Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• "Nominacje z polskiej ligi zostaną podane 28 września."

Komentarz

• Brzęczka powołania na kadrę.

Znamy powołania do reprezentacji Polski na mecze z:

✅ Finlandią (07.10., 20:45, Stadion Energa Gdańsk) - mecz towarzyski,

✅ Włochami (11.10., 20:45, Stadion Energa Gdańsk) - Liga Narodów,

✅ Bośnią i Hercegowiną (14.10., 20:45, Stadion Wrocław) - Liga Narodów. pic.twitter.com/FLuhErsxbV

Lista powołanych na mecze z Finlandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Bartłomiej Drągowski

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Bochniewicz, Kamil Glik, Tomasz Kędziora, Aradiusz Reca, Maciej Rybus, Sebastian Walukiewicz, Michał Karbownik, Artur Jędrzejczyk

Pomocnicy: Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Kamil Jóźwiak, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Sebastian Szymański, Jakub Moder, Piotr Zieliński

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek
        Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/jerzy-b...wiska/152216-n

Komentarz

• https://youtu.be/xU-gA45GZqc Tęczowy Ksysio na temat biografii pana trenera

Komentarz

• Zieliński z koroną.
            q[-_-]p

Komentarz

• Rafał Pietrzak (Lechia) dowołany na zgrupowanie reprezentacji z powodu wirusa u Macieja Rybusa.
              TT.
              Gdzie jest Puchacz?

e: dowołany także Alan Czerwiński z Lecha.

e1:

Właśnie w Sportowym Wieczorze usłyszałem od rzecznika kadry taką oto odpowiedź na pytanie czy nie należy się się martwić o zawodników, którzy byli na kawie z Rybusem: "Byli w maseczkach". Na kawie w maseczkach .
              Dodać należy, że z Rybusem podróżował Krychowiak.
              Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Puchacz to sie przyda w U21.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Puchacz to sie przyda w U21.
                  W sumie racja, niech będzie
                  A tak przy okazji z innej beczki, dzisiejszy i kolejne mecze z kibicami na trybunach? Pytam poważnie bo ja już nie ogarniam. Wiem jedynie, że U-21 SWE - ARM w Lublinie przy pustych trybunach.

Komentarz

• Jaki jest sens dawania 2 bramkarzy na ławkę?
                    Mioduski won
                    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                      Jaki jest sens dawania 2 bramkarzy na ławkę?
                      Być może chce wpuścić Skorupskiego na drugą połowę a trzeci bramkarz jest w razie jakiegoś nieszczęścia. Tak to sobie tłumaczę
                      U Finów też widzę dwóch Br na ławce.

Komentarz

• Dobry mecz tych którzy byli motorami tej druzyny w 2016 (Grosicki, Milik), to i dobry wynik.
                        Ale oni wiecznie młodzi i w formie nie będą, przynajmniej ten pierwszy.
                        No i też brak Piotra wiecznie zesranego na kadrze zrobił swoje.

Komentarz

• Za to reprezentacja U19 Magiery była dzisiaj tragiczna z Danią, różnica w grze, zwłaszcza w pierwszej połowie była ogromna...
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Obejrzałem 20 minut U21 pod wodzą Czesia i wyłączyłem. Nie da się na to patrzeć. Jakby grali ze sobą pierwszy raz. Aczolwiek eliminacje przejebane bynajmniej nie tym meczem.

Komentarz

• Oglądajcie Krychowiaka, każdą sytuację, nawet taką bez piłki.

Komentarz

• Moder to będzie kawał piłkarza. Nie popełnił ani jednego błędu w pierwszej połowie, niezła technika, podanie.

Komentarz

Pracuję...
                                X