Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Polska też tak potraktowała te spotkania, spójrz na tabelkę. Jedynie 3 bramkarz nie został sprawdzony.

Pozostaje pytanie czy w meczu o większą stawkę też udałoby się zagrać na zero z tyłu z Włochami i zdobyć punkt, natomiast to jest właśnie ten poziom na jakim Polacy faktycznie są tzn. powalczą z poważnym rywalem i pewnie wygrają ze słabszą teoretycznie od siebie reprezentacją jak Bośnia np.
    A dokładniej czwarty

Komentarz

Polska też tak potraktowała te spotkania, spójrz na tabelkę. Jedynie 3 bramkarz nie został sprawdzony.
      Gwoli ścisłości to w meczach LN nie "zostało sprawdzonych" pięciu z powołanych zawodników.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie ma co deprecjonować spotkań w Lidze Narodów. Mecze z Włochami i Holandia będą miały niebagatelną stawkę, gdyż to m.in. z nimi bijemy się o pierwszy koszyk w eliminacjach do Mundialu. A ile wart jest taki koszyk, to wiadomo chociażby po ostatnich kwalifikacjach. Także ja bardzo chętnie bym zobaczył Włochów i Holendrów olewajacych te spotkania

Komentarz

Mówisz o których spotkaniach? Holandia grała na pół gwizdka i opędzlowała nas bez mydła, Bośnia u siebie wystawiła głebokie rezerwy gdzie my graliśmy pierwszym składem. Z Włochami cud że nie przegraliśmy.
          Ja się akurat z tym artykułem z Weszło całkowicie zgadzam, jeżeli po dwóch latach pracy Brzęczka ktoś się cieszy, że w dwóch meczach (na jakieś 20) zagraliśmy klepką i wyszło kilka podań z rzędu i to w spotkaniach, gdzie nikomu poważnemu się nie chce biegać, to dajmy sobie spokój.

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta

Mówisz o których spotkaniach? Holandia grała na pół gwizdka i opędzlowała nas bez mydła, Bośnia u siebie wystawiła głebokie rezerwy gdzie my graliśmy pierwszym składem. Z Włochami cud że nie przegraliśmy.
            Ja się akurat z tym artykułem z Weszło całkowicie zgadzam, jeżeli po dwóch latach pracy Brzęczka ktoś się cieszy, że w dwóch meczach (na jakieś 20) zagraliśmy klepką i wyszło kilka podań z rzędu i to w spotkaniach, gdzie nikomu poważnemu się nie chce biegać, to dajmy sobie spokój.
            No nie żartuj.

Z Włochami cud że nie przegraliśmy.
            Ale jednak nie przegrali.

gdzie nikomu poważnemu się nie chce biegać, to dajmy sobie spokój.
            Skąd taki wniosek? Po wynikach innych spotkań czy po czym? Jeśli tak(co nie jest prawdą) to niech oni dadzą sobie spokój ze sportem.

Nie wiem co tam w weszło napisali ale nie będę zaprzeczał, że podobało mi się to zgrupowanie. Nie zachłysnąłem się i stąpam po ziemi ale po prostu dali mi wczoraj trochę radości w tym smutnym żyjącym polityką i wirusami czasie

Komentarz

• Komentarz

• Zmiany w kadrze reprezentacji Polski
                09.11.2020

Bartłomiej Drągowski, Michał Karbownik oraz Damian Kądzior nie wezmą udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski, która w Katowicach przygotowuje się do ostatnich w tym roku meczów: towarzyskiego Polska – Ukraina (Chorzów, 11 listopada) oraz dwóch spotkań Ligi Narodów UEFA Włochy – Polska (Reggio Emilia, 15 listopada) i Polska Holandia (Chorzów, 18 listopada). Dodatkowe powołanie otrzymał Przemysław Płacheta.

Bartłomiej Drągowski zgodnie z decyzją władz sanitarnych Włoch wraz z całą drużyną ACF Fiorentina został wysłany na dziesięciodniową kwarantannę. Jest ona wynikiem wykrycia obecności koronawirusa u jednego z zawodników klubu.

Michał Karbownik w ubiegłym tygodniu uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, który automatycznie wykluczył zawodnika Legii Warszawa ze zgrupowania reprezentacji Polski.

Damian Kądzior po ustaleniach z selekcjonerem reprezentacji Jerzym Brzęczkiem pozostał z kolei w swoim klubie – SD Eibar. Reprezentant Polski ze względu na zmianę barw klubowych w ostatnim okienku transferowym nie wziął udziału w okresie przygotowawczym. Z tego powodu zarówno zawodnik, jak i selekcjoner uznali, że dla Kądziora znacznie lepszym rozwiązaniem będzie pozostanie w klubie i trening z drużyną, który pozwoli mu skutecznie powalczyć o miejsce w składzie SD Eibar.

W związku z absencją powyższych graczy do reprezentacji Polski dołączył Przemysław Płacheta, który pierwotnie był powołany przez Macieja Stolarczyka do kadry U-21. Zawodnik Norwich City będzie brany pod uwagę do gry w meczu towarzyskim Polska – Ukraina, po którym dołączy do reprezentacji Polski do lat 21, która w Opalenicy przygotowuje się do ostatniego meczu eliminacji EURO U21 przeciwko drużynie Łotwy.
                https://www.laczynaspilka.pl/repreze...ntacji-polski1
                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• "Przećwicić na Holendrach.". Jerzy Engel właśnie w TVP Sport 4-4-2.

Komentarz

• Reprezentacja Brzęczka realizuje cele, mieli awansować na Euro i awansowali, mieli utrzymać się w dywizji A i utrzymali się. Dla PZPN liczy się konkretny wynik i ten wynik na razie jest.

Jutrzejszy mecz z Holandią wiele wyjaśni i jeżeli na boisku nie będzie widać reakcji to trzymanie Brzęczka na ławce nie będzie miało sensu. Jak ktoś taki jak Lewandowski publicznie wyraża zastrzeżenia to jest to poważny problem i czas na poważnego selekcjonera z nazwiskiem.

A co do brzęczka to sam jest sobie winien, jak się wystawia Sebusia Szymańskiego w poważnym meczu to efekt jest jaki jest. Ja gdy usłyszałem hymn w wykonaniu piłkarzy Italii to wiedziałem że będzie w pisdę. Italia zagrała kawał dobrej piłki i nie tylko Polska tego wieczoru nie miałaby szans. Trochę mają Włosi problem z wykończenien ale generalnie to jest zespół top 4-6 w Europie.

Komentarz

• A co z U21? Tam jakieś szanse były na awans z 2 miejsca jednak Islandia ma podobno dostać walkowera za odwołany mecz z Armenią i przeskoczy nas o punkt w tabeli drugich miejsc i to ona pojedzie na Euro. Potwierdzi ktoś bądź zaprzeczy z tym wo dla ISL bo różnie w necie piszą? Nigdzie jasnej informacji nie widzę.

Komentarz

• Odpadli.

Wbrew pozorom ważny mecz z Holandią. Ewentualna wygrana może sprawić, że na 95 % zagramy w barażach do mundialu.
                        Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                          Odpadli.

Wbrew pozorom ważny mecz z Holandią. Ewentualna wygrana może sprawić, że na 95 % zagramy w barażach do mundialu.
                          A gdzie można o tym więcej przeczytać?

Komentarz

Odpadli.

A coś jaśniej ?
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W barażach zagra 10 drużyn z 2 miejsc w grupach eliminacyjnych do mundialu + 2 najlepsze zespoły z Ligi narodów , które w grupie eliminacyjnej były poza pierwszą dwójką.
                              , czyli wygrywając mamy 10 pkt i w całej klasyfikacji LN jesteśmy za:
                              Włochami
                              Belgią
                              Francją
                              Portugalią
                              Hiszpanią
                              może Danią, Anglią.

Wręcz niemożliwe, aby dwie z tych reprezentacji były poza pierwszą dwójką.

Przy remisie/porażce dodatkowo wyprzedzą nas Holendrzy, Niemcy, może Ukraina.

Nawet w tym przypadku ciężko przypuszczać żeby dwie z tych wymienionych wyżej Reprezentacji znalazły się poza pierwszą dwójką w el. MŚ.

Komentarz

W barażach zagra 10 drużyn z 2 miejsc w grupach eliminacyjnych do mundialu + 2 najlepsze zespoły z Ligi narodów , które w grupie eliminacyjnej były poza pierwszą dwójką.
                                , czyli wygrywając mamy 10 pkt i w całej klasyfikacji LN jesteśmy za:
                                Włochami
                                Belgią
                                Francją
                                Portugalią
                                Hiszpanią
                                może Danią, Anglią.

Wręcz niemożliwe, aby dwie z tych reprezentacji były poza pierwszą dwójką.

Przy remisie/porażce dodatkowo wyprzedzą nas Holendrzy, Niemcy, może Ukraina.

Nawet w tym przypadku ciężko przypuszczać żeby dwie z tych wymienionych wyżej Reprezentacji znalazły się poza pierwszą dwójką w el. MŚ.
                                Ciekawe. Czy można rozumieć, ze możemy przegrać wszystkie mecze w grupie el do MŚ a i tak w tej sytuacji zagramy w barażach?

Komentarz

Pracuję...
                                X