Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że losowanie było dobre.
    Może nie optymalne, bo można było pociągnąć Grecję zamiast Czech z I koszyka (spodobał mi się wrześniowy wyjazd do Lizbony, wyjazd do Aten o takiej samej porze roku byłby mile widziany) i nieco lepiej z 4 i 5 koszyka (np. słabsze piłkarsko Azerbejdżan od Słowenii czy Cypr od Słowacji - a poza tym a propos Cypru patrz wyżej to co napisałem o Grecji), ale nie ma co marudzić.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

http://www.uefa.com/competitions/wor...id=625032.html

Wchodzi 9 pierwszych, a 8 z najlepszych drugich miejsc baraże, tak jak myslałem, a
      Szpakowski jak zwykle sie zamotał
      888

Komentarz

piłkarsko?
        akurat w naszej grupie wyszło że jest tylko dwóch wyraźnych faworytów a mogło być gorzej. Chociaż mysle że Irlandia a może i Słowenia komuś punkty urwą...
        kibicowsko (i ze tak to określe-turystycznie)?
        patrze tak na inne grupy i chyba lepiej wylosować nie mogliśmy, choć dla mnie lepiej zamiast Słowacji mogłyby być Węgry. Teraz tylko licze na jedno przy ustalaniu terminarzu-mecz z Czechami w Pradze w sobote i kilka dni później w środe w Bratysławie ze Słowacją
        piro, wino i co ino!

Komentarz

ogórkowa grupa troche, rozjebiemy wszystkich

Komentarz

Ciekawe jak to będzie z dwumeczem Turcja - Armenia.
            Mam nadzieje, że nie powtórzy się sytuacja z meczami Armenia - Azerbejdżan, które odwołano.
            Cieszę sie, że nie trafiliśmy do grupy I. Z trzeciego koszyka zdecydowanie najbardziej obawiałem się właśnie Danii. Grupa z Holandią i Norwegią też nie byłaby dobra, zwłaszcza, że mamy już złe doświadczenia z bycia w grupie z tymi drużynami (el. MS w 1994 r.).

Komentarz

Czesi są do ogrania u siebie na pewno. Choć o pierwsze miejsce będzie trudno.

Komentarz

Zamieszczone przez Tuzin
                Choć o pierwsze miejsce będzie trudno.
                Będzie bardzo trudno, bo Czesi nieczęsto tracą punkty z ogórkami i słabymi średniakami, a ponadto Słowacja wybitnie im ''leży'' i tłuką Słowaków regularnie czy u siebie, czy na wyjeździe, a nam na wyjazdach ze Słowacją idzie średnio.

Komentarz

Zamieszczone przez Achmed
                  Grupa 3:
                  Polska
                  Irlandia Płn.
                  Słowacja
                  Słowenia
                  San Marino
                  Czechy
                  bardzo podoba mi się to losowanie, mam dość jeżdżenia na reprę do Azji
                  Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

Grupa bardzo fajna zarówno piłkarsko jak i kibicowsko moim zdaniem. Pisząc kibicowsko mam na myśli aspekt wyjazdowy, bo rywali konkretnych pod tym względem raczej nie mamy.
                    Nie jest źle.

Komentarz

Zamieszczone przez Aureliusz
                      Lepiej mogliśmy trafić tylko Grecję zamiast Czech, ale i tak jest bardzo dobrze.
                      Ale i tak z pierwszego miejsca awansować będzie trudno.
                      Nie ma się co martwić na zapas, do ME w ogóle mieliśmy nie awansować (Portugalia, Belgia, Serbia) a awansowaliśmy z I miejsca. Wszystko w głowie Leo i nogach grajków. Ja uważam źe losowanie było dobre. Teraz czekam na grupy ME. Chcę Niemców i Włochów.
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

W grupie ME przydałyby się Czechy - tak na przetarcie el. MŚ

Komentarz

Zamieszczone przez Carlos (L)
                          nowe koszulki reprezentacji Polski na Euro 2008 i eliminacje do MS

http://www.subsidesports.com/uk/stor...list.jsp?id=37,
                          czy tylko mnie razi to logo "Polska"?
                          po cholerę to?

Komentarz

Mnie oprócz napisu drażni to skaczące zwierzątko pod godłem
                            888

Komentarz

Zwierzątko powinno iść na miejsce ''loga'' (które do wyjebania) i dobra koszulka by była
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Dokładnie, byłoby git. Prosto, czytelnie, klasycznie. Lepiej być nie musi.

Komentarz

Pracuję...
                                X