Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Tylko Janek Urban może przywrócić tej drużynie radość z gry w piłkę

Może jakaś ankietka?
    Wszyscy doskonale pamiętamy jak Jacek Magiera potrafił przywrócić radość gry naszej drużynie, więc.....

Komentarz

• Massimiliano Allegri jest wolny, pomarzyć zawsze można...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Dla samej sytuacji w której znalazłby się teraz Mioduski, bez drużyny i bez trenera to trzymam kciuki za Michniewicza.

Pewnie, chvj z Legią; ważne, że Mioduski w tarapatach!

Aż boję się pomyśleć co się u Ciebie roi w głowie jak drużyna Legii wsiada do samolotu... bez drużyny i bez trenera...
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• To rudy zadziwił dziś całą Polskę

Ciekawe jaki udział miał w tym Lewandowski. Bo chyba nie można mieć wątpliwości, że nie maczał w tym paluchów.

Czas chyba na jakieś zagraniczne nazwisko, bo w Polsce bieda.

A jak będzie do Czesio to beka w chvj
          q[-_-]p

Komentarz

• Kiedy zobaczyłem kalendarz eliminacji, to byłem pewien, że dostaniemy takiego newsa w marcu
            ​​​​​​ Przynajmniej tyle dobrego, że stało się to wcześniej, szkoda jednak zmarnowanych dwóch lat.

Komentarz

• Wczoraj Marco Giampaolo zwolniony z Torino.

Komentarz

• Przede wszystkim należy to odebrać jako przyznanie się do błędu przez Rudzielca.

Komentarz

• Na portalu branżowym już lista kandydatów

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-noz...j,1045799.html

W tym momencie w Europie jest wielu trenerów bez pracy. Prezes związku prawdopodobnie ma już kandydata, z którym ustalił warunki kontraktu. Trudno myśleć, że zdecydowałby się na zwolnienie Brzęczka, nie mając opcji zastępczej. Boniek na co dzień mieszka we Włoszech i eksperci wskazują, że może zdecydować się na zatrudnienie kogoś właśnie z Półwyspu Apenińskiego. W gronie kandydatów wymienia się tak znanych szkoleniowców jak: Massimiliano Allegri, Maurizio Sarri czy Luciano Spalletti. Kilka tygodni temu posadę w Paris Saint-Germain stracił Niemiec Thomas Tuchel. Stało się to niedługo po tym, gdy poprowadził zespół do finału Ligi Mistrzów. Na rynku dostępni są także m.in. Hiszpan Ernesto Valverde czy Szwajcar Lucien Favre. Zatrudnienia nie mają także Vincenzo Montella z Włoch oraz Portugalczyk Leonardo Jardim. Wszyscy wymienieni szkoleniowcy w ostatnich miejscach pracy zarabiali zdecydowanie większe pieniądze niż Brzęczek. On zarabiał ponoć ok. 20 tysięcy euro miesięcznie.

„Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Kanał Sportowy
                    @Sportowy_Kanal
                    ·
                    1 g.
                    Jerzy Brzęczek ZWOLNIONY z funkcji selekcjonera reprezentacji, a my odpalamy program specjalny: BIAŁO-CZERWONY ALARM od 15:00!

Będą łączenia, telefony i twarda analiza rządów Brzęczka i wizja najbliższej przyszłości kadry

e:
                    Zbigniew Boniek o zwolnieniu Brzęczka. "Nie było wyjścia"

ROBERT BŁOŃSKI
                    44 minuty temu

Jerzy Brzęczek na razie został tylko odsunięty od pracy w charakterze selekcjonera. Formalnie zwolniony zostanie w czwartek 21 stycznia na zarządzie PZPN. Wiadomo już jednak, że była to decyzja podjęta tylko przez Zbigniewa Bońka. Zdobyliśmy komentarz prezesa PZPN.

- Skoro podjąłem decyzję o zwolnieniu Jurka, to jest to decyzja dobra i przemyślana. Przemyślałem pewne kwestie, popatrzyłem do przodu, co może się wydarzyć i uznałem, że trzeba postąpić właśnie w ten sposób. Szkoda mi Jurka, to dobry człowiek, ale nie było wyjścia. Jedziemy dalej. W kwestii następcy się w tym momencie nie wypowiem. Do czwartku, do godziny 15 nie powiem niczego więcej – powiedział nam prezes PZPN, Zbigniew Boniek.
                    Onet.
                    Ciekawe jaką jego zdaniem była decyzja o zatrudnieniu.
                    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• nasi już coś wiedzą, z Dynamem ewidentnie efekt nowej miotły

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Dla samej sytuacji w której znalazłby się teraz Mioduski, bez drużyny i bez trenera to trzymam kciuki za Michniewicza.

E tam Michniewicz, Vuko jest wolny.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Pewnie, chvj z Legią; ważne, że Mioduski w tarapatach!

Aż boję się pomyśleć co się u Ciebie roi w głowie jak drużyna Legii wsiada do samolotu... bez drużyny i bez trenera...
                          To by dopiero miał Mioduski "tarapaty". Albo jakby jeszcze ISIS wyjebał nam stadion w powietrze podczas meczu. Marzenie Kijka - Mioduski bez kibiców, stadionu, piłkarzy i trenera.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jak można się cieszyć z ewentualnych problemów Legii? Trzeba być albo z bułgarskiej albo Hadajem albo ....***!

Z tego co słyszałem Czesio bierze z Legii coś około tego co miał Brzęczek w kadrze, musiałby dostać ze dwa razy więcej żeby się skusić, tak mi się wydaje. Będzie jakiś Italianiec.
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Za WP: jednym z kandydatów jest Marco Giampaolo, zwolniony w poniedziałek rano z Torino.
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Teraz to każdy będzie kandydatem.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X