Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale co sugerujesz ,że on niechce jeździć na kadrę ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Ale co sugerujesz ,że on niechce jeździć na kadrę ?
      Wskazałem na fakty, a jeżeli Seba miałby zostać powołany na wahadło to pierwszy bym mu poradził olać kadrę

Edit: Faktycznie, wczoraj Seba zszedł na własną prośbę w 60 minucie z powodu bólu w pachwinie, to wiadomo od Piekario, ale nie był przekonany, że to jakaś straszna kontuzja i w ogóle gadał naokoło. Kilku niegrających powołanych ... jakoś to dziwnie wygląda.
      Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Na czym polega to "odbicie się od kadry"? Akurat środek pomocy w tej kadrze to prawdopodobnie najlepiej obecnie obsadzona pozycja. Krychowiak, Linetty, Moder, Klich na dwa mecze z San Marino i Albania. Gdzie tu widzisz miejsce dla Slisza ?
        Powołany ostatnio został tylko ze względu na szpital w drużynie. Ciężko oczekiwać, że mając wszystkich zdrowych będzie powoływany.

To tak samo jakby napisać za pół roku, że Damian Szymański się odbije od kadry. A fakty są takie, że zapewne jeszcze wróci Góralski, Bielik i dla tego Szymańskiego nie będzie miejsca.
        Chyba, że Szymański - jeśli dostanie jeszcze szansę - to zaprezentuje się na tyle dobrze, żeby przekonać do siebie sztab i dla takiego Góralskiego czy Bielika po kontuzjach miejsca już nie będzie.
        Ze słabiutkim San Marino Szymański był jednym z najlepszych naszych na boisku, z Anglią zdobył bramkę. Slisz wszedł i zagrał bardzo słabo na kadrze. To nazywam "odbiciem się". Zgadzam się z tobą, że konkurencja w środku pola jest duża, ale Slisz mógł pozostawic po sobie chociaż dobre wrażenie, jakieś podwaliny na przyszłość, kiedy znów będzie "szpital". Nie zrobił tego.
        Ja mu dobrze życzę, oby się rozwijał i jeśli ma grać w reprezentacji to niech gra z powodzeniem. Tylko ja w nim nie dostrzegam takiego potencjału jak niektórzy. Ma chłopak żelazne płuca i dobry odbiór. Teoretycznie na jego pozycji i jedno i drugie jest niezbędne. Ale na poziomie reprezentacyjnym dobrze mieć kogoś kto jeszcze umię operować piłką, ma jakąś tam technikę, przegląd pola itd. U Slisza tego narazie nie widzę, ale mam nadzieję, że się jeszcze rozwinie.
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• Wczoraj zwróciłem uwagę, że w ostatnich latach jak któryś bramkarz kończy karierę to zmienia go Legionista
          Dudek-Boruc Boruc- Fabian
          Fabian -Majecki
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
            12 drużyn :
            10 miejsc z drugich miejsc + 2 najlepsze z Ligi Narodów, które nie znalazły się w pierwszej dwójce eliminacji.
            Skoro Hiszpania i Francja będą na bank na dwóch pierwszych miejscach w eliminacjach to jakie drużyny będą z LN w barażach ?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Benek, już o tym dyskutowaliśmy (tylko w temacie o Katarze ).
              Austria i Czechy/Walia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                Benek, już o tym dyskutowaliśmy (tylko w temacie o Katarze ).
                Austria i Czechy/Walia.
                A jak Austria wskoczy na 2 ?
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• To następni w kolejce Węgrzy.
                  Aczkolwiek ciężko w to uwierzyć bo Szkoci musieliby pogubić punkty na Wyspach Owczych lub Gibraltarze a Austriacy wygrać w Danii.
                  Wydaje się, że gol Mc Tominaya w doliczonym czasie gry spotkania z Izraelem ustawił tę grupę za plecami Duńczyków.

Komentarz

• Trudny mecz, dobrze, ze strzelilismy w koncu…

Komentarz

• To nie był ładny mecz, trzeba było to zwycięstwo wyszarpać. Ale dali radę. Sousa znów dobrze taktycznie i mentalnie przygotował ekipę. Trafił też po raz kolejny ze zmianami i w końcu ta jedna akcja przyniosła nam sukces.
                      Teraz to już trzeba by chyba jakiegoś kataklizmu by nie doczłapać się do baraży

Komentarz

• Jakby tak Albańcy poszli śladem Węgrów, tylko solidniej, to moglibyśmy mieć na koniec tyle samo punktów co brexitowcy. O kolejności decydują bezpośrednie starcia czy ogólny bilans bramkowy?
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Bramki.

Ogólnie mega cenne zwycięstwo. Dwie wygrane na koniec dają nam już na 100% rozstawienie w barażach a i przy 4 punktach powinno się to udać.

Komentarz

• Ważna wygrana, tym cenniejsza że Lewy miał słabszy dzień a mimo to dali radę wygrać w krainie latających butelek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta
                              (...) Sousa znów dobrze taktycznie (...)

Jak dla mnie, zwłaszcza przez pierwsze pół godziny piłkarze nie stosowali się do taktyki.

Widać to było po reakcjach Sousy. Ewidentnie olewali założenia np. gdy Szczęsny kolejny raz wznawiał długą piłką. Pytanie czy dobrze że tak robili ?

Na początku Albańczycy świetnie byli zoorganizowani. Bardzo inteligentnie ustawieni ( bardzo wąsko pierwsza linia przy presingu), wzorowo i bardzo szybko się przesuwali. Wiadome jest że nie da się grać tak mocno przez 90 minut. Nasi piłkarze to czuli, nie chcieli narażać się na groźne straty, woleli powalczyć o drugie piłki po ladze. Mecz był o dużą stawkę, minimalizowali ryzyko. Z drugiej strony; ciężko o kontrolę nad meczem, ciężko się napędzić tak grając.

Moim zdaniem nic na siłę, dobrze że tak grali w momentach gdy nie czuli się pewnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                                Ważna wygrana, tym cenniejsza że Lewy miał słabszy dzień a mimo to dali radę wygrać w krainie latających butelek.
                                Nie tylko butelek

Komentarz

Pracuję...
                                X