Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Nie ma co liczyć na rozstawienie, które traci się na własne życzenie. Dlaczego Lewandowski odpoczywał, a zagrał z Andorą, nie można było na odwrót. To niepoważne.
    Dlatego, że już za klika dni kolejny mecz Bundesligi więc odpoczynek w meczu z Andorą nic by mu nie dał.
    A priorytety chyba są oczywiste

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      Kulesza działaj ,bierz Stacha !!
      O tym samym pomyślałem. Stasiek, do dzieła!!!

Komentarz

• Żadnego Stacha, bo wpier** w barażach pójdzie na jego konto.
        Niech ten europejski treneiro się skompromituje do końca i Stasiek niech zacznie z czysta kartą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
          Nie ma co liczyć na rozstawienie, które traci się na własne życzenie. Dlaczego Lewandowski odpoczywał, a zagrał z Andorą, nie można było na odwrót. To niepoważne.
          W ogóle czemu Lewy odpoczywał, czy zdrowy wysportowany chłop zmęczył się meczem z Andorą + kilkoma treningami?
          Ten skład od początku wyglądał niepoważnie i tak zostało....

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta

Trzeba było Węgrom domalować eLki na koszulkach to Piotrunia by zapierdalał jak maly samochodzik

Sousa to idiota. Był u nas, w reprze czy w polskim klubie, jakis iberyjski trener, który coś ugrał? Bakero, Sa Pinto, Souse... to są ludzie z innej bajki, nie czujacy klimatu. Pieknie mówiacy teoretycy. I nie chodzi mi o to, żeby zatrudniać jakiegoś despote by stawiać co mecz autobus, walić po autach i może Lewy coś wymyśli.

Taki Rossi zjada typa na śniadanie.
            Jan Urban za drugim podejściem

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

W ogóle czemu Lewy odpoczywał, czy zdrowy wysportowany chłop zmęczył się meczem z Andorą + kilkoma treningami?
              Ten skład od początku wyglądał niepoważnie i tak zostało....
              Też chciałbym wiedzieć czyja tak naprawdę to była decyzja.

A co do nowego trenera to stawiam na dwóch kandydatów, których Kulesza bardzo dobrze zna

czyli polscy Mourinho i Guardiola
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wczorajszym meczem, według mnie podpisał swoje zwolnienie, gdzieś ostatnio pisano ze jakiś klub w premierleague szuka na gwałt trenera i chcą Souse, chyba Sousa chciałby trenować klub na wyspach, wiec wczoraj chyba sobie załatwił zwolnienie z kontraktu w naszej reprezentacji. Zrobił wszystko wczoraj aby przegrać i stracić rozstawienie, a dzięki temu w miarę komfortową sytuację w barażach. Niech spieprza ******, od początku to dla mnie była jedna wielka pomyłka, od początku sprawia wrażenie wielkiego pana trenera który robi laskę że prowadzi nasz kadrę.

Komentarz

• Już raz trenował zespół w Premier League. Wyjebali go zanim zdążył się rozpakować.

Komentarz

• Oczywiście, tak było, ale to jednak premier league, pewnie chciałby spróbować kolejny raz, jak dla mnie to niech dokończy to co zaczął i bez względu na efekt końcowy wy....pieprza, nie mogę na tego człowieka patrzeć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                      Dodatkowo te dziennikarzyny zadające pytania to miękkie ciipy.
                      Tam powinien być ten redaktor, co w TVP griluje lekkoatletów po niepowodzeniach. Połowa piłkarzy by się chyba popłakała

Komentarz

• Jeju, nie piszcie że go trzeba wywalić bo jeszcze Dariuszek go do Legii przygarnie
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zmiana trenera i tak niewiele zmieni, 90% składu i tak zostanie. Nowy selekcjoner wymieni kilku zawodników, ci którzy zostaną nie nauczą się nagle grać w piłkę. Najgorsze jest, to że lepszych nie ma i trzeba się męczyć z tym co mamy.
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                            Zmiana trenera i tak niewiele zmieni, 90% składu i tak zostanie. Nowy selekcjoner wymieni kilku zawodników, ci którzy zostaną nie nauczą się nagle grać w piłkę. Najgorsze jest, to że lepszych nie ma i trzeba się męczyć z tym co mamy.
                            Ale ten trener przerżnął nam wczoraj najprawdopodobniej eliminacje. Chyba nikt mu nie powiedział, że ten mecz jest ważny. Z bólem serca muszę przyznać, że z Brzęczkiem mielibyśmy rozstawienie w barażach, a może nawet wyszlibyśmy z grupy na Euro (ze Słowacją by nie przegrał).
                            Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Do wczoraj naprawdę myślałem że ten projekt może fajnie wypalić. Że w końcu będzie fajna, odważna gra, wysoki pressing, ataki pozycyjne a nie tylko konterki. Były momenty które pozwalały wierzyć że to w końcu odpali i będzie fajnie.

Ale wczoraj to była powtórka z rozrywki. Ja widziałem to jak mecz ze Słowacją. Nie ma progresu, kolejny kluczowy mecz i w trąbę.

To jest niepojęte że tam nie wyszła podstawa.

Tylko fura szczęście dzisiaj albo wygrane baraże mogą nieskompromitować Sousy. Choć i tak tylko połowicznie. Wyszedł na debila.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Ale ten trener przerżnął nam wczoraj najprawdopodobniej eliminacje. Chyba nikt mu nie powiedział, że ten mecz jest ważny. Z bólem serca muszę przyznać, że z Brzęczkiem mielibyśmy rozstawienie w barażach, a może nawet wyszlibyśmy z grupy na Euro (ze Słowacją by nie przegrał).
                                Proste, to jakiś kuurwa jawny sabotaż. Ciekaw jestem czy Robercik nie maczał w tym palców. Jeśli już Sousa chciał zobaczyć kadrę bez Lewego to mógł to zrobić z Armenią. Łatwiejszy przeciwnik a i o kontuzję nie trudno z tamtejszymi drwalami i tu bym zrozumiał jakoś brak lidera. Ale wczoraj?(a jeśli Robert tak bardzo chciał odpocząć przed piątkową Bundesligą to może w ogóle da sobie spokój z kadrą bo mu w rekordach przeszkadza, co tu się w ogóle odyebało ostatnio to ja nie wiem)? Kiuuurwa mać, dlaczego nie posadził Szczęsnego żeby sprawdzić drugiego(kim kolwiek on jest). Wymienił prawie cały skład na najważniejszy mecz bo eksperymentów mu się zachciało. To niech sie zapisze na jakieś zajęcia z chemii a nie robi cyrk Polakom i kładzie cały wcześniejszy trud(tak trud). A jak jeszcze na baraże powoła Puchacza to pomyślę, że gość pierdoolnięty jest i tyle. Mam też nadzieję, że Buksa wyzdrowieje i wyśle Piątka na szparagi zamiast na kadrę.

Komentarz

Pracuję...
                                X