Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    bądż wydarzy się jakaś kontuzja...
    Właśnie zobaczyłem coś takiego z meczu i widzę, że wczoraj ktoś nad nim czuwał, jakimś cudem nic się nie stało:
    https://twitter.com/i/status/1183617178311901185

Meczu nie widziałem ale czytając pobieżnie TT ludzie w większości zadowoleni z gry. Ciekawi mnie Krychowiak. Wystawili go w końcu coś na wzór gry w Loko? Bardziej z przodu, ciąg na bramkę, strzały? Czy po Brzęczkowemu na DM obok Góralskiego?

Niestety przegapiłem dopiero powtórkę w TVP Sport i widziałem same gole w necie ale czytając forumkę coś tam pozytywnego o grze można wyczytać

e:
    Dzięki.
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Góralski go asekurował, Krychowiak mógł spokojnie ciągnąć w kierunku bramki.

Komentarz

• No i asysta drugiego stopnia Krychy przy pierwszej bramce palce lizać

Komentarz

• W dwóch ostatnich meczach najwięcej wygrał Szymański, najwięcej przegrał Klich. Brawo dla trenera Furmana Nie zakwalifikować się do turnieju gdzie będzie grała prawie cała "poważna" Europa to byłby wyczyn.
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• W życiu bym się nie spodziewał, że będę chwalić Górala, wprawdzie nadal to drewno połączone z drwalem ale jakieś takie wyrobione i z zapałem do gry, nawet nie szydzę, Góralski pewnie czwarty, no minimum piąty w ocenie pomeczowej.
            Generalnie drużyna wyglądała lepiej niż na Łotwie. Szymi zagrał nie gorzej niż na Łotwie, ale na tle dużo lepiej dysponowanej drużyny już taki mistrzu nie był plus bezsensowna kartka za stempel, nie umniejsza to jednak za bardzo, że generalnie jego debiut należy oceni bardziej niż pozytywnie i tylko idiota "zapomni" o tym, że powinien już grać - niekoniecznie całe mecze (siostrzeniec wróci i może być pozamiatane). Bereś udowodnił, że na prawej obronie jest jedynym rozsądnym wyborem.
            Natomiast wczoraj dostalibyśmy łomot od drużyn z wyższej półki europejskiej i na razie słabo widzę nadchodzący turniej.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Natomiast wczoraj dostalibyśmy łomot od drużyn z wyższej półki europejskiej i na razie słabo widzę nadchodzący turniej.
              Dlatego cieszyć się należy chyba jedynie z tego że trafiliśmy taką słabą grupę

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Tego nie wiesz. Inaczej wychodzi się mentalnie, taktycznie, wolicjonalnie(czy jak to tam zwał) na Macedonię a inaczej na Włochów, Holendrów czy Niemców. Często i padaką można wygrać z niby teoretycznie silniejszym. Dziwne gadanie co by było wczoraj gdyby coś tam ktoś był inny. Mało takich meczów się widziało?

Komentarz

• Pozostanę przy swoim zdaniu, aczkolwiek przyznaję że mental ma olbrzymie znaczenie i z pewnością mecz z Niemcami by wyglądał inaczej pod kątem zaangażowania, jednak taktyki i schematów by dzięki temu nie przybyło.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                    Tego nie wiesz. Inaczej wychodzi się mentalnie, taktycznie, wolicjonalnie(czy jak to tam zwał) na Macedonię a inaczej na Włochów, Holendrów czy Niemców. Często i padaką można wygrać z niby teoretycznie silniejszym. Dziwne gadanie co by było wczoraj gdyby coś tam ktoś był inny. Mało takich meczów się widziało?
                    Po 1,5 średniego meczu pompujemy balonik?
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                      Po 1,5 średniego meczu pompujemy balonik?
                      Czy ja napisałem cokolwiek by było to tak odebrane? Żadnego balona nie pompuję, nie wiem skąd taki wniosek.
                      Zresztą od pompowania balonika to są media.

Komentarz

• Świetna inicjatywa PZPN: https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka
                        Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Właśnie teraz w magazynie Gol Ekstra zobaczyłem jak Romanczuk buracko zachował się względem Furmiego nie podając mu ręki przed pierwszym gwizdkiem podczas losowania

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                            Właśnie teraz w magazynie Gol Ekstra zobaczyłem jak Romanczuk buracko zachował się względem Furmiego nie podając mu ręki przed pierwszym gwizdkiem podczas losowania
                            A ja dodatkowo dowiedziałem się, że jest reprezentantem Polski a ciotka Wiki pisze, że ma nawet status 1A .

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                              A ja dodatkowo dowiedziałem się, że jest reprezentantem Polski a ciotka Wiki pisze, że ma nawet status 1A .
                              W trybie dyscyplinarnym powinien być z niej bezpowrotnie usunięty.

Komentarz

• E:
                                Dla Łukasza Piszczka mecz ze Słowenią będzie meczem pożegnalnym z kadrą.

Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X