Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://twitter.com/K_Stanowski/stat...66350329733120
    Stanowski już robi swoje. Mogli mieć każdego, ale wybrali właśnie jego
    „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Pierwsza myśl po przeczytaniu informacji o Brzęczku: kogoś zdrowo [email protected]#@. Ale zaraz potem przypomniałem sobie, że to samo mówiłem po zatrudnieniu Antigi na selekcjonera w siatkę. Gość jeszcze grał przecież a niedługo po tym zdobył z naszymi mistrzostwo świata. Tak więc ugryzłem się w język. Pożyjemy, zobaczymy.
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Z plusów... - Brzęczek jako trener jeszcze niczego dużego nie przegrał.

Komentarz

• No proszę, ale Rudy zakręcił. Jeszcze w poniedziałek chodziła wersja, że będzie Włoch i konferencja koło 20-tego.

W każdym razie, Brzęczka nie skreślam, bo to jakim selekcjonerem będzie to się dopiero okaże. Ciekawią mnie dwa tematy: jak załatwi sprawę z Lewandowskim oraz to jaki ma plan na budowę kadry (dobór personalny).
          Ostatnio edytowany przez Lorenzo; 151578.
          #teamMioduski

Komentarz

• Liga Narodów za pasem , zobaczymy jaki ma pomysł na kadrę . W każdym razie życzę powodzenia .

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
              https://twitter.com/K_Stanowski/stat...66350329733120
              Musieli trochę popuścić z tej taniej propagandy na skutej żenującej postawy na MŚ, i teraz znowu. Tyle mają kasy w PZPNie niestety wydają na opłacanie dziennikarzy, a dostać się na kurs UEFA Pro graniczy z cudem jak się nie jest byłym piłkarzem, albo nie ma pleców. 40 miliony kraj i bodajże 30 trenerów rocznie szkolą, bo jest 1 szkoła na cały kraj.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                https://twitter.com/K_Stanowski/stat...66350329733120
                Każdego to może nie, ale sytuacja finansowa w PZPN jest raczej więcej niż dobra. Pytanie tylko czy zatrudnienie kogoś za 10-15x gaży Nawałki cokolwiek by zmieniło.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                  Tyle mają kasy w PZPNie niestety wydają na opłacanie dziennikarzy, a dostać się na kurs UEFA Pro graniczy z cudem jak się nie jest byłym piłkarzem, albo nie ma pleców. 40 miliony kraj i bodajże 30 trenerów rocznie szkolą, bo jest 1 szkoła na cały kraj.
                  Sejf u Rudego się nie domyka, ale ampfutboliści muszą o 100 tysięcy złotych prosić prywatnych sponsorów na wyjazd..
                  #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                    Sejf u Rudego się nie domyka, ale ampfutboliści muszą o 100 tysięcy złotych prosić prywatnych sponsorów na wyjazd..
                    Oj tam oj tam, ważne, że na przelew do Krzysia się znalazło, więc po co drążyć temat
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ciekawe czy kłótnia o opaskę pojawi się na zgrupowanie ( jak wróci do Błaszczykowskiego) czy przy rodzinnym,świątecznym karpiu z barszczykiem ( gdy zostanie u Lewandowskiego).

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                        Każdego to może nie, ale sytuacja finansowa w PZPN jest raczej więcej niż dobra. Pytanie tylko czy zatrudnienie kogoś za 10-15x gaży Nawałki cokolwiek by zmieniło.
                        Na TT latało swego czasu takie o to zdjęcie...

https://twitter.com/matiswiecicki

Runi zacznijmy od tego, że Kuby w kadrze już być nie powinno. NO chyba, że jakoś cudownie odżyje
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jako że to kadra należy życzyć powodzenia.

Ale sam wybór to jakaś kpina i żenada. Nawet Probierz przy nim to Pan Trener patrząc na doświadczenie i "sukcesy".

Hajsu mają w pytą i ciut ciut i zamiast sypnąć groszem to wujka Błaszczykowskiego lepiej wziąć...

Ciekawe czy Płock zgarnął jakiś hajs za transfer
                          q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                            Pierwsza myśl po przeczytaniu informacji o Brzęczku: kogoś zdrowo [email protected]#@. Ale zaraz potem przypomniałem sobie, że to samo mówiłem po zatrudnieniu Antigi na selekcjonera w siatkę. Gość jeszcze grał przecież a niedługo po tym zdobył z naszymi mistrzostwo świata. Tak więc ugryzłem się w język. Pożyjemy, zobaczymy.
                            Masz na myśli siatkarzy figurujących od lat w czołówce najlepszych ekip świata? Kiepskie porównanie! A śmichy chichy to będą kiedy kadra nie zakwalifikuje się do powiększonego euro i wszem i wobec będzie można ogłosić kolejną klątwe Bońka na następne 20 lat.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                              Masz na myśli siatkarzy figurujących od lat w czołówce najlepszych ekip świata? Kiepskie porównanie! A śmichy chichy to będą kiedy kadra nie zakwalifikuje się do powiększonego euro i wszem i wobec będzie można ogłosić kolejną klątwe Bońka na następne 20 lat.
                              To nie było porównanie odnośnie jakości tych dwóch reprezentacji, bo tu oczywiście nie ma co porównywać. Przecież nie twierdzę, że analogicznie piłkarze mogą zdobyć MŚ , ale być może Brzęczkowi się uda chociaż przywrócić jakość sprzed 2 lat. To już będzie coś, cudów nie oczekuję. Po prostu skoro jest już tym selekcjonerem to dajmy mu szansę.
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Borek twierdzi że drugim kandydatem był Stokowiec . Chyba wolę Brzęczka .

Komentarz

Pracuję...
                                X