie trzeba budować cały system. Jesteśmy dużym państwem w centralnej Europie, mamy bogaty związek i rozległe struktury.

Oczywiście fajnie by było gdyby pojawiał się chociaż na szlagierach ekstraklasy, czy wniósł jakiś wkład w szkolenie (choć akurat to nie powinnebtć jego obowiązkiem , tylko działaczy). Ale to są szczegóły, ja nie za to bym go rozliczał.

On ma sprawić by Polska pierwsza reprezentacja grała fajną i skuteczną piłkę. Na Europejskim poziomię, a nie owładniętą mrokiem polskiej myśli szkoleniowej. Da się osiągać lepsze wyniki, i grać atrakcyjnie, z potencjalnie zbliżonym materiałem ludzkim. Pierwszy przykład to Szwajcaria.

Liczyłem że Sousa wpoji odpowiedni mental i sprawi że zaczniemy grać piłkę inną niż dotej pory. Z tym pierwszym jest lipa, to drugie widzimy tylko fragmentami.
              Czyli każdy miał inne oczekiwania i ok, ale wychodzi na to że i tak jesteśmy obaj rozczarowani selekcjonerem Sousą, pozdrawiam.

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta

Nie zrozumiałeś wypowiedzi z powodu błędu ? Mam cię przeprosić za to że robię błędy ? Bo nie rozumiem o co ci chodzi. Wstydzisz się za mnie, ja mam się wstydzić że błędy robię ? Mam poprawić ? Napisz o co ci chodzi, tak bym zrozumiał, bo nie wiem co chcesz powiedzieć umieszczając ten emotikon. Pozdrawiam ciepło.​
                Oczywiście, że chodziło mi o błąd. Jak widać Tobie on nie przeszkadza, skoro nadal nie poprawiłeś.
                Bazinga!
                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Oczywiście, że chodziło mi o błąd. Jak widać Tobie on nie przeszkadza, skoro nadal nie poprawiłeś.
                  Czyli zwróciłeś uwagę po to, abym poprawił błąd ? Generalnie jestem kiepski z ortografii, gramatyki, składni, interpunkcji itd. itp., mam tego świadomość i już nie musisz mi zwracać uwagi w przyszłości, ale dziękuję za troskę i doceniam - szczerze. Trafnie oceniłeś że mi to nie przeszkadza, mam swoje lata i przyzwyczaiłem się że robię błędy, taka jest prawda. Pewnych rzeczy w życiu nie przeskoczę, więc sobie nimi głowy nie zawracam, szkoda marnować życia. Dla mnie liczy się tylko to, by przekazać to co myślę w danej sprawie i czy moją wypowiedź da się zrozumieć, jeśli tak to reszta, tj. techniczne aspekty mojej wypowiedzi mniej mnie interesują, albo inaczej insertują co raz mniej. Pozdrawiam ciepło i dziękuje szczerze.

Wracając do tematu, okazało się że Sousa, jest taki miły że pozwala Robertowi samemu decydować kiedy chce grać, ten proceder trwa podobno od pewnego już czasu. Domyślam się że prawdopodobnie kilku innych zawodników którzy są równie "ważni" dla kadry też pomyślało sobie że może miły pan selekcjoner Paulo Sousa również dla nich będzie taki miły i przychyli się do prośby o wolne w meczu z Węgrami, aby do klubu wrócić wypoczętym i pełnym energii. Efekt znamy, myślę że czas pana selekcjonera dobiegł końca.

Komentarz

• Hadaj krzyczał dziś na Youtubie że Lewy miał w planach nagranie reklamy dla jakiejś wielkiej korporacji i nastąpiło porozumienie PZPN z selekcjonerem i Lewandowskim w tej sprawie. Gdyby to okazało się prawdą to niezłe szambo wybije....

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                      Hadaj krzyczał dziś na Youtubie że Lewy miał w planach nagranie reklamy dla jakiejś wielkiej korporacji i nastąpiło porozumienie PZPN z selekcjonerem i Lewandowskim w tej sprawie. Gdyby to okazało się prawdą to niezłe szambo wybije....
                      Na pewno Lewy dzięki uprzejmości Sousy skorzystał w weekend z zaproszenia na imprezę urodzinową pana od paczkomatów. Miły i wyrozumiały facet z tego Sousy, osobiście wzruszony jestem tym jak dobre serce ma selekcjoner Sousa. Poświeci wszystko dla dobra zawodników, nawet rozstawienie i dzięki temu dość prawdopodobny występ na MŚ. Ludzki człowiek, aż łza się w oku kręci, takich ludzi ze świecą szukać.

Komentarz

• Oświadczenie Lewego do zaistniałej sytuacji:

O moich występach z trenerem Paulo Sousą rozmawialiśmy jeszcze przed zgrupowaniem. Sygnalizowałem, że grając tak dużo spotkań i znając swój organizm, mogę nie być w optymalnej dyspozycji w obu meczach. Trener słusznie nie chciał zlekceważyć meczu z Andorą. Wspólnie ustaliliśmy, że zagram w tym spotkaniu i w przypadku wygranej, w meczu z Węgrami szansę dostaną inni zawodnicy. Decyzja na końcu zawsze należy do trenera, ale potwierdzam, że była ona ze mną uzgodniona. Po wygranej z Andorą wiedziałem już, że nie zagram z Węgrami.

Spotkanie z Węgrami niestety nie ułożyło się po naszej myśli, ale nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń do zaangażowania i ambicji całego zespołu. Żałuję, że nie mogłem pomóc drużynie na boisku, ale dzisiaj musimy skupić się na przyszłości, bo jeszcze niczego nie przegraliśmy. Stać nas na to, aby wygrać w barażach. Mamy pełne wsparcie i doskonałe warunki zapewniane podczas zgrupowań przez PZPN. Mamy motywację i ambicję. Rozumiem złość i rozgoryczenie kibiców i jako kapitan mogę ich tylko przeprosić oraz zapewnić, że zrobimy wszystko, aby awansować.

Jestem realistą i wiem, że dla mnie osobiście to może być walka o ostatnie mistrzostwa świata z orłem na piersi. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby pomóc naszej drużynie w awansie. Nigdy nie odmówiłem gry w reprezentacji i tak długo jak zdrowie na to pozwoli, nigdy tego nie zrobię. Gra na Stadionie Narodowym przed naszą publicznością zawsze będzie dla mnie wielkim świętem i powodem do dumy.

Robert Lewandowski

Komentarz

• "Trener słusznie nie chciał zlekceważyć meczu z Andorą. Wspólnie ustaliliśmy, że zagram w tym spotkaniu i w przypadku wygranej, w meczu z Węgrami szansę dostaną inni zawodnicy."
                          Przecież to jakiś bełkot. Coś tu śmierdzi....

Komentarz

• Pan Lewandowski sobie wybiera mecze, w których gra. Niezły odlot. Przyjechał na kadrę odpocząć.
                            Winny oczywiście jest w 100% Sousa, bo na to poszedł.
                            Ostatnio edytowany przez Gelo85; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Teraz już dokładnie nie pamiętam jak to było ale czy po rzekomej kontuzji z Andora u siebie, kiedy to nie zagrał z Anglią, grał w kolejnym meczu Bayernu, czy pauzował?

Komentarz

• To są kuurwa jakieś jaja. Pan Robert przyjechał na kadrę odpocząć bo w piątek gra w Bundeslidze ważny mecz. Ważny mecz z Augsburgiem, ważny dla Roberta bo ma nadzieję na kolejne gole(mam nadzieję, że Giki zagra na zero). I z tego powodu uzgodnili sobie z selekcjonerem, że w najważniejszym meczu kończącym całe eliminacje odpuszczą i pan kapitan nie wystąpi(skoro nie był w protokole to mógł tak sobie siedzieć na ławce zamiast na trybunach?). KAPITAN odpuszcza najważniejszy mecz będąc zdrów jak ryba, mecz reprezentacji Polski, bo on odpocząć musi(za chwilę będzie miał szansę leżakować na słonecznych plażach gdy inni będą grać w Katarze). No to jest kuurwa jakiś kosmos. Jeśli to 100% prawdy i pan kapitan stawia wyżej szajse Bayern od Reprezentacji Polski to jak dla mnie niech wypierdaala, niech się skupi na kolejnych rekordach, po co się będziemy wszyscy męczyć. On będzie sobie mecze wybierał, może zaraz skład ustalał?
                                No tak mnie wkuurwil z wieczora, że nie mam pytań.

Komentarz

Pracuję...
                                X