Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Ja zapytałem czemu uważasz go za dobrego trenera , a nie po to żeby usłyszeć , że jednak Czerczesow się sprawdził czy z absurdalnymi kandydaturami Tuchela czy Allegriego.

Nie wiem jak grały jego wcześniejsze zespoły natomiast od oglądania Bordeaux krwawiły oczy.
    We Francji ponoć nie tylko trenował

https://twitter.com/Bojanowski33/sta...59863376384002
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• No to juz oficjalnie Paulo Sousa nowym trenerem Reprezentacji
      Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Biorąc pod uwagę kto jeszcze parę dni temu był selekcjonerem to jest super wiadomość.

Komentarz

• No kurde sam nie wiem, jakoś liczyłem na kogoś z wyższej półki (wiem, nierealne) i z jakimś doświadczeniem z reprezentacją, ale biorąc pod uwagę kto był poprzednio to nie będę zbytnio narzekał. Gorzej nie będzie.

Komentarz

• Do sztabu reprezentacji Polski dołączają ponadto:

TRENERZY-ASYSTENCI:
            – Manuel Julio Cordeiro da Silva Pereira (Portugalczyk, ur. 26 sierpnia 1983 r.)
            – Victor Manuel Sánchez Lladó (Hiszpan, ur. 8 listopada 1981 r.)

TRENER BRAMKARZY:
            - Paulo Jorge Fernandes Grilo (Portugalczyk, ur. 29 kwietnia 1969 r.)

TRENERZY PRZYGOTOWANIA FIZYCZNEGO:
            – Lluis Sala Perez (Hiszpan, ur. 1 września 1978 r.) – Antonio José Gómez Diaz (Hiszpan, ur. 17 września 1976 r.)

ANALITYK:
            – Cosimo Cappagli (Włoch, ur. 19 kwietnia 1981 r.).

Komentarz

• Ale to jest baran ten rudy.

Komentarz

• No i git, w końcu zmiana stylu gry na bardziej ofensywny, mam nadzieję

Komentarz

• Ale ja mam bekę z tych naszych wszystkich redaktorów i ich kumatych przecieków... "Giampaolo na 100%" "w czwartek na pewno nie poznamy nowego selekcjonera" "de Blasi, de Blasi" "będzie Włoch" "nie ma tematu Sousy" itd

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    Ale to jest baran ten rudy.
                    W sumie zgoda, ale dlaczego akurat w kontekście Paulo?

Ekipa portugalsko-hiszpanska wygląda przyzwoicie, kogo z Polaków dodadzą?
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ja mam wrażenie, że to taka krótkowłosa, bardziej lajtowa wersja Pinto.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Ja mam wrażenie, że to taka krótkowłosa, bardziej lajtowa wersja Pinto.
                        ​​​​​​Wystarczy wyguglac zdjęcia z młodości i będziesz miał wypisz wymaluj Pinto
                        A tak na poważnie, to czytając to info o jego walkach z Bordeaux i łącząc to z tym agentem Pinto, to aż włos się na głowie jeży.
                        Chętnie odszczekam ale w lipcu nie będzie czego zbierać z tej kadry. 3 punkty w 3 meczach eliminacji do Mundialu i tyleż samo (maksymalnie) na Euro. Obym się mylił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

​​​​​
                          Chętnie odszczekam ale w lipcu nie będzie czego zbierać z tej kadry. 3 punkty w 3 meczach eliminacji do Mundialu i tyleż samo (maksymalnie) na Euro. Obym się mylił.
                          0 punktów i 0:12 w bramkach. Z tego 3 z karnych i jeden samobój.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta

0 punktów i 0:12 w bramkach. Z tego 3 z karnych i jeden samobój.
                            Ależ jesteś zabawny. Turlam się ze śmiechu.

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
                              No kurde sam nie wiem, jakoś liczyłem na kogoś z wyższej półki (wiem, nierealne) i z jakimś doświadczeniem z reprezentacją
                              Pytanie brzmi dlaczego nierealne? Sousa z pewnością mało kasy nie wziął, a jest zwykłym trenerem, który coś tam w Europie widział, coś wygrał, przegrał i z reguły wywalali go za wyniki. Nie wierzę, że nie ma na rynku żadnego solidnego selekcjonera z doświadczeniem w narodowych kadrach i nie byłoby nas na niego stać.
                              Całe szczęście jeszcze tylko pół roku i Bońka nie będzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
                                Nie wierzę, że nie ma na rynku żadnego solidnego selekcjonera z doświadczeniem w narodowych kadrach i nie byłoby nas na niego stać.
                                Jakieś konkretne kandydatury?
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X