Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Krzysztof Stanowski@K_Stanowski

Po rozmowie ze Zbigniewem Bońkiem.

Na 100 procent nie:
    Giampaolo
    Bjelica

Na 99 procent nie:
    Spaletti

Program specjalny trwa.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Stocovietti

Komentarz

• Sa tylko dwie mozliwe opcje, mianowicie doswiadczony i uznany Franz Smuda, badz mlody, gniewny Tomasz Hajto.
        Smuda mowil ze Barce to i jego tesciowa moglaby trenowac bo to samograj, wystarczy miec tylko dobry kontakt z pilkarzami, a ja panie redaktorze biore najgorszy szrot i probuje cos z tego zrobic. Hajto natomiast moglby w koncu abc pilkarstwa przelozyc z teorii na praktyke, tak jak ciagle poucza pilkarzy z najlepszych druzyn w najlepszych rozgrywkach, jakby sam kiedys byl Lewandowskim, Messim i Ronaldo w jednym. Ewentualne niepowodzenia moglby odreagowywac w kasynach, gdzie lubi wyzywac sie na innych.

A tak na serio to moze Sarri, ktory chcialby pokazac ze nalezy do topu trenerow, tylko jeszcze pozostaje aspekt finansowy, no i brak doswiadczenia pracy z kadra narodowa, podobnie jak Brzeczek, tylko czy on sam chcialby sie tego podjac? Tuchel to jednak chyba zbyt wygorowane oczekiwania finansowe.

Faworytem ktos z Wloch, ale Boniek lubi zaskoczyc, a na pewno po chlodnej analizie doszedl do wniosku, ze koncowka jego kadencji z Wujem bedzie rzutowac na calosc jego prezesury, bo druzyna nie rokuje na dobre rozpoczecie eliminacji i co najwazniejsze na dobra gre w trakcie Euro.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
          Stocovietti
          Boże chroń! Lepszym wyborem mogą być Magieranni lub Papszunini, tak czy inaczej Italiani ...
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ja to się zastanawiam, skąd Wam takie nazwiska jak np. Tuchel przychodzą do głowy? Serio to jedynym powodem nie zatrudnienia go miałoby być to, że "chyba za drogi"? Czy może jednak Zibi ma z nim jakieś kontakty o których nie słyszałem? A moze TT ma jakieś doświadczenie jako selekcjoner, by w ogóle o nim rozmawiać? Tak tylko pytam z ciekawości, bo mnie by ten trener nigdy do łba nie przyszedł jako potencjalny nasz selekcjoner ale może czegoś nie dostrzegam

Komentarz

• Oj, niektórzy mogą być bardzo zaskoczeni jak w czwartek Boniek przyprowadzi na konferencję Skorżę Macieja

Komentarz

• Skorża w Dubaju więc nie przyprowadzi.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                  Oj, niektórzy mogą być bardzo zaskoczeni jak w czwartek Boniek przyprowadzi na konferencję Skorżę Macieja
                  Albo Magierę
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Chętnych powinno nie brakować.
                    Dużo do wygrania ( EURO) , mało do stracenia, bo zawsze można zwalić, że to zespół Brzęczka.

Komentarz

• Przesłuchałem wczoraj kawałek programu na Kanale Sportowym. Stanowski powiedział, że gadał z Bońkiem przez telefon i z rozmowy wynika, że:
                      1. W czwartek Boniek na pewno nie przedstawi nowego selekcjonera;
                      2. Giampaolo na 1000% nie zostanie zatrudniony;
                      3. Boniek z polskich trenerów najbardziej ceni Probierza, Stokowca, Papszuna i... Magierę;
                      4. Boniek nie ceni Michniewicza, a przynajmniej nie jako selekcjonera.

Słuchałem tylko pół godziny, więc nie wiem czy powiedział jeszcze coś ciekawego

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                        Chętnych powinno nie brakować.
                        Dużo do wygrania ( EURO) , mało do stracenia, bo zawsze można zwalić, że to zespół Brzęczka.

Czyli jak wyjdzie to sukces i ordery na siebie, a jak nie to na Brzęczka, żyć nie umierać

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                          Przesłuchałem wczoraj kawałek programu na Kanale Sportowym. Stanowski powiedział, że gadał z Bońkiem przez telefon i z rozmowy wynika, że:
                          1. W czwartek Boniek na pewno nie przedstawi nowego selekcjonera;
                          2. Giampaolo na 1000% nie zostanie zatrudniony;
                          3. Boniek z polskich trenerów najbardziej ceni Probierza, Stokowca, Papszuna i... Magierę;
                          4. Boniek nie ceni Michniewicza, a przynajmniej nie jako selekcjonera.

Słuchałem tylko pół godziny, więc nie wiem czy powiedział jeszcze coś ciekawego
                          Borek leciał z głowy z pierwszymi lepszymi polskimi treneremi Nie przywiązywałbym do tego uwagi.

A co do decyzji to Włodarczyk pisze, że dziś albo w poniedziałek ma być decyzja.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Zamiana Brzęczka na Stokowca czy Probierza była by czystym absurdem. Co oni mogli by powiedzieć takiemu Lewandowskiemu? Nawet Rudy chyba się już zraził się do polskiej myśli szkoleniowej. Mam przynajmniej taką nadzieję.

Komentarz

• #PauloSousa, contatti in corso per diventare il nuovo CT della #Polonia
                              @SkySport
                              WDG DI Marzio
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Włoch będzie. To wybór logiczny przy tej ilości kadrowiczów grających w Italii. Odpada problem komunikacji, rozumienia taktyki.

Komentarz

Pracuję...
                                X