Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

WDG DI Marzio
    Bardzo dobry trener.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Bardzo dobry trener.
      Klubowy . Pytanie czy da sobie radę w kadrze.

Z innych plotek

Według Polkowskiego

Tak jak wspomniałem w dzisiejszym odcinku Foot Trucka, składając wszystkie puzzle do kupy, dla mnie najbardziej realną opcją na stanowisko selekcjonera jest były asystent Antonio Conte, do niedawna trener AEK-u Ateny, Massimo Carrera. Cc: @matiswiecicki @KatherineAFC https://t.co/Aq1Au0j6dW
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Takie tam:
        Kuba Polkowski
        @kubapolkowski
        · 2 g.

Agent Paulo Sousy pojawił się w Warszawie. Raczej nie w celach turystycznych.

Komentarz

• Czyli to jest ów cudotwórca, który znajduje Sa Pinto kolejne kluby
          „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

Bardzo dobry trener.
            Na jakiej podstawie tak sądzisz ?
            Dobre wyniki w Basel czy Maccabi gdzie miał „potentata” ligowego natomiast brutalne zderzenie z poważniejszym graniem w przypadku czy to Bordeaux czy Fiorentiny czy wcześniej w Anglii.

Pomijając, że to żaden selekcjoner to Polska jako potentat na Euro nie wystąpi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Dobre wyniki w Basel czy Maccabi gdzie miał „potentata” ligowego natomiast brutalne zderzenie z poważniejszym graniem w przypadku czy to Bordeaux czy Fiorentiny czy wcześniej w Anglii.

LECH SENSACYJNIE WYGRYWA Z LIDEREM SERIE A! ŚWIETNE ZMIANY URBANA

Liga Europy. 22. 10. 2015
              ACF Fiorentina - Lech Poznań 1:2 (0:0).
              Bramki: 0:1 Dawid Kownacki (65), 0:2 Maciej Gajos (82), 1:2 Giusepe Rossi (90).

To się nazywa nos do zmian! Rezerwowi Dawid Kownacki i Maciej Gajos dali gole, które pozwoliły ograć lidera Serie A!

(...)

I zgodnie z przewidywaniami, trener Paulo Sousa oszczędził podstawowych piłkarzy. Dość powiedzieć, że w porównaniu do rywalizacji z Napoli (1:2) w miniony weekend, w jedenastce pozostało tylko... dwóch graczy.

Całość: https://www.przegladsportowy.pl/pilk...-meczu/1xxp1v9
              5. 11. 2015

Lech Poznań - AC Fiorentina 0:2 (0:1).
              Bramki: 0:1 Josip Ilicić (42-wolny), 0:2 Josip Ilicić (83).

..

Komentarz

• Z Portugalczyków wolny jest też Carlos Queiroz, może (daj Boże) mają z Sousą tego samego agenta?

Komentarz

• nie mają
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Na podstawie obserwacji jego pracy. Kiedyś mocno liczyłem, że zostanie trenerem u nas. Akurat Fiorentina, która prowadził była w mocnej przebudowie. Generalnie jego zespoły próbowały grać piłkę poukładaną, budując akcje od tyłu, a nie bazować na mitycznym „zapierdalaniu”.

Pewnie lepszy byłby Tuchel albo Allegri, ale może nie lubią polskiego żurku.

A tu, jako ciekawostka, bilans Czerczesowa przed przejęciem Legii i reprezentacji Rosji:

https://www.transfermarkt.pl/stanisl...l/trainer/2073
                    Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      nie mają
                      To może agent Carlosa jest chory i poprosili o pomoc agenta Sa Pinto i Sousy!

Komentarz

• Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Na podstawie obserwacji jego pracy. Kiedyś mocno liczyłem, że zostanie trenerem u nas. Akurat Fiorentina, która prowadził była w mocnej przebudowie. Generalnie jego zespoły próbowały grać piłkę poukładaną, budując akcje od tyłu, a nie bazować na mitycznym „zapierdalaniu”.

Pewnie lepszy byłby Tuchel albo Allegri, ale może nie lubią polskiego żurku.

A tu, jako ciekawostka, bilans Czerczesowa przed przejęciem Legii i reprezentacji Rosji:

https://www.transfermarkt.pl/stanisl...l/trainer/2073
                          Ja zapytałem czemu uważasz go za dobrego trenera , a nie po to żeby usłyszeć , że jednak Czerczesow się sprawdził czy z absurdalnymi kandydaturami Tuchela czy Allegriego.

Nie wiem jak grały jego wcześniejsze zespoły natomiast od oglądania Bordeaux krwawiły oczy.

Komentarz

Ja zapytałem czemu uważasz go za dobrego trenera , a nie po to żeby usłyszeć , że jednak Czerczesow się sprawdził czy z absurdalnymi kandydaturami Tuchela czy Allegriego.

Nie wiem jak grały jego wcześniejsze zespoły natomiast od oglądania Bordeaux krwawiły oczy.
                            No to Ci napisałem w pierwszej częściej posta. Mogę to rozszerzyć o doświadczenie z kilku krajów, które zdobył plus ciekawą karierę piłkarską.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Trwa konferencja, kogo Rudy wyciągnie z kapelusza

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                                Trwa konferencja, kogo Rudy wyciągnie z kapelusza
                                Heinz Kuttin

Komentarz

Pracuję...
                                X