Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szykuje się niezły oklep w Londynie
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Rzucił mi się w oczy bardzo słaby występ Beresia, dużo niecelnych podań, złe wybory, nerwowo, nie w tempo, ogólnie poza grą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
        Rzucił mi się w oczy bardzo słaby występ Beresia, dużo niecelnych podań, złe wybory, nerwowo, nie w tempo, ogólnie poza grą.
        To zobacz trzecią bramkę dla Węgier.

Co do uwag ogólnych, to powiem tak - po tych dwóch meczach nie widzę tego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta

To zobacz trzecią bramkę dla Węgier.
          Widziałem, no i......nic się facet nie poprawił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
            Szykuje się niezły oklep w Londynie
            +1

liczę jedynie, że ambicją nadrobią i wtedy psim swędem jakiś fartowny remis bądź niewielka porażka

Jeżeli podejdą tak, jak do tych dwóch spotkań, na zasadzie jakiś to będzie... no to może być srogie lanie
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
              Ja nie wiem co z tym Zielińskim? Ma talent bo ma ale zagra jeden mecz dobry a później wygląda jak jakieś dziecko bezradne, podaje do boku, zero rozegrania, pozbywanie się piłki, nic. Jóźwiak zaraz będzie pierwszym rozgrywającym schodząc ze skrzydła hehe.
              Ja nie wiem co ludzie w nim widzą. Gość ma prawie 60 spotkań w reprze a nie jestem w stanie przypomnieć sobie choćby jednego kozackiego występu. Mając Lewego na szpicy to on powinien mieć dziesiątki asyst. I jeszcze te wolne/rożne... no litości. Raz podszedł Rybus i asysta. Piotruś same balony do nikogo.

Co do samego meczu to chujnia straszna. W podstawówce na wf jak się grało ze starszą klasą to bez względu na wynik było widać różnicę. Andora to ponoć półamatorzy, ale jedyną naszą przewagą było klepanie między obrońcami na swojej połowie. Reszta to przypadek, rykoszet, "a nuż się uda".
              Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                Szykuje się niezły oklep w Londynie
                Ale oni z Albania grali podobny paździerz jak my.
                Z Angolami mecze maja troszeczkę inny wymiar i nawet gdy dzieliła nas „przepaśc” sportowa nie wyglądało to źle na boisku.
                Dodatkowo na plus, że zagramy przy pustym stadionie.
                Wynik niski, na styk, bardziej w stronę Anglii.

Komentarz

• Robert Lewandowski nie zagra w meczu z Anglią

Robert Lewandowski z powodu urazu nie zagra w środowym meczu eliminacji mistrzostw świata 2022 przeciwko Anglii w Londynie. Badania kliniczne i obrazowe wykazały uszkodzenie więzadła pobocznego prawego kolana. Krótki czas pozostający do kolejnego meczu kadry wyklucza udział kapitana reprezentacji w tym spotkaniu. Wiązałoby się to ze zbyt dużym ryzykiem pogłębienia urazu. Taka decyzja jest jedyną słuszną, mając na uwadze zbliżający się turniej EURO 2020.

Leczenie tego typu kontuzji z reguły trwa od 5 do 10 dni. W związku z tym Robert Lewandowski wróci do klubu, gdzie będzie przechodził dalszą rehabilitację.
                  https://www.laczynaspilka.pl/repreze...eczu-z-anglia1

Komentarz

• jeśli to jest kontuzja złapana w meczu z Andora to ****** gratulacje dla Sousy.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Trzeba mieć naprawdę pełne gacie, skoro wystawia się na Andorę najlepszego napadziora na świecie, który gra praktycznie wszystko od deski do deski w klubie, w perspektywie tego 6 dniowego maratonu, kończącego się kluczowym meczem z Anglią. W dodatku zamiast go zdjąć w przerwie, to czekał aż mu się coś stanie. No i się stało psia mać. Przecież, gdyby nie uraz, to by go trzymał zapewne do 90 minuty. Jakoś Harry Kane mógł sobie odpocząć przeciwko San Marino.

Komentarz

• Sorry, ale nie rozumiem takiego pierdolenia. To co, miał go nie wystawiać na Andorę? To by się skończyło na 0:0 najpewniej.
                        Zapewniam was, że jakby Sousa wiedział, że Lewandowski dozna kontuzji w 53. minucie, to go zdjął w 52.
                        „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• No właśnie tego typu gadanie i wizualizacja 0-0 z Andorą świadczy o pełnych gaciach. Mówimy tu o Andorze do jasnej ciasnej, w dodatku graliśmy u siebie. Zresztą, wszedł Świderski i też sobie poradził z tą fantastyczną defensywą. Ale zapewne Sousa to lepszy ekspert, niż Southgate, który w analogicznym meczu nie wpuścił Kane'a nawet z ławki.

Komentarz

• na Kanale Sportowym, Smokowski właśnie mówił, że minimum miesiąc pauzy, a podobno zagrożone nawet euro.

Komentarz

• Z Lewym czy bez, z Anglia i tek wpierdool. Grunt, zeby sie wykurowal do Euro.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                                Sorry, ale nie rozumiem takiego pierdolenia. To co, miał go nie wystawiać na Andorę? To by się skończyło na 0:0 najpewniej.
                                Zapewniam was, że jakby Sousa wiedział, że Lewandowski dozna kontuzji w 53. minucie, to go zdjął w 52.
                                Też się z tym zgadzam, przecież Lewy nie jest typowym "szklanym" graczem, na którego należy dmuchać i chuchać, by broń Boże nie złapał kontuzji.
                                Pech chciał, że coś tam się nadwyrężyło, ale że niby Sousa mógł/powinien to przewidzieć, to trochę śmieszne.
                                Kane odpoczywał wcześniej, to prawda, ale wczoraj zapindalał cały mecz przeciwko drużynie, która raczej nie oszczędza kości przyjezdnych.

PS1. Aby się tylko wykurował na Euro.
                                PS2. Szkoda rekordu strzeleckiego w Bundeslidze, który był na wyciągnięcie ręki.

Komentarz

Pracuję...
                                X