Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Brzęczek... już bardziej bym się Michniewicza spodziewał.
    No cóż, powodzenia!

Komentarz

• Poziom dzisiejszych gwiazdorów - "dziennikarzy" i obrona tej żenady

Przynajmniej jeden członek rodziny Błaszczykowskiego będzie miał bilet. Uf.

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Krzepota trenerem od w-f w reprezentacji. To nie był ten kolega Magiery?
        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• a to nie był jakiś fake news?!

Komentarz

• Ja tam do Brzęczka nic nie mam. I tak Lewy ustawia drużynę.

E: Pińcet
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Efcia Zobacz posta
              a to nie był jakiś fake news?!
              Był, na szczęście!
              #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                Krzepota trenerem od w-f w reprezentacji. To nie był ten kolega Magiery?
                Krzepota chwilę pomasował graczy Counter Strike, a później Magiera wziął go do kadry U20, widocznie zadowolony był ze współpracy z nim w Legii.

Ps. Krzychu, sądząc po aktywności na Twitterze jest w rui. Wybór selekcjonera nie obroni się sam. Swoją drogą ciekawe, że trener którego nikt z nas nie chciał w Warszawe, został selekcjonerem kadry.
                Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Największym plusem zmiany trenera będzie to że pojawia się w kadrze nowe twarze. Mam głęboka nadzieję że Kuchy utrzyma formę a Brzęczek da mu szansę
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zmarnowane lata reprezentacji. Boniek okiwał sam siebie.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                      Zmarnowane lata reprezentacji. Boniek okiwał sam siebie.
                      Po czym wnosisz ?

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
                        Po czym wnosisz ?

Imponująca kariera zawodnicza i trenerska. Aż dziw że nie wybrał Hajty albo Świerczewskiego. Autorytet dla Lewandowskiego, Krychowiaka, Glika? nie sądzę.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                          Imponująca kariera zawodnicza i trenerska. Aż dziw że nie wybrał Hajty albo Świerczewskiego. Autorytet dla Lewandowskiego, Krychowiaka, Glika? nie sądzę.
                          A jakim autorytetem był dla nich Nawałka? W ogóle to kto byłby odpowiednim selekcjonerem według Ciebie?

PS Probierz i Stokowiec też karier nie porobili. Nie wspominając o Broszu.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• A kto powiedział że musi być z Polski...?

Komentarz

• A jaką gwarancję da trener z zagranicy, dla którego pobyt w Polsce może być tylko kolejnym miejscem pracy vide Capello i robota u ruskich?

To dawaj nazwiska obcokrajowców, których widziałbyś w tej roli.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                                A jaką gwarancję da trener z zagranicy, dla którego pobyt w Polsce może być tylko kolejnym miejscem pracy vide Capello i robota u ruskich?

To dawaj nazwiska obcokrajowców, których widziałbyś w tej roli.
                                Bilic?

PS. Nie neguje wyboru Brzeczka.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X