Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co za gość, "strzelił gola Krychowiakiem"

Komentarz

• Aha - musze powiedziec, ze umiejetnosci Albanczykow napawaja mnie optymzmem, tym bardziej, ze mamy juz w kadrze legijnej dwoch orzedstawicieli tej nacji

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
        Lewy to mistrz. A noge dostawil najgorszy na boisku kasztan, ktory sie na tej bramce bedzie bujac do konca eliminacji.
        Bedzie sie zapewne więcej pisac o asyście Lewego niz bramce Krychowiaka.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Co my byśmy bez tego Lewego zrobili to ja nie wiem, oby grał do 40-tki

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Bedzie sie zapewne więcej pisac o asyście Lewego niz bramce Krychowiaka.
            Wiadomo. Ale jakby strzelil ktos inny, to moze by w koncu dotarlo do tego siwego lba, ze nie tedy droga.

Komentarz

• Angole prowadzą z Węgrami 3;0, za tydzień potrzebne będzie dwa razy tyle szczęścia co dziś a dziś mieliśmy go całe mnóstwo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                Angole prowadzą z Węgrami 3;0, za tydzień potrzebne będzie dwa razy tyle szczęścia co dziś a dziś mieliśmy go całe mnóstwo.
                Skończyło się na 4-0. To chyba pozostaje się bić o baraże.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

Chyba malo kto sie ludzil, ze bedzie inaczej.

Komentarz

• Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta

Wydaje mi sie,ze kolega piszac “nasi” mial na mysli nasze Legijne trio na obronie.
                    Dobrze Ci się wydaje i zgadzam się z tą opinią, tzn. że nasza legijna trójka pewnie byłaby lepsza.

Koło 65 minuty chyba powinien być karny dla Albanii, Glik moim zdaniem nie dość, że nie trafił w piłkę to jeszcze wywalił Albańczyka.

Wynik rewelacyjny dla nas, ale gra na kredyt i to duży ...
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                      Wynik rewelacyjny dla nas, ale gra na kredyt i to duży ...
                      Spłacimy ten kredyt już w najbliższą środę.
                      Bazinga!
                      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

Baraże nie takie złe. Wszyscy rywale w naszym zasięgu o ile zmienimy wcześniej trenera.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Pamiętaj, że trzeba pokonać dwóch rywali. Na ten moment w barażach Hiszpania (raczej bez szans na wygranie grupy, Szwedzi biorą wszystko jak dotąd); Holendrzy (tu jeszcze się może zdarzyć wszystko co prawda) czy Niemcy (tu też jeszcze każdy scenariusz możliwy). Do tego mogą dojść np. Włosi a w najlepszym razie Szwajcarzy. Łatwo sobie też wyobrazić w barażach Chorwatów czy Portugalię.

Komentarz

• Odważne stwierdzenie, bo wystarczy wyjąć Lewandowskiego i personalnie to jesteśmy średniakiem i to nawet nie solidnym. I mówię tu o personaliach.
                            Chyba, że będzie koloryzować, że skład gdzie obrona złożona jest z faceta ze średniaka Serii A, Serii B i rezerwowego Southampton robi wrażenie. Na wahadłach rezerwowy z Lens i facet co nawet w Championship nie ma pewnego miejsca w składzie, a jeżeli gra to 70 minuta i zjazd. W środku dwóch średniaków z Premier League i facet z Krasnodaru, a chyba nikt na poważnie ligi rosyjskiej nie bierze.
                            Personalnie to taką 11 wystawi 3/4 Reprezentacji europejskich. Gdyby wczoraj nie Lewandowski i trochę szczęścia to opędzlowałaby nas Albania.
                            A na ten moment baraże do mundialu to poza zakładaną nasza kadrą to :
                            Serbia, Hiszpania, Szwajcaria, Ukraina, Czechy, Izrael, Holandia, Rosja, Niemcy, Chorwacja i Austria. Oczywiście jeszcze trochę do rozegrania i pewnie Niemcy wskoczą na pierwsze miejsce, pewnie Hiszpania też, ale w drugą stronę mogę powędrować Szwedzi czy Włosi.
                            A miejsca są trzy.
                            Nie ma najmniejszych szans na awans na mundial. Po prostu. Piłkarsko. Personalnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                              Odważne stwierdzenie, bo wystarczy wyjąć Lewandowskiego i personalnie to jesteśmy średniakiem i to nawet nie solidnym. I mówię tu o personaliach.
                              Chyba, że będzie koloryzować, że skład gdzie obrona złożona jest z faceta ze średniaka Serii A, Serii B i rezerwowego Southampton robi wrażenie. Na wahadłach rezerwowy z Lens i facet co nawet w Championship nie ma pewnego miejsca w składzie, a jeżeli gra to 70 minuta i zjazd. W środku dwóch średniaków z Premier League i facet z Krasnodaru, a chyba nikt na poważnie ligi rosyjskiej nie bierze.
                              Personalnie to taką 11 wystawi 3/4 Reprezentacji europejskich. Gdyby wczoraj nie Lewandowski i trochę szczęścia to opędzlowałaby nas Albania.
                              A na ten moment baraże do mundialu to poza zakładaną nasza kadrą to :
                              Serbia, Hiszpania, Szwajcaria, Ukraina, Czechy, Izrael, Holandia, Rosja, Niemcy, Chorwacja i Austria. Oczywiście jeszcze trochę do rozegrania i pewnie Niemcy wskoczą na pierwsze miejsce, pewnie Hiszpania też, ale w drugą stronę mogę powędrować Szwedzi czy Włosi.
                              A miejsca są trzy.
                              Nie ma najmniejszych szans na awans na mundial. Po prostu. Piłkarsko. Personalnie.
                              Tego nie wiedziałem. W takim razie zmieniam zdanie
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• 12 drużyn :
                                10 miejsc z drugich miejsc + 2 najlepsze z Ligi Narodów, które nie znalazły się w pierwszej dwójce eliminacji.

W półfinale 6 par. Jeden mecz. Gospodarzem rozstawiony zespół. Rozstawione będzie 6 najlepszych punktowo reprezentacji z eliminacji, więc trzeba punktować ( zdobycz z San Marino nie będzie liczona).
                                W finale trzy pary. Także jeden mecz. Ale gospodarz losowany.

Możemy sobie pomóc i półfinał zagrać u siebie. Co nie zmieni faktu, że rywal będzie ciężki. W finale jeżeli się uda będą już całkowicie schody, a dodatkowo może to być wyjazdowe spotkanie.

Nie widzę w powyższej liście "kombinacji" dwóch reprezentacji, które jesteśmy w stanie pokonać w "jeden weekend". Musiałby się zdarzyć jakiś niesamowity zbieg okoliczności.

Komentarz

Pracuję...
                                X