Reprezentacja

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Ivan Drugi
    Legionista
    • 02.2013
    • 5275

    Zamieszczone przez Barto(L)d
    A ja mam pytanie z innej beczki w kontekście problemu z obrońcami, a zwłaszcza ich grą. Na meczu z Portugalią nie padło ze strony komentatorów nazwisko Bielika, jako kandydata do gry w pierwszej reprezentacji. Czy on w młodzieżówce się nie wyróżnia? Ktoś coś?
    Słyszałem w jakiejś tv że dawał radę , zwłaszcza w pierwszym meczu z Portugalią . Do czerwca przyszłego roku to chyba nikt z młodzieżówki w kadrze A nie zagra .

    Komentarz

    • beadam
      Legionista
      • 11.2018
      • 1

      czesc

      Komentarz

      • jednopostowiec
        niezrzeszony
        • 03.2013
        • 1619

        Młodzieżówka poznała rywali na mistrzostwach Europy:
        Włochy/Hiszpania/Belgia
        ...na bogato
        Terminarz:
        16 czerwca - Belgia
        19 czerwca -€“ Włochy
        22 czerwca -€“ Hiszpania

        Komentarz

        • Raczej
          Lubelak
          • 02.2009
          • 4929

          Faktycznie nieźle

          Komentarz

          • Neg
            Legionista
            • 11.2010
            • 2687

            Zamieszczone przez Majkisek
            A ja jeszcze raz powtarzam, nie dostaÅ‚ Krychowiaka, o ktÃłrego biÅ‚o siÄ™ PSG, tylko gracza Stade Rennes. Nie dostaÅ‚ Glika, ktÃłry wygrywaÅ‚ mistrzostwo Francji, tylko Glika z przeciÄ™tniaka Serie A, itd.

            Sugerujesz, ze Krychowiak z Rennes byl gorszym graczem niz Krychowiak z Sevilli o ktorego bilo siÄ™ PSG? Krychowiak za Nawalki w Rennes byl zaledwie pol roku po czym przeniosl sie do Hiszpanii gdzie trzymal rownie dobry poziom co w Rennes. Tak sie sklada, ze Krycho od 2010 roku z forma pial sie w gore, wiec co to za argument, ze dostal Krychowiaka z Rennes, skoro on w tym Rennes byl jednym z najlepszych srodkowych pomocnikow ligi francuskiej?
            To jakbys chcial napisac, ze Scolari w 2008 roku dostal marnego Ronaldo z Manchesteru a nie Ronaldo o ktorego bil sie Real.
            Chcialem zoobrazowac skale jakich graczy mial do dyspozycji Nawalka, takich jakimi interesowaly sie topowe kluby europy. I nie byl to tylko Krychowiak czy Glik.
            Glik gral w przecietniaku Serie A, ale swoja osoba i gra doszedl do miana legendy w Turynie i gra w przecietniaku gdzie grasz defensywna pilke jak gralo Torino dawalo pole do popisu dla obroncoow i Glik od czasow regularniej gry w Torino byl uwazany za jednego z najlepszych srodkowych obroncow Serie A! Glik w przecietnym Torino zbieral oceny i byl uwazany za jednego z najlepszych obronow Ligi Wloskiej! Jakie znaczenie ma ze gral w przecietnym Torino skoro trzepal on topowe oceny porownywalne do Chelliniego czy Bonucciego?

            Zamieszczone przez Majkisek
            Nie wiadomo jak potoczyłyby się ich kariery, gdyby nie dobra gra w reprezentacji oraz dobrą gra samej reprezentacji.
            Czy Ty sugerujesz, ze Nawalka mial jakikolwiek wplyw na losy karier Krychowiaka i Glika? Lewandowski ma za soba tyle chujowych meczow w reprezentacji, ze az dziwie sie, ze nie trafil z Dortmundu z powrotem do Ekstraklasy Reprezentacja Polski grala po przejecu reprezentacji przez Nawalke z takimi tuzami swiatowej pilki jak: Slowacja, Irlandia, Norwegia, Moldawia, Szkocja, Niemcy i Litwa. Wszystko to byly spotkania towarzyskie o nic gdzie jedynym godnym przeciwnikiem byli oczywiscie Niemcy po czym Krychowiak trafil do Sevilli. Sugerujesz, ze dzieki grze przeciwko Moldawii i Giblartarowi Krychowiak przeszedl do Hiszpanii? Przeciez to niesmieszny zart co teraz napisales.. 50 spotkan w klubowej pilce w ciagu sezonu ma znaczenie. Kilka spotkan w reprezentacji bylo brane pod uwage za czasow lat 90 w rowniez niewielkim stopniu. Nie chce rozpisywac sie dalej, ale powiem tylko tyle, ze Nawalka jest takim zbawcom, ze wlasnie wraca do Eklapy.

            Przepraszam za brak polskich znakow.
            Fanatyczny Tarchomin

            Komentarz

            • Majkisek
              Legionista
              • 11.2009
              • 8891

              No jeśli według Ciebie mecze reprezentacji nie mają wpływu na dalsze kariery piłkarzy to ja nie mam pytań. Rozumiem, że fakt, że najgorętszym okresem transferowym jest okienko po Mundialu to przypadek?

              Nie twierdzę, że Krychowiak czy Glik nie doszliby do Monaco czy PSG gdyby nie dobra gra w kadrze, to by była gruba przesada. Ale dziwnym trafem najciekawsze ruchy transferowe naszych reprezentantów przypadły właśnie na czas AN w kadrze, czyli czas jakiejkolwiek dobrej gry reprezentacji. Dla mnie korelacja jest obustronna.

              Ciekawe czemu Real nie kupił Navasa czy Jamesa przed Mundialem?

              e: przykład Lewego nie trafiony, to nie działa w te stronę.

              Komentarz

              • Neg
                Legionista
                • 11.2010
                • 2687

                Zamieszczone przez Majkisek
                No jeśli według Ciebie mecze reprezentacji nie mają wpływu na dalsze kariery piłkarzy to ja nie mam pytań. Rozumiem, że fakt, że najgorętszym okresem transferowym jest okienko po Mundialu to przypadek?

                Nie twierdzę, że Krychowiak czy Glik nie doszliby do Monaco czy PSG gdyby nie dobra gra w kadrze, to by była gruba przesada. Ale dziwnym trafem najciekawsze ruchy transferowe naszych reprezentantów przypadły właśnie na czas AN w kadrze, czyli czas jakiejkolwiek dobrej gry reprezentacji. Dla mnie korelacja jest obustronna.

                Ciekawe czemu Real nie kupił Navasa czy Jamesa przed Mundialem?

                e: przykład Lewego nie trafiony, to nie działa w te stronę.
                Krychowiak dwa razy wygrywał Ligę Europy z Sevillą a w 2015 był wybrany najlepszym piłkarzem Sevilli a Ty uważasz, że Nawałka miał jakikolwiek wpływ na karierę Krychowiaka? Jemu ta kadra do kariery klubowej nie była do niczego potrzeba. Podobnie jak Glikowi, który przez lata budował swoją renomę w Serie A. Piłkarze nie trenują w kadrze a w klubie. Uważasz, że parę spotkań na Mundialu Kostaryki miało wpływ na karierę Navasa? Naprawdę te 5 spotkań zadecydowało o transferze do Realu a nie zajebisty sezon w Levante? Może Navasa sciągneli tylko dlatego, że na rynku nie było nikogo lepszego a De Gea był nie do wyjęcia z United?

                Rzadko kiedy wielkie transfery robi się przed Mundialem bo piłkarze są sfocusowani na najważniejszym turnieju reprezentacyjnym na świecie?
                Fanatyczny Tarchomin

                Komentarz

                • jednopostowiec
                  niezrzeszony
                  • 03.2013
                  • 1619

                  Oglądacie losowanie EURO20? Można już zacząć pompować balonik?

                  Komentarz

                  • Kwinto
                    Legionista
                    • 11.2016
                    • 75

                    No nie wyjść z tej grupy to będzie żart.
                    Grupa G: Polska, Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia i Łotwa.

                    Komentarz

                    • Jestem
                      Legionista
                      • 12.2016
                      • 3760

                      To się nam fartnęło maksymalnie chyba
                      W Macedonii pewnie będzie awantura a poza tym sama przyjemność ...
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

                      Komentarz

                      • piejo kury piejo
                        Legionista
                        • 12.2012
                        • 2593

                        Kiedy tylko zobaczyłem skład koszyka 3 to od razu wiedziałem na kogo musi Polska trafić i tak też się stało. Mecz z podtekstem politycznym za ostatnie ustawy. Już widzę te tabuny kiboli izraelskich najeżdżających Polskę, to się musi zakońćzyć skandalem.

                        Komentarz

                        • Raczej
                          Lubelak
                          • 02.2009
                          • 4929

                          Izrael
                          Za 2h dokładny terminarz, na Czerskiej burza mózgów i omawiają plan działania.

                          Komentarz

                          • Sugarman
                            Legionista
                            • 02.2014
                            • 3136

                            Grupa taka, że trudno wylosować gorszą, ale i tak czuję, że emocji nie zabraknie
                            To jest taka bardzo wyrównana grupa - mówi Jerzy Brzęczek.
                            „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

                            Komentarz

                            • Marcino
                              Legionista
                              • 05.2015
                              • 5112

                              To teraz szybko zmiana selekcjonera i wychodzimy na parę spotkań przed końcem eliminacji.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

                              To warszawskie ballady ...

                              Komentarz

                              • piejo kury piejo
                                Legionista
                                • 12.2012
                                • 2593

                                Publiczna po losowaniu jeszcze zarzuciła dokument o Ulmach. Przypadek... nie sądzę.

                                Komentarz

                                Pracuję...