Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Żeby wyniki nie dały jasno do zrozumienia, że Brzęczek będzie w kadrze krótko.

Rekord
    Nie no Bonka nie przebije

Nawałka zaczął jeszcze gorzej i z jeszcze gorszym wyborami personalnymi.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Znaczy, że kończył niby z dobrymi wyborami personalnymi...zwłaszcza w pierwszej jedenastce?
      Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; 4194.

Komentarz

• Błaszczykowski zagrał, Lewy miał wolne. Brzęczek sprytnie powiększa przewagę Kuby w ilości spotkań w reprezentacji

Komentarz

• Niech się spotykają gdzie indziej.

Komentarz

• Niech się spotykają gdzie indziej.

Komentarz

• Jest i Kubuś.

Komentarz

• Grubo jedzie Brzęczek. Moim zdaniem fatalny błąd, który obroni się tylko w przypadku 6 punktów. Każdy inny scenariusz z Błaszczykowskim w składzie będzie kompromitacją (tak słabych Włoch nie było chyba nigdy, Portugalia też już nie ta co przed dwoma laty).

Komentarz

• A my jesteśmy taką potęgą, żeby brak 6 punktów w meczach z Włochami i Portugalią nazwywać "kompromitacją"...

Ale wiesz, że nie gramy w siatkówkę?
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No właśnie nie jesteśmy taka potęga, żeby móc sobie pozwolić na branie atmosferoviciow czy też swoich bratanków/siostrzeńców, którzy tej drużynie kompletnie nic nie dają. Jedyna droga jest powoływanie najlepszych/najbardziej perspektywicznych. W takim przypadku jestem w stanie przeboleć ewentualne porażki. Jeśli jednak jesteśmy tacy zajebiści, że stać nas na powoływanie kogoś ewidentnie bez formy, to zadam 6 punktów. Proste.

Komentarz

• Ja też mnie popieram tego powołania. Ale twierdzenie, że przy tym powołaniu brak 6 punktów z Włochami i Portugalią będzie kompromitacją, to wg mnie spora przesada. Chociaż na pewno osłabia to obronną argumentację selekcjonera.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Ja też mnie popieram tego powołania. Ale twierdzenie, że przy tym powołaniu brak 6 punktów z Włochami i Portugalią będzie kompromitacją, to wg mnie spora przesada. Chociaż na pewno osłabia to obronną argumentację selekcjonera.
                        Może uscisle: będzie to kompromitacją selekcjonera, nie kadry rzecz jasna bo zdaję sobie sprawę z naszych ograniczeń. Jednak w Bolonii straciliśmy dwa punkty w sposób mega idiotyczny i wolałbym już nie rozdawać tych punktów na prawo i lewo

Komentarz

• A jak Błaszczykowski w żadnym z tych meczów nie ruszy się z ławki, a 6 punktów nie będzie, to to będzie kompromitacja Brzęczka? Masz na oku kogoś, kto zająłby jego miejsce tego hipotetycznego rezerwowego skrzydłowego i zbawiłby nas?

Komentarz

• Po pierwsze to do tej pory Kuba grał 2/2 w podstawie u Brzęczka, więc ciężko się spodziewać by teraz było inaczej. Po drugie to pytanie jest żywcem wyjęte od naszego selekcjonera. A tak naprawdę to właśnie jego rola jest kogoś wynaleźć. Tak jak Nawalka zrobił z drewnianego Mąki ważna postać w kadrze. Więc nie chce mi się teraz na siłę kogoś wyszukiwać - na pewno na forumce znajdzie się ktoś kto jest bardziej na bieżąco
                            Ja jestem zwykłym kibicem i jedyne co wiem to to, że Blaszczu zawalił z Włochami, nie dał nic z Irlandia a w klubie gnije na trybunach. Młodszy też nie będzie. Czy warto więc wiązać z nim przyszłośc reprezentacji?

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              A jak Błaszczykowski w żadnym z tych meczów nie ruszy się z ławki, a 6 punktów nie będzie, to to będzie kompromitacja Brzęczka? Masz na oku kogoś, kto zająłby jego miejsce tego hipotetycznego rezerwowego skrzydłowego i zbawiłby nas?
                              nie chcę, aby po tym poście pojawił się kolejny klon odwiecznej dyskusji o wadach, zaletach tego pana, o tym kto jest w stanie prosto kopnąć piłkę, a kto nie i kto sam jest fatalny, ale nie wydaje mi się, żeby w aktualnej sytuacji przykładowy Kuchy nie był lepszym wyborem

Komentarz

• Powołania do polskiej reprezentacji to teoretycznie banał, bo Panów Piłkarzy u nas, jak na lekarstwo. Tak się jednak składa, że dziwnym trafem selekcjonerzy je mocno komplikują. Jest 6 lig, z których KAŻDY Polak, który w miarę regularnie pojawia się na boisku powinien mieć z miejsca powołanie. Te ligi to(alfabetycznie): angielska, francuska, hiszpańska, niemiecka, rosyjska i włoska. Do tego piłkarze grający od dechy do dechy w topowych klubach z lig pokroju ukraińskiej, belgijskiej, tureckiej, czy np.: Championship też powinni mieć miejsce z "urzędu". Do tego na prawdę wyróżniajacy się piłkarze nie spełniający powyższych kryteriów oraz ligowcy i w ten sposób wyciągamy maksa z naszego wąskiego potencjału. Jeśli chodzi o niegrających to nie mam nic przeciwko, ale to w absolutnie wyjątkowych sutuacjach np.: człowiek daje dużo kadrze. Świat zna takie przykłady.

Natomiast u nas powołanie dostaje Bednarek, a o Lewczuku, czy Salomonie (tak wiem, że ostatnio zawalił, ale co z tego?) nikt nie pamięta. Kilka analogicznych przykładów pewnie by się jeszcze znalazło. Sam Błaszczykowski to by się może i przydał (jest dobrym przykładem "absolutnie wyjątkowej sytuacji"), ale bardziej, jako ławkowicz, który wprowadza młodzież do "wielkiej piłki". Do gry to napewno się nie nadaje. Alternatywa? Też pomyślałem o KuchymKING-u księciuniu - na ten moment podejrzewam, że na boisku nawet on dał by więcej od Błaszcza. Bo wielu alternatyw rzeczywiscie nie ma.

PS. Rybus dalej z kontuzją?

Komentarz

Pracuję...
                                X