Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    [B]Gianni
    Przeraziłem się. To już wolę Brzęczka.

Komentarz

• Pewnie stara gwardia z lasu ,ustami Piechniczka dała "nieomylnemu" do zrozumienia,że układy rzeczą świętą 😉
      Według mnie ekipa "bońkowych kosmopolitów" mogła zostać dopuszczona do koryta tylko dlatego,że zapewniła starej gwardii dalszy współudział.Jedni warci drugich...dużo pijaru-propagandy z kluczowym wsparciem medialnym ,a wszelkie pato jak zawsze ,tylko po cichu
      Młody Koźmiński łącznikiem ze starym Koźmińskim?...ciekawe czy teraz będzie kolejnym prezesem PZPN.W sumie to Nawałka był kolegą Bońka,a Brzęczek podobnie powiązany z M.K.
      Osobiście nie mam zdania na temat selekcjonera i wcale nie uważam ,że obcokrajowiec tylko dlatego iż nie jest miejscowy sprawdziłby się lepiej.Wszystko się okaże

Komentarz

• Polska reprezentacja wróciła z mundialu z podkulonym ogonem. Robert Lewandowski był chyba najlepszą wizytówką naszej klęski. Ani razu nie pokonał bramkarzy rywali, seryjnie marnował "setki", a jego forma była bardzo kiepska. Być może nowe światło na formę napastnika rzuca wywiad, który ukazał się w najnowszym, sierpniowym "Playboyu".

Robert Lewandowski został zapytany, jak wizerunek wpływa na pewność siebie podczas gry. – Najważniejsze, żeby człowiek czuł się komfortowo. Czuję się dużo lepiej, gdy jestem zadbany w czasie występu na murawie. W trakcie spotkania trudno cokolwiek poprawić, więc dużą rolę odgrywa czas w hotelu – wyjaśnił.

– Lubię mieć fryzurę, w której trenuję na co dzień i przeszkadza mi nawet jeden źle ułożony włos. Perfekcjonizm – dodał król strzelców Bundesligi. Wypowiedź odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Internauci zadają pytanie czy podobne dylematy ma na przykład Luka Modrić.
        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Na miejscu PZPN na poważnie obrałbym cel zdobycia mistrzostwa w 2038, bo powoli kończy się miejsce do grawerowania triumfatorów na spodzie tej statuetki, potocznie zwanej pucharem świata i prawdopodobnie ostatni dostanie pozłacaną kopię na własność.

Komentarz

• Po fatalnej grze na Mundialu naszej Reprezentacji takie ceny biletów na mecze Ligi Narodów z Włochami i Portugalią.
            I kategoria - 180 złotych
            II kategoria - 140 złotych
            III kategoria - 80 złotych
            Mecz Polska - Portugalia odbędzie się 11 października o godz. 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 20 września (czwartek), ale do 23 września wejściówki będą mogli zakupić tylko posiadacze kart kibica. Od 24 września ruszy sprzedaż otwarta.

Starcie z Włochami zaplanowano na 14 października o godz. 20:45, również Stadionie Śląskim w Chorzowie. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 21 września (piątek), a do 24 września wejściówki zakupią tylko posiadacze kart kibica. Od 25 września ruszy sprzedaż otwarta.

Ceny wejściówek na oba mecze są takie same.

Komentarz

• Od czasu pamiętnego meczu z Portugalią (wygwizdany Deyna po zdobyciu bramki bezpośrednio z rożnego) nawet jedna myśl mi nigdy nie przemknęła przez mózgownicę o wyjeździe na ten "stadion" i odradzam zawsze wszystkim chętnym. Szkoda, że ten "remont" trwał tak krótko i nawet jakby za darmo były wejściówki a dowóz był helikopterem z Bemowa, to skorzystałbym tylko z podwózki
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Piątek błyszczał w sparingach, a teraz świetny start sezonu i 4 bramki w pucharze, ciekawe czy Brzęczek na stałe wkomponuje go do kadry.
                Być może mamy jeden z powodów dla którego Kurzawa nie przyszedł do nas ...
                Okazuje się, że po cichu przedłużył kontrakt z Górnikiem, aby KSG zarobiło na nim trochę grosza. Transfer do Amiens nie był bezgotówkowy. Niezły gest wobec klubu w którym się nie przelewa.
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek ogłosił kadrę na mecz Ligi Narodów z Włochami (7 września, 20:45, Bolonia) i towarzyskie spotkanie z Irlandią (11 września, 20:45, Wrocław).

Kadra Polski na mecze z Włochami i Irlandią:

Bramkarze: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Adam Dźwigała, Kamil Glik, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Rafał Pietrzak, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus.

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa, Karol Linetty, Maciej Makuszewski, Taras Romanczuk, Damian Szymański, Piotr Zieliński.

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek.

Na układy nie ma rady.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jeszcze Reca

No zobaczymy co z tego będzie. Cieszy brak powołania dla Grosickiego ale martwi dalsze powoływanie tych co nie grają w klubie.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• + za brak Grosickiego, Pazdana, Jędrzejczyka, peszki i cionka
                      mega - za banderowca

Powołał młodych z Płocka, z którymi pracował i wykręcił mega wynik. Jakich innych młodych miał powołać? Kopczyńskiego? Żyro? Hołownię?
                      Ostatnio edytowany przez LOL3K; 1390.
                      q[-_-]p

Komentarz

• Bednarek i Kamiński co nawet na ławkę się nie łapią.
                        Dźwigała...
                        Jest Błaszczykowski bo wiadomo rodzina.
                        Co do braku piłkarzy Legii to pomijając ich ostatnią formę to myślę że w Legii pogadali z Brzęczkiem by nie powoływał nikogo to przepracują ten okres w klubie. Zabraknie tylko Jose Kante a tak to cała drużyna będzie dostępna.

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                          + za brak Grosickiego, Pazdana, Jędrzejczyka, peszki i cionka
                          mega - za banderowca

Powołał młodych z Płocka, z którymi pracował i wykręcił mega wynik. Jakich innych młodych miał powołać? Kopczyńskiego? Żyro? Hołownię?
                          Czerwiński ?
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Co tam robią ławkowicze Bednarek i Kamiński?

Plażowicz Kurzawa to jakiś niesmaczny żart. Przecież on przed chwilą zaczął dopiero trenować.

Powołań z Wisły Płock nawet nie komentuję.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Bednarek i Kamiński- dużo im jeszcze brakuje

Komentarz

• Papież niczym dobry ojciec nagradza za zagraniczny transfer Na kolejne zgrupowanie pewnie pojedzie Szymański.
                                „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

Pracuję...
                                X