Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta

Co do transparentu to jest to bardzo fajny akcent. Nawet ładnie zrobiony, tyle że niestety mało czytelny...i wolałbym, by pojawił się na nim adres strony... Ale nie ma co się czepiać
    wg mnie gdyby litery byly wypelnione czarnym kolorem( nie tylko kontury) byloby o wiele lepiej

Komentarz

• Zamieszczone przez Urban_słż Zobacz posta
      wg mnie gdyby litery byly wypelnione czarnym kolorem( nie tylko kontury) byloby o wiele lepiej
      No to proponuję zakasać rękawy i śmigać na kolejny mecz do Tajlandii.

Kurde,komuś się chciało a tu w Polsce siedzą malkontenci i zza monitora narzekają.Zajebiście,że jest akcent i o to chodzi.
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• ja nie narzekam...Tak jak powiedziales, dobrze ze w ogole ktos o tym pomyslal....

Komentarz

• Patrzę z politowaniem na to jak anonimowi tajowie,objeżdżają nasze ligowe gwiazdy Sadloka i Jodłowca.I nóż by mi się w kieszeni otworzył jakbym go miał.Jakim prawem kluby dyktują za nich ponad milion czegokolwiek?Przecież to granda.
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Ceny piłkarzy nie od dziś w naszym kraju są brane z kosmosu. Winni są wszyscy w tym środowisku, kluby, piłkarze, menedżerowie, media. Ci ostatni to już chyba najbardziej. Jarają się każdym, nawet najmniejszym, osiągnięciem piłkarza X, którego szczytem marzeń była do tej pory gra w ekstraklasie. Robią z niego gwiazdę, wypisują bzdury o zainteresowaniu nim klubów z zagranicy i przypisują im idioteczne kwoty, jako ich wartość. Czym to jest spowodowane? Nie wiem, może brakiem w naszym kraju piłkarza z prawdziwego zdarzenia. Takiego, który jednym zagraniem rozstrzygnąłby losy meczu. Może. Nie wiem. Warto by się nad tym głębiej zastanowić.

A tak w ogóle to jaki jest wynik, skład, no i jak to wszystko wygląda konretnie, bo że źle to wiem bez oglądania
            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Również oglądam to "widowisko" i przeraża mnie mnie to, że tam są sami "najlepsi" ligowi kopacze... strach pomysleć jak bardzo hujowa jest reszta naszej Ekstraklasy

edit: Siekan: Przyrowski - Glik Jodłowiec Sadlok Mierzejewski - Bandrowski Małecki Peszko Rybus Iwański - Lewandowski

Jak by tak popatrzeć to oprócz Przyrowskiego i Mierzejewskiego za wszystkich kluby żądają sporą kapuste od 500 tys do 3 mln Euro hehe
              Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• w 33min 0-0.Grają raczej Ci sami co z Danią,kilka zmian jest Przyrowski na bramce czy Małecki z przodu,są też Rybus i Iwański.

Niech za to co oni wyprawiają posłuży komentarz"Żaden z naszych piłkarzy nie gra dziś kompromitująco i to cieszy"

Komentator jest tragicznym zjebem.Po wepchnięciu piłki do siatki się drzeć zaczął,że to wielki moment itd.Porażka.
                Ostatnio edytowany przez Flip; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wentylkowi mikrofon nawet przeszkadza

Komentarz

• Jeszcze jeden!

Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A o tym że Iwański dzisiaj kapitani w reprze to nikt nie wspomni ?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• gooooooooooooooooooooooooool!

Komentarz

• Hahaa skad oni wzięli tego murzyna który sędziuje nie dość, że kartki dawał za byle co to jeszcze ten karny z kapelusza w dodatku powtórzony.... cyrk na kółkach
                          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Cały ten turniej,na czele z naszą tam obecnością,to cyrk i farsa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                              Hahaa skad oni wzięli tego murzyna który sędziuje nie dość, że kartki dawał za byle co to jeszcze ten karny z kapelusza w dodatku powtórzony.... cyrk na kółkach
                              Niedouczony głupek I tyle
                              Albo dostał w łape (mało prawdopodobne), albo chciał czymś zaimponować, ale sam niewie czym
                              Czerwona kartka się sędzi należy, nie Peszkowi

Komentarz

• Zamieszczone przez p(L)m Zobacz posta
                                Czerwona kartka się sędzi należy, nie Peszkowi
                                A Tobie się należy nagana za nieznajomość języka ojczystego.

Prawidłowe zdanie powinno brzmieć: "Czerwona kartka należała się sędziemu,nie Peszce"

Komentarz

Pracuję...
                                X