Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Będący w topowej formie Lewandowski dziś na ławce.
    Czyżby Brzeczek chronił go przed atakiem rakietowym dżihadystów, a może planujemy oddać zwycięstwo naszym starszym braciom w wierze na ich terenie w ramach przeprosin za wyssany z mlekiem matki antysemityzm .
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
      Będący w topowej formie Lewandowski dziś na ławce.
      Czyżby Brzeczek chronił go przed atakiem rakietowym dżihadystów, a może planujemy oddać zwycięstwo naszym starszym braciom w wierze na ich terenie w ramach przeprosin za wyssany z mlekiem matki antysemityzm .
      Albo chce pokazać, że nawet bez Lewego można z Żydami wygrać auuuu!

Komentarz

• Albo szykuje Lewy-sioł na Narodowym...

Komentarz

• MC z Liverpoolem to nie grały tydzień temu?
          Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja pitole. Serio nie ma specjalistów, którzy zadbaliby o murawę na narodowym? Co mecz to jakiś problem. Dziś jakaś piaskownica

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
              Ja pitole. Serio nie ma specjalistów, którzy zadbaliby o murawę na narodowym? Co mecz to jakiś problem. Dziś jakaś piaskownica
              Specjaliści są tylko czy ktoś ich słucha ?
              Jak to u nas często bywa wszystko robione jest na odpierdol.
              Dawniej trawa odpadała całymi płatami więc zaczęto piaskowanie no i efekt jest widoczny.
              Gdyby Boniek miał jaja to już dawno zagroziłby rozgrywaniem meczów na innych stadionach a tak tylko sankcjonuje to partactwo.
              Czy ktoś zna podobny przypadek zeby licząca się reprezentacja w europie grała kolejny raz na tak fatalnej murawie mając do dyspozycji 4 inne obiekty min 40 tys ?

Komentarz

• Co Lewy zrobił to brak mi słów

Komentarz

• Niby grupa słaba, gra Polaków w wielu spotkaniach też, ale ostateczny bilans imponujący 8-1-1.
                  Oby więcej takich eliminacji i takich losowań (aż mi skóra cierpnie na wspomnienie grup, jakie losowaliśmy w latach dziewięćdziesiątych brrr).

Komentarz

• Jeśli Brzęczek dalej bedzie słuchał Lewego to moze do konca Euro zostanie

Teraz dawać Anglię w grupie i będzie git
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Teraz dawać Anglię w grupie i będzie git
                      Czyli tradycyjny wpierdol. Dla mnie te tradycyjne prośby o wylosowanie Anglii czy Niemców w grupie na dużym turnieju to jakiś masochizm.

Komentarz

• Dla mnie eliminacje mogły się zakończyć na drugim wpitolu wobec żydowni.
                        Ale i dzisiejsze zwycięstwo przyjmuję za dobrą monetę.
                        Brawo Panowie. Do boju Polsko!
                        Ostatnio edytowany przez szaka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Co bramka to piękniejsza. Szymańskiemu chyba starsi koledzy opowiedzieli o serialu Tsubasa i piłce przebijającej siatkę w czołówce - bo postanowił stestować czy tak się da. Lewy ośmiesza kilku zawodników naraz przy obu następnych bramkach... bajka. Babole w obronie i kasztaniaste strzały Zielińskiego do zapomnienia

Komentarz

Czyli tradycyjny wpierdol. Dla mnie te tradycyjne prośby o wylosowanie Anglii czy Niemców w grupie na dużym turnieju to jakiś masochizm.
                            Tak z ciekawości, to Włosi czy Hiszpanie serio będą wygodniejsi? Podejrzewam, że w szczególności z tymi drugimi, to się może skończyć dramatycznie. A z Niemcami się jakoś ostatnio grać nauczyliśmy wreszcie. Ja ujmę to inaczej - uniknąć Portugalii i będzie dobrze. Ciekawie by było zagrać wreszcie z Turcją.

Komentarz

Nie mogę się tego pozbyć, zawsze na takie losowanie liczę.

Komentarz

• Z pierwszego koszyka tylko Ukraina .

Komentarz

Pracuję...
                                X