Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Brawo Wojtuś. Moj śp. dziadziu rzucal tak workami ziemniakow jak Ty rzuciles sie dzis do pilki.
    "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Szkoda wysiłku drużyny mając taka niedojde na bramce.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ile jeszcze. Gdyby ten pajac nie złapał kontuzji na poprzednim Euro to na bank by nie było wtedy ćwierćfinału.

Komentarz

• Dobra, bede adwokatem diabla - Kane ladnie to jebnal, Bednarek zamiast podbiec to zaslonil, jeszcze jakas choojowa rotacja doszla.
          Ja bym go dzis nie winil, choc uwazam, ze jest kasztanem i Fabian nakrywa go czapka.

Komentarz

• Jeeeest kuuuuurrrwa!

Komentarz

• Ło żesz kiurwa królu złoty.

Komentarz

• 1:1 z Anglią zajebiście , ale Szczęsny to może też chce skończyć karierę?

Komentarz

• Ważny punkt, brawo
                  Jakby tak ten Pickford Świderskiego trochę mocniej obił...

Komentarz

• Brawo.

Komentarz

• Brawo za grę do końca.
                      Wypiermandolić Wojtusia z dyliżansu i może dokądś się dojedzie.
                      "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                      Up the Anchor!

Komentarz

• Ten punkt może być decydujący ...
                        Dzisiaj zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony, tak grając spokojnie możemy wygrać pozostałe mecze, choć Anglicy mieli praktycznie na każdej (Kane=Lewy) pozycji lepszych piłkarzy. Dzisiaj zadecydowali trenerzy i motywacja.
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Brawo Kur...piękna sprawa
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                            Ten punkt może być decydujący ...
                            Dzisiaj zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony, tak grając spokojnie możemy wygrać pozostałe mecze, choć Anglicy mieli praktycznie na każdej (Kane=Lewy) pozycji lepszych piłkarzy. Dzisiaj zadecydowali trenerzy i motywacja.
                            Pinokio to może Lewemu buty wiązać. Wyobraź sobie Kanea grającego w naszej kadrze.....

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                              Ten punkt może być decydujący ...
                              Typ kopiący się po czole w Lidze Konferencji czy odpadający z LE we wczesnych fazach z Dinamem Zagrzeb = Lewy?
                              No i na bramce to u nich też mimo wszystko większy ręcznik, niż u nas.

Komentarz

• Problem w tym, ze takie mecze sa od wielkiego dzwonu, a potem wracamy do starego, dobrego, drewnianego poziomu. Oby tym razem dalo to im troche wiatru w zagle. W pzdzierniku mamy sparing z San Marino, Albania gra z Wegrami - remis i w zasadzie 3 dni pozniej niemal zapewniamy sobie baraze. Bardzo licze na taki scenariusz.

Komentarz

Pracuję...
                                X